Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Trzymam kciuki i też pomogę ile będę mogła.
  2. Super ,że jest lepiej . :)
  3. Powiem szczerze , że też mi to przyszło do głowy :(
  4. zapytałam jeszcze tatankas czy zna i może polecić jakiś hotelik lub DT w okolicach Szczecina. Czekam na odpowiedź.
  5. domowy DT prowadzi kikou ale tam jest kot i Rex musiałby akceptować jego obecność.
  6. o matko !! Tylko nie Białogard :(
  7. najbliżej Was to wiem tylko o Dzikiej Kępie. https://www.facebook.com/pg/DzikaKepa/about/?ref=page_internal
  8. Szafirka i Anecik chyba takich dużych psów nie przyjmują ?
  9. a kiedy pytałaś Magdę ? Bo w niedzielę do ds pojechał od niej mój Devonek.
  10. na północy to znam tylko Dziką Kępę . Pod Łowiczem " W lesie brzozowym " , pod Opolem hotelik u Dexterki , Pod Lublinem hotelik u Murki. Jest jeszcze Dt u kikou ale tam jest kot i psy mieszkają w domu dlatego musi tolerować koty. Ceny 450-500,- taniej jest u kikou .
  11. Nie możemy dopuścić aby trafił do schronu . On by tego nie przeżył :(
  12. Bardzo smutno :( nie tak miało być . A jak Rex do kotów i innych psów ? wiadomo ? Łatwiej by było szukać ....
  13. Dzisiaj rozmawiałam z P. Moniką. Devonek to teraz Waldek :) jest coraz lepiej. Ładnie chodzi na smyczy i już lekko merda ogonkiem na ich widok. Ładnie zostaje sam w domu . Na razie na krótko ale od poniedziałku już będzie musiał dłużej. Jak wracają do domu to czeka na nich pod drzwiami. Na spacerach troszkę go stresuje ruch uliczny ale z dnia na dzień jest lepiej. Z jedzeniem też nie ma problemu. Chyba na swojego " ludzia" wybrał sobie P. Monikę z czego ona bardzo się cieszy bo sunia była bardziej za P. Łukaszem. Ogólnie jest ok. Mam obiecane zdjęcia .
  14. Dziękuję. U nas w pracy 3-ci rok bierzemy udział. Relacje z przekazania paczek rodzinom i ich podziękowania wyciskają łzy z oczu.
  15. Kochani proszę o nawet najmniejszą pomoc https://zrzutka.pl/8hb3sb
  16. Kochani proszę o nawet najmniejszą pomoc https://zrzutka.pl/8hb3sb
  17. a co złego było w pytaniu Hendry " Masz jakieś inne miejsce dla niej ? ". Chyba jednak Tyśka zareagowała troszkę zbyt emocjonalnie na to pytanie .
  18. Dziękuję Murko za śliczne zdjęcia Julci. Ona jest taka kochana :)
  19. na konto Julci wpłynęło 40,- od wiolhelm170 . Ślicznie dziękuję :)
  20. Na koncie ma stałą od bakusiowej. Dziękuję :) KOCHANI DEKLAROWICZE DEVONKA BARDZO PROSZĘ O WSTRZYMANIE WPŁAT STAŁYCH DEKLARACJI.
  21. Może to głupie ale czy ktoś sprawdził miejsce skąd Lika została zabrana ? Pamiętam historię Dropsika który po ucieczce wrócił do " swojego " miasta .
  22. Taką wiadomość dostałam od Państwa: " Pani Gosiu dziś Devonek do nas przyjechał. Droga do nowego domu Devona przebiegła rewelacyjnie :)chłopak się rozłozył na tylnym siedzeniu później się zdrzemnął . O 15 był spacer a teraz grzecznie w swoim kojcu odpoczywa po posiłku :) pozdrawiamy gorąco kolejne wieści jutro :) "
  23. Devonek pojechał . Magda powiedziała ,że to bardzo ciepli i cierpliwi ludzie. Co najważniejsze Devonek bardzo im się spodobał . Byli razem na krótkim spacerze . Devonek był trochę zestresowany całą sytuacją i trzymał dystans ale Magda jest pewna , że Państwu uda się małymi kroczkami przekonać chłopaka do siebie. Wieczorem mają być pierwsze wiadomości .
×
×
  • Create New...