-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
W sobotę zaglądam do Poleńki. :smile: Będzie cieplej i wiatr ma się uspokoic. Uff... ;) -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Elisabeta replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Bena poznałam parę dni temu. :smile: Elik, trafiłam tu z Twojego banerka na wątku innego psiaka. Los Bena bardzo mnie poruszył... A to zdjęcie ze schroniska i wcześniejszego banerka... Wstrząsające. Nie mogę zapomniec :sad: Zostanę z kochanym Benem. Deklaracji stałej nie złoże, ale będę wspomagac od czasu do czasu. Poproszę numer konta Bena. :-) -
Wątek Vigo znam i poczytuję od pierwszych postów... Viguś jest pięknym i wspaniałym psem. Zasługuje na dobry los.:iloveyou: Jego sytuacja jest trudna. Deklaracje... Ostatnio kilka razy tu wchodziłam z chęcią pomocy, ale atmosfera na wątku... Jestem zupełnie skołowana. Nikogo i niczego nie oceniam. Nie potrafię. Vigo jest najważniejszy. Cioteczki zróbmy tak, żeby już było tu spokojnie. Postaram się, żeby moje wpisy się do tego przyczyniały... Deklaracji stałej nie złoże, ale co jakiś czas dorzucę grosik. Poproszę o numer konta. Doda, może zostań. Już nie mówię o najważniejszych argumentach, ale podam swój... Dodziu, nawet nie wiesz, ale po piątej rano często razem jesteśmy u Vigo. Ty jesteś po pracy, a ja całe życie wstaję, gdy inni mają jeszcze noc. Szkoda by było, gdybym Cię tu nie spotykała przed świtem...;) A teraz będę się odzywac u Vigo. Ayame, życzę Ci dobrego prowadzenia wątku Vigusia.:-)
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Z rana zaglądam do Soni. :smile: Dora, przypadkowo zauważyłam, że Twój banerek nie prowadzi do suni... :roll: Nie jest podlinkowany albo link przepadł. Ja kiedyś tak miałam. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Ja też czekam. Co słychać u naszej Soni? :smile: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaszko, to ta kiełbaska... :roll: Bo chyba nie flaszka?... :evil_lol: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Poleńka. :smile: Eva, może z Polą nie jest tak źle ... DIF pisała, że sunia skakała na bramkę i prosiła o głaski. Ale prosiła o głaski DIF. Na Nią na pewno patrzyła z miłością. :loveu: A tu ręce Pani Basi się wyciągają. To było nieporozumienie. ;) Co drugi pies by tak zareagował jak Polcia. Na swoim terenie. -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
"Ciasno wytyczone granice prywatności... po widnokrąg"... Cudne! :evil_lol: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Soniu. :smile: Piękne masz banerki od Choby. :loveu: -
Tinko, dzień dobry z rana. :smile: Alfa, masz rację. Zrobiłaś skrót myślowy. Teraz jest bardzo klarownie. Zrozumiałam.;) A co do godzin życia na jawie, to to jednak ja jestem dziwolągiem. Należę do mniejszości. Ja nie piszę od razu po wstaniu... Przedtem mam dużo zajęć domowych. Plus długi spacer z psicą. W weekendy jest to samo... :evil_lol: Polubek, wytrwaj. :iloveyou: A na tym zdjęciu to na pewno nie Ty.:)
-
Sabina, Twoja Kuleczka jest cudna. Jak dobrze, że zaczyna nowe życie. Życzę Wam wielu pięknych lat razem.:loveu: Mała Szczęściara jeszcze nie wie, jaka przygoda ją czeka...;) Niech żyją czarnulki. Niech żyją staruszki. :smile: My też cieszymy się Tiną, którą AlfaLS wyciągnęła z naszą pomocą z tyskiego schroniska. Widziałaś Tinkę? :smile: Tylko że nasza sunia przebywa u Kasi Przystał i potrzebuje Domku. Kuleczka już ma TO ma. :loveu:
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
Elisabeta replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnaj, Azirku. Już Cię nic nie boli. Ja tylko czytałam. Myślałam o Azirku i trzymałam kciuki za Was WSZYSTKIE. Jesteśmy tylko Ludźmi... Ayame, jesteś Kochana. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Jaszko, :iloveyou:. Wiedziałam, że ja Ci pokażę Sonię, to tu przyjdziesz, Kochana. Dora, ja się bardzo cieszę, że mogę pomóc TOBIE i "TWOJEJ' suni.:iloveyou: A ten dobry duch to św. Franciszek. Niezawodny. Prawda, Jaszko? ;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Murka, wpłaciłam rano na poczcie 200 zł dla Soni. :smile: Na początek życia w Twoim hoteliku. Jak znam życie, to pieniądze dotrą za pięć dni. Co poczta robi z nimi tyle czasu? Oto jest pytanie...:mad: A może wiezie pieniądze do banku odbiorcy. Razem z listami i paczkami. Na to wychodzi...:evil_lol: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Elisabeta replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Znowu o kupach... ;) Jaszko, współczuję wczorajszego..., ale co ja poradzę, że tak to wszystko śmiesznie opisałaś... :mdrmed: Uśmiałam się jak norka. :evil_lol: Nie wiem, czy norki się śmieją, ale tak zawsze mówiła moja dawna koleżanka. A Misię umyłaś czy wycięłaś? Ja kiedyś wycięłam... :evil_lol: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Numer konta Soni już mam. Dziękuję, Murka. :smile: -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Elisabeta replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Biedne psiaki... :sad: Będę czekała na konto od Murki. :smile: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Elisabeta replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nad Tonią. :p