-
Posts
11015 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gluchypies
-
Dzień dobry, ja też wpadłam na wątek (z bazarku książkowego u Belki) i mam pytanko, czy trzeba porozsyłać zaproszenia na wątek? Mogę to zrobić wieczorem i w weekend. Może ludziska zaglądną i dadzą choć po grosiku. Za chwilę doczytam jak wygląda obecnie sytuacja z psiakami, bo byłam tylko na pierwszej stronie i od razu tutaj piszę.
-
Już czytałam ogłoszenie. Myślę, że to może być dobry pomysł, żeby o tym oczku wspomnieć na koniec, a nie pisać, że to z tego powodu nikt nie interesuje się Milusiem... W końcu on jest taki śliczny, nieduży i uroczy, że to oczko nie powinno być problemem. Tym bardziej, że on nie wymaga jakiejś specjalnej opieki z powodu oczka. Mogę pomóc jak coś w przeredagowaniu ogłoszenia. Tak w ogóle, to jestem gapa i dopiero teraz zobaczyłam, że Miluś ma wpisane w ogłoszeniu, że jest w Krakowie. On jest w schronisku naszym? Bo na stronce schroniska go nie widzę.
-
[quote name='paula_t']Miluś jest prześlicznym mały psiaczkiem, jedyny jego "defekt" to to oczko, które tak naprawdę w niczym nie przeszkadza, więc tak sobie myślę, żeby może przestać zwracać ludziom na to uwagę w ogłoszeniach tylko tak napomknąć.[/QUOTE] To prawda jest śliczny, na pewno jego oczko nie będzie przeszkadzać komuś, kto go bardzo pokocha! Nie znam się na ogłoszeniach, ale można spróbować tak sformułować tekst, aby nie było od razu wielkimi literami napisane, że piesek ma coś z oczkiem. Zaraz zobaczę na ogłoszenia, jak to wygląda teraz i dam znać :)
-
Przyszłam i ja z podpisu GatoNegro :) Mogę zaproponować 10 zł stałej.
-
To czekam na link do wydarzenia, żeby porozsyłać po znajomych :) Ile kosztuje hotelik Suzi?
-
Śliczna ta sunieczka! Trzymam za nią kciukasy! Czy ma wydarzenie na FB?
-
Ja myślę, że już wkrótce Miluś znajdzie swojego cudownego człowieka! U mnie w okolicy jest dużo psiaków po przejściach, szczęśliwych i radosnych - np. sunia bez łapki, wzięta przez młode małżeństwo :) i widać im nie przeszkadza jej niepełnosprawność, a ona jest u nich bezpieczna. Miluś musi jeszcze wytrzymać trochę!
-
Brązowooki Potis wiernie wpatrzony w człowieka - szuka domu
gluchypies replied to andzik's topic in Już w nowym domu
Witam się z Potisem! Piękne te jego oczy...... :) Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom! -
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
gluchypies replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam przelew dla Azirka - stała na wrzesień :) -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
gluchypies replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']pani, która wstępnie interesowała sie Messim, też już się nie odezwała, tak szkoda bo zapowiadało się dobrze[/QUOTE] Jaka szkoda :( Trzymam kciuki za Messiego! Stała na wrzesień właśnie poszła :)