bardzo fajny pomysl tylko tak jak piszesz nie wiadomo czy tak na szybko sie uda sprzedac naklejki tak zeby jeszcze doszly do kupujacego przed koncem promocji
sama zbieram naklejki i rozdaje dzieciakom i z tego co zauwazylam to Swiezaki maja wziecie wiec watpie zeby Biedronka z nich zrezygnowala wiec mozesz zrobic bazarek jak najbardziej moze sie komus przydadza a 20 naklejek to juz sporo :)