Wiadomo że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie Granulka tylko otworzyła moim zdaniem ważną dyskusję w tej kwestii
Jeżeli Pan się chce dołożyć to już baaardzo dużo i fajnie że było to otwarcie przedstawione przyszłym właścicielom, no i jak piszesz kupili wyprawkę i sami jadą
niestety nie zawsze się o tym mówi żeby (nie wiem) nie przestraszyć chętnych?