Jump to content
Dogomania

gluchypies

Members
  • Posts

    11015
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gluchypies

  1. Dzień dobry! Dzisiaj też szukamy deklarowiczów :)
  2. [quote name='MALWA']Policzyłam tak na szybko, ze Bafi ma już 85 zł stałych deklaracji ![/QUOTE] Piękna kwota! :) Żeby jutro też się tyle uzbierało... :)
  3. [COLOR=#000000]Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" [/COLOR];-)[COLOR=#000000] w połowie przeznaczonego na Bajkę, a w połowie na Mary: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21451984[/URL]
  4. Zapraszam na drugą odsłonę bazarku "dodatki dla babki" ;) w połowie przeznaczonego na Mary, a w połowie na Bajkę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248139-Fajne-dodatki-cz-2-dla-Mary-i-Bajki-do-27-10-godz-22?p=21451984#post21451984[/URL]
  5. woooow :) Malwa gdzieś się zapodziała, a tutaj tyle deklaracji :multi:
  6. Bardzo bardzo się cieszę, że wszystko tak pięknie się udało hihi nawet ten pawik na szczęście i nową drogę życia Milusia! :loveu: Tak się go naoglądałam na zdjęciach, że będę go teraz wypatrywać podczas spacerów z Czarą, może się kiedyś uda spotkać na żywo :) :) Czekamy na relacje za jakiś czas, jak tam u Milusia - planujecie wizytę poadopcyjną za jakiś czas?
  7. [quote name='milagros19853201']ja poki co mogę się skromnie z deklaracja dolozyc bo 5 zl po nowym roku jak cos się zmieni to ewentualnie zwiekszyc ale na ta chwile to skromnie 5 zl,a jakby kto robil(mi to nie idzie)bazarek to z checia doloze fanty na bazarek ,tylko ktoś musi robic bo ja po prostu nie potrafie a i zdarza się ze często nie ma mnie online ,podam tez watek ze tak powiem dalej:-)[/QUOTE] Nie ma problemu, mogę przyjąć rzeczy na kolejny bazarek, albo same fotki i zrobię bazarek, a Ty powysyłasz. To się już musimy dogadać :)
  8. Cały czas trzymając kciukasy za Milusia chciałabym zaprosić Was na wątek Bafiego z Olkusza.... Bidusia nie widać zza krat, tak boi się wyjść do ludzi.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie[/URL] Proszę, zaglądnijcie.... Zbieramy deklaracje dla niego...
  9. Przepraszam za off'a, ale chciałabym zaprosić Was na wątek Bafiego z Olkusza.... Bidusia nie widać zza krat, tak boi się wyjść do ludzi.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248120-Jestem-Bafi-z-Olkusza-nic-nie-mam-i-zbieram-na-godne-życie[/URL]
  10. [quote name='MALWA'] Dziękuję, ze jesteście tu ze mną.................[/QUOTE] Jesteśmy, jesteśmy! Damy radę dla Bafika! Na pewno uda się zebrać deklaracje :) Musi się udać :)
  11. Przychodzę z zaproszenia oraz z wątku Mai. Dla Bafiego mogę dać 10 zł stałej deklaracji.
  12. [quote name='kontaktogloszenia']A zapomniałam dodać że nie mogłam spać z wrażenia i byłam już u rudaska o 7 rano, zmierzyć szeleczki czy dobre kupiłam :)[/QUOTE] Pewnie był zaskoczony co? Czekam na informację, jak pierwsze spotkanie :)
  13. Na bazarku cegiełkowym [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247894-Bajka-z-happy-endem-tylko-dzięki-Tobie!-Kup-cegiełkę-dla-Bajki-do-25-10-2013-godz-22[/URL] mamy już zebrane[B] 260 złotych [/B]:) :loveu: dla Bajeczki!
  14. [quote name='Panna Marple']Przynoszę 30zł stałej, a przyszłam z bazarku głuchegopsa;)[/QUOTE] Cieszę się, że dzięki bazarkowi Bajka otrzymała kolejną deklarację i ma szansę na hotelik :) :multi:
  15. [quote name='Panna Marple']Milusiu, dzisiaj zielona noc:multi:![/QUOTE] A rzeczywiście!! Zapomniałam już o czymś takim, jak "zielona noc"... ;) gdzie ja mam pastę do zębów, żeby klamki wysmarować? :D
  16. No tak myślałam, że raczej wezwanie, ale też już nie kontaktuję i wolałam się upewnić... Idę spać, dobranoc! Oby Messi już wkrótce znalazł swój domek i grzał pupinkę jak moje psisko pod kołdrą...
  17. Właśnie przelałam 200 zł z mojego bazarku cegiełkowego [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247634-ROZLICZAM%21-Kup-chusteczk%C4%99-dla-p%C5%82acz%C4%85cej-Mary-CEGIE%C5%81KOWY-do-19-10-godz-22/page10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247634-ROZLICZAM%21-Kup-chusteczk%C4%99-dla-p%C5%82acz%C4%85cej-Mary-CEGIE%C5%81KOWY-do-19-10-godz-22/page10[/URL] dla Mary. Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania tutaj oraz na wątku bazarku. Dziękuję :)
  18. [quote name='zozola77']MESSI do domu pooooszedł !!!![/QUOTE] To jest wezwanie, żeby poszedł czy informacja, że poszedł? :)
  19. Dziękuję za zaproszenie. Dla Fadzioka 10 zł/ miesięcznie mogę wysupłać :)
  20. [quote name='ocelot']Wczoraj wołam i włam Bajkę pod boksem. Wyszła z budy do połowy, usmiech na pyszczku, widać było, ze ogonem kręci, ale cała wyjść z budy i podejść do krat nie chciała:([/QUOTE] Bidusia :( trzeba ją koniecznie wyciągnąć stamtąd...
  21. Z bazarku cegiełkowego Mary otrzyma [B]193 złote[/B] :loveu: a z bazarku fantowego [B]137 złotych[/B] :loveu: jak tylko dostanę wszystkie wpłaty, przeleję pieniądze na konto Mary.
  22. Zapraszamy do Bajki! Bajka potrzebuje stałych deklaracji, bardzo prosimy o pomoc!
  23. [quote name='Norkowa']Ciocie obie macie 90 % racji- nie spodziewałam się i Gutka adoptuje... moja mama! Ja widziałam, jak płakała gdy Gucio poszedł do domku, ale myślałam, że przejdzie i oddamy Gucia do domku, a ona wczoraj wieczorem przychodzi i mówi, że nie odda go już nikomu! Więc Gutek ma dom!:loveu:[/QUOTE] No to zakończenie idealne :) Wspaniała wiadomość! Życzę Gucinkowi wszystkiego dobrego w tym super domku, jaki otrzymał! :)
  24. [quote name='ocelot']tak są:) Bajka ma wyniki wzorcowe:) I jedne i drugie:) Może ospała jest bo taki charakter?:) Bajeczka ma na pewno koło 8 lat, może więcej.[/QUOTE] Wspaniale, że wyniki są idealne! Nie trzeba jej nic leczyć, teraz zostaje tylko uzbieranie stałych deklaracji, żeby można było zabrać bidusię ze schroniska!
×
×
  • Create New...