Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. [quote name='paula_t']Gluchypies, byłabym wdzięczna, gdyby udało Ci się skonstruować jakiś tekst dla Milusia, bo ja niestety kompletne beztalencie w tym względzie jestem:oops:[/QUOTE] Oczywiście, jutro postaram się coś z tekstem zrobić :)
  2. Dzień dobry, ja też wpadłam na wątek (z bazarku książkowego u Belki) i mam pytanko, czy trzeba porozsyłać zaproszenia na wątek? Mogę to zrobić wieczorem i w weekend. Może ludziska zaglądną i dadzą choć po grosiku. Za chwilę doczytam jak wygląda obecnie sytuacja z psiakami, bo byłam tylko na pierwszej stronie i od razu tutaj piszę.
  3. Już czytałam ogłoszenie. Myślę, że to może być dobry pomysł, żeby o tym oczku wspomnieć na koniec, a nie pisać, że to z tego powodu nikt nie interesuje się Milusiem... W końcu on jest taki śliczny, nieduży i uroczy, że to oczko nie powinno być problemem. Tym bardziej, że on nie wymaga jakiejś specjalnej opieki z powodu oczka. Mogę pomóc jak coś w przeredagowaniu ogłoszenia. Tak w ogóle, to jestem gapa i dopiero teraz zobaczyłam, że Miluś ma wpisane w ogłoszeniu, że jest w Krakowie. On jest w schronisku naszym? Bo na stronce schroniska go nie widzę.
  4. [quote name='paula_t']Miluś jest prześlicznym mały psiaczkiem, jedyny jego "defekt" to to oczko, które tak naprawdę w niczym nie przeszkadza, więc tak sobie myślę, żeby może przestać zwracać ludziom na to uwagę w ogłoszeniach tylko tak napomknąć.[/QUOTE] To prawda jest śliczny, na pewno jego oczko nie będzie przeszkadzać komuś, kto go bardzo pokocha! Nie znam się na ogłoszeniach, ale można spróbować tak sformułować tekst, aby nie było od razu wielkimi literami napisane, że piesek ma coś z oczkiem. Zaraz zobaczę na ogłoszenia, jak to wygląda teraz i dam znać :)
  5. Przyszłam i ja z podpisu GatoNegro :) Mogę zaproponować 10 zł stałej.
  6. To czekam na link do wydarzenia, żeby porozsyłać po znajomych :) Ile kosztuje hotelik Suzi?
  7. [quote name='obiezyswiat75']Czas ucieka, a taki piękny pies jak się go wyróżni, powinien dom w jakieś 2 m-ce znaleźć[/QUOTE] No właśnie dziwne, że jeszcze nikt się Majka na poważnie nie zainteresował, to taki piękny pies! Trzymam kciuki żeby udało się też z tymi ogłoszeniami, to na pewno pomoże!
  8. Śliczna ta sunieczka! Trzymam za nią kciukasy! Czy ma wydarzenie na FB?
  9. [quote name='Panczenka']A jak przyjaciółka ma na imię? I jest może na Dogomanii?[/QUOTE] Dagmara :) Nie ma jej na dogo, ona jest raczej z tych umiarkowanych "psiarzy" ;)
  10. Witam się z Mają w ten deszczowy poranek i biegnę zobaczyć bazarek! :)
  11. [quote name='Panczenka']Nie. Jak uda nam się adoptować Mimi, to do Tychów trzeba będzie przyjechac żeby zobaczyć dwa male białe siersciuchy[/QUOTE] No to pięknie :) w Tychach mam przyjaciółkę, która też ma Westika :)
  12. :) Super wiadomość, że Mimi znalazła dom i do tego z siostrunią :) rozumiem, że w Krakowie trzeba teraz uważać na dwa małe białe sierściuchy? :D
  13. Ja myślę, że już wkrótce Miluś znajdzie swojego cudownego człowieka! U mnie w okolicy jest dużo psiaków po przejściach, szczęśliwych i radosnych - np. sunia bez łapki, wzięta przez młode małżeństwo :) i widać im nie przeszkadza jej niepełnosprawność, a ona jest u nich bezpieczna. Miluś musi jeszcze wytrzymać trochę!
  14. Witam się z Potisem! Piękne te jego oczy...... :) Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom!
  15. Piękny ten Milo! Jak dobrze, że ręka cała :) i fajnie, że merdał ogonkiem! Oby te zajęcia ze szkoleniowcem przyniosły pozytywne efekty!
  16. Zrobiłam przelew dla Azirka - stała na wrzesień :)
  17. Co słychać u Rokiego?? Dominiko, wrzuć jakąś fotkę przystojniaka! :) Jak jego finanse? Widziałam, że z Twojego bazarku ładną sumkę zebrałaś, ale daj znać czy nie trzeba jeszcze pomóc (bazarek np.?).
  18. [quote name='Till']pani, która wstępnie interesowała sie Messim, też już się nie odezwała, tak szkoda bo zapowiadało się dobrze[/QUOTE] Jaka szkoda :( Trzymam kciuki za Messiego! Stała na wrzesień właśnie poszła :)
  19. Zaglądam do Milusia. Czy ten zainteresowany psinką się odezwał ponownie?
  20. My też trzymamy kciuki! :) Miluś powinien jak najszybciej znaleźć prawdziwy dom na zawsze :)
  21. [quote name='MALWA']Zapraszam na bazarek dla Majki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246745-GUESS-I-INNE-RZECZY-DLA-MAJKI-Z-OLKUSZA-DO-15-09-godz-22-00?p=21259164#post21259164[/URL][/QUOTE] Już lecę podrzucać :)
  22. Ja to jednak jestem w gorącej wodzie kąpana - oto [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246738-Bi%C5%BCuteria-film-p%C5%82yta-breloczki-i-inne-dla-Mai-do-16-09?p=21258306#post21258306"]bazarek [/URL]dla Mai :) Zapraszam serdecznie :)
  23. Obiecuję, że w przyszłym tygodniu pomyślę co mogłabym dać na bazarek. Bo coś tam mój mąż chciał dać, więc na pewno uda mi się zrobić bazarek :)
  24. Ja w przyszłym tygodniu też dorzucę grosik dla Mai.
×
×
  • Create New...