-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
A potem pojawiła się Dylanka...:loveu: Przeczytałam. Piękny zakątek ten wątek. Dziś był ostatni odcinek, ale koniec mnie zaskoczył. Bo coś sobie przy pierwszym przeglądaniu ubzdurałam, że stron jest ok.40... :oops: AlfaLS, co ja mam pisac... Ty sama wiesz, bo jesteś z sunią każdego dnia. Tara jest cudna, Ty jesteś cudna i ta historia jest cudna. Dzięki Wam i jeszcze "kilku" Osobom z Dogo i nie tylko. Żyjcie sobie, Kochane, jak najdłużej razem w ciepłym Domku. W zdrowiu i w miłości.:iloveyou: A z Tiną też się musi udac. Podobno zima idzie...
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
Elisabeta replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Zaglądam wieczorem. :) Jestem na wątku u Tiny, ale cały czas pamiętam o troszkę już swoim Rokusiu...:loveu: Obydwa cudowne psiaki siedziały kilka lat jednocześnie za tymi samymi niebieskimi kratami... Oby Tince udało się wydostać ze schroniska tak jak kiedyś Rockiemu. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
No nie wiem, Jaszko... :p -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Bezczelna ta kartka! :mad: Chyba weszłam przez pomyłkę na forum twardzieli. Jaszo, ... :shake: Musisz znaleźć teraz inną karteczkę, żeby naprawić swój nietakt i brak babskiej solidarności. Czekam.:-P -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Hurrra! :multi: Misiu i Reksiu, jesteście bardzo dzielnymi psinkami. :loveu: -
W grupie siła! :-) Znalazłam strone założoną w 2007r przez grażyna9915. Tam na pięciu pierwszych stronach są Wasze "wszystkie" kochane psiska. Tina też! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/63722-Schronisko-w-Tychach-PILNIE-potrzebne-osoby-do-roznoszenia-psich-ulotek!!![/URL] I jeszcze z banerka pod portretem Tinki wątek suni. Na dwóch stronach się zakończył... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9682971#post9682971[/URL] Pewnie to znacie, ale wklejam. ;) Na wątku są jeszcze trzy zdjęcia Tinki.
-
W świąteczne dni to na dogo zawsze cisza... Jutro Cioteczki zaczną odwiedzać Tinkę.:loveu: AlfaLS, wątek Tary czyli kiedyś Zuli jest cudny. Na razie przeleciałam po całości, ale przeczytam cały. Napisałam post u Tary, tylko nie wiem, czy tam zaglądasz... Ja ostatnio książek nie czytam. Tylko wątki Tyszaczków. :evil_lol: Zaległości mam w tych wątkach ogromne.;) Tak poważnie to jest coś w Tyszakach niezwykłego... W psach, ale i w Ludziach, którzy je ratują. Co to jest takiego? Wy na pewno wiecie.:-)
-
AlfaLS, jeśli tu zaglądasz jeszcze... Na razie przeleciałam wątek z dłuższymi postojami. Bo ja niecierpliwa jestem...;) Zaginięcie i poszukiwanie Zuli to mocne przeżycie. Nawet po tylu latach i nawet tylko przy czytaniu. Ale na pewno poczytam na spokojnie. Ostatnio czytam tyskie wątki zamiast książek.:evil_lol: Historia Zuli czyli Tary jest cudna. Powoli wszystko mi się układa w całość. Bo to historia Twojego zapsienia od początku. To Ty kociarą do Tary byłaś! ;) U mnie było odwrotnie. Ze mną zawsze były psy. I w wielkim domu rodzinnym i potem z Rodzcami. Gdy Mama odchowała naszą liczną gromadkę, to potem już zawsze była z nami sunia ze shronu. I teraz w wieku dojrzałym. Niestety zawsze jedna sunia, bo dla niektórych dwa zwierzaki w domu to zwierzyniec...:-( Tak w ogóle to moja Siostra dobrym człowiekiem jest...;) Ale Opatrzność czuwa... Pół roku mam kota... Oj, dostałabym za to "mam"... Bo to kotka wolno żyjąca z naszego osiedlowego podwórka. Masza. W typie Twojej Tosi. Pingwinka. W lecie nam się tu okociła. Osiem kociaków i wszystkie buraski...:evil_lol: Była łapanka i szukanie Domków przez Dziewczyny z miau... Wszystkie kloniki już dawno w Domach. Masza do domu nie chciała. Chodzę do niej dwa razy dziennie, karmię, odrobaczam i czuwam. Łasi mi się do nóg, ale gdy ja ją raz dotknęłam jednym palcem... to następnego dnia była na mnie obrażona. Dumna, dzielna Masza. I taka ze mnie kociara.;) Troszkę się rozpisałam... :oops: Jakoś tak wyszło. Tu tak spokojnie, że chyba mój wpis nikomu nie wadzi.:-)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaszko, piękne zdjęcia. I Święta wróciły... Tylko chyba bym nie chciała teraz znowu... Wszystko od początku... :evil_lol: A śpiące pycholki Misi i Reksia jak zawsze słodkie.:loveu: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Brawo, Koks! :multi: Dzielny chłopak.:loveu: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
Elisabeta replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
AlfaLS, pewnie, że poczekam...;) I zdrowia Ci życzę. :smile: Teraz wszyscy poprzeziębiani. Zima jakaś taka... Ja nie narzekam. Dla zwierzaków tak lepiej...