Jump to content
Dogomania

Tianku

Members
  • Posts

    5394
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tianku

  1. ja myślę że praca ze szkoleniowcem pomoże bo co innego słuchać rad a co innego uczestniczyć samemu z psem w szkoleniu gdzie na bieżąco może ktoś korygować nasze błędy...tym bardziej że dom z tego co Tola pisała jest aktywny i nie szukali psa kanapowca.
  2. ja wierze ze bedzie dobrze a Panstwo sie nie poddadza tak latwo Teo musi sie nauczyc mieszkania w domu mysle ze szkoleniowiec cos na pewno poradzi nie zamartwiaj sie Tolu:*
  3. wpadam w odwiedziny do Lotki :) trzymam kciuki za ogłoszenia tak mnie choróbsko jakieś dorwało że leżałam plackiem dopiero nadrabiam zaległości na wątkach :)
  4. kompletnie się nie znam na takich rasach ale tak jak Andzia pisała czy Kasia nie jest w typie azjaty? może jakieś takie fora poszukać
  5. Niedzielnie odwiedzam Malwinkę przesyłam buziaki i słoneczko jutro przeleję moją grudniową deklarację
  6. zrobiłam banerek dla Argusia jakby ktoś chciał sobie wkleić do podpisu i czy mógłby ktoś jakiś całkiem nowy tekst dla Argo wymyslić? zrobiłabym ogłoszenia na inne portale ale nie potrafię sklecić niczego ruszającego za serce
  7. super :) dziękuję tekst jakiś nowy jakbyś mogła wymyślić bo ten mój to :( nie umiem pisać tekstów https://www.olx.pl/oferta/zywa-tarcza-argo-juz-bezpieczny-w-hoteliku-czeka-na-prawdziwy-dom-CID103-IDlJgBC.html
  8. uff a ja myślałam że Arguś tonie w długach ogłoszenie na olx mu cały czas wyróżniam i nic :( czy ktoś jeszcze mógłby mu zrobić ze swojego konta na olx?
  9. Ciekawe co tam u Zuleńki jakoś tak sobie o niej dzisiaj myślę :)
  10. Wiadomo że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie Granulka tylko otworzyła moim zdaniem ważną dyskusję w tej kwestii Jeżeli Pan się chce dołożyć to już baaardzo dużo i fajnie że było to otwarcie przedstawione przyszłym właścicielom, no i jak piszesz kupili wyprawkę i sami jadą niestety nie zawsze się o tym mówi żeby (nie wiem) nie przestraszyć chętnych?
×
×
  • Create New...