Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. Mam pytanie... ;) Czy te żółte łapy u góry szóstego zdjęcia to jest Megunia? :loveu: Alfa, pewnie rozpoznasz. :smile:
  2. Zoja, zgadzam się. :smile: Takie psy są najfajniejsze. Moja Zoja taka była. Nigdy nikogo nie zaczepiła, ale nie lubiła, gdy obcy ręce wyciągali. Ostrzegałam z uśmiechem. "A nie, nie. Ja kocham pieski i one mnie wszystkie kochają"... :p A potem głupia mina i wyrzut w oczach, bo Zojka uszczypnęła. Wśród odwiedzających mnie dzieciaków sunia też miała szacunek, a ja uchodziłam za zaklinacza psów. A teraz? Moja Tonia jest tak uległa i kocha wszystkich gości, że można by jej oko wyjąc albo ogon urwac... A ona nic... ;)
  3. Wiem, Dora, czytałam na Twoim drugim wątku... :sad: Nie dziękuj mi, tylko numer konta podaj. Od razu napiszę, że ode mnie pieniądze idą dłużej, bo wpłacam na poczcie. Zacofana jestem.:oops: Najważniejsze, że dojdą.
  4. DIF, bardzo dziękuję. :loveu: Ale jesteś szybka. Poznałam Polcię niedawno i stąd moja "niecierpliwośc", a faktycznie, co może byc nowego. Tak jak ja bym miała pisac co tydzień, co u mojej suni... !7 czy 16 psów... Nawet nie próbuję sobie wyobrażac. ;) Tak. Pola ma charakterek. Może miała jakiś powód, że chciała chapsnąc... :evil_lol:
  5. A ta niebieska obróżka bardzo pasuje do futerka Tinki. Elegantka. :loveu: Może już po kąpieli...
  6. Jotpeg, poznałam Cię po banerkach Klusi i Pana Billa. :loveu: Często je widzę u Jaszy. Jak miło. :smile: Musi się coś ruszyc u Soni.
  7. Fajny jest wątek Poli... :loveu: Ciekawe co tam słychac u Poleńki. Miałam napisac, że ostatnio jakoś mniej nowych wieści od DIF. Ale to dlatego, że czytając jakiś czas temu ten wątek od początku do końca, ciągle natrafiałam na post z hoteliku. Teraz na bieżąco mam pewnie niedosyt. ;)
  8. Ania Shirley! :loveu: Zaglądałam tu dziś RANO jednocześnie z Tobą. Nie odezwałam się. Szkoda. ;)
  9. Niektóry ściągnęli sobie TO zdjęcie Tinki na komórkę nawet... ;) Jak taka delikatna i krucha istotka wytrzymała 10 lat w schronisku? Nawet jeśli to schronisko w Tychach. Na nas czekała... :loveu:
  10. Dzień dobry, delikatna Tinko. :smile: Tak, wcale nie wyglądasz na 12 lat. :loveu: Ciekawe czy polubisz się z Meggi... ;)
  11. Szósty zmysł...:cool: Magda, rozumiem Twoje uczucia... Wypadek Misia to tragedia. Na pewno. :-( Moja sąsiadka z osiedla miała maleńką jamniczkę Sonię. Sunia miała 20 lat i od kilku lat była ślepaczkiem. Wychodziła sobie na balkon całe życie. Ale kiedyś źle coś wymierzyła... Bardzo to tu wszyscy przeżyliśmy...
  12. Kasiu, zdjęcia wcale nie są kiepskie! Dziękujemy. :smile: Nasza Tinka, to widać na zdjęciach, jest niepewna, delikatna i ...smutna.:sad: Ale to się zmieni... ;) A to zdjęcie z "łapką na łapkę" jest cudne i ściska za serce. Tina, do kąpieli! :loveu:
  13. O, jestem! Jestem z Wami. :loveu: Rokuś, ale masz piękne saldo! ;)
  14. Dora, ja też tu jestem... :oops: Odkąd kiedyś dwa razy się odezwałam. Milczałam później, ale cały czas zaglądam do suni. Chyba mam do niej słabość od pierwszej chwili. Tyle jest psów na dogo, ale Sonia jest ciągle w moich myślach. Cudowna sunia. Smutne, że tyle czasu szuka swojego miejsca. :sad: I muszę to napisać... Dora od początku, jak Cię spotkałam na dogo, jawisz mi się jako jasna, piękna Postać. O dobrym sercu. :iloveyou: Sonia jest w potrzebie. Podaj mi proszę numer konta. Pomogę jej w miarę swoich możliwości. Moja sytuacja jest niestabilna, ale co tam... Zostanę z Sonią.:smile: Może hotelik u Murki będzie dobrym startem w poszukiwaniu dla niej Domu.
  15. Dzień dobry, Misiu i Reksiu. :smile: Zagląda ktoś do Was tak wcześnie? ;) Nie licząc tych, co teraz idą spać... :p
  16. My najwierniejsze...;) I dzięki nam Tinka jest pewnie na szczycie listy wątków.:evil_lol: I o to chodzi...
  17. Jak nikt?:mad: Ja zajrzałam przed świtem jeszcze... Teraz to już trzeci raz. ;)
  18. Znowu ja... ;) Pusto tu. Chociaż jedno nowe zdjęcie Tiny... :roll:
  19. Jakieś sowie to forum się zrobiło... :evil_lol: Jasza, te wszystkie sowy są fajne. Normalnie wydziwiasz. :p A swoją drogą, co sowy mają w sobie, że je dziewczyny w różnym wieku zbierają? ;) Moja Siostra kiedyś też...
  20. Tinko, dzień dobry. :) Dobrej niedzieli dla Wszystkich, którzy są z sunią. :iloveyou:
  21. Iv_, a ta sówka to niby nie jest "rozczulająca'?! :evil_lol: Ja się rozczuliłam... :loveu: To spojrzenie... Przepraszam, że się wtrącam, ale lubię, jak się pojawiasz. :)
  22. Dzień dobry, Poleńko. :smile:
  23. Przychodzę z wątku Baskiego... Baski_Kropka, czyli tak! Smutek to teraz Dexter. :loveu: Zresztą, co z Niego teraz za smutek... ;) Piękny jest. Życzę Wam wielu szczęśliwych lat razem. :smile:
×
×
  • Create New...