Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Asiu w poniedziałek powinnaś dostać ode mnie 20,- a w marcu wpłacę dopiero po 27. Mam nadzieję, że bazarkiem uda się trochę podreperować konto Inki. Czy sunia miała kiedyś wydarzenie na FB ?
  2. Asiu jak finanse Inki? Za który miesiąc jest opłacony h. i jaki jest dług? Niedługo ruszy bazarek dla Ineczki...
  3. cioteczki odpowiedzialne za Żuczka jak podejmiecie decyzję to dajcie znać na pw.
  4. nie bardzo wiem jak wstawić tu zdjęcia Czesia Wyśle mi ktoś na pw instrukcję jak to zrobić?
  5. otrzymałam odpowiedź i zdjęcia z wczorajszego spaceru Czesia i mam zgodę aby je tu umieścić: " [COLOR=#000000][FONT=courier new]Witam.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=courier new]Odpowiadając na Pani pytanie; pies jest w hotelu na terenie województwa mazowieckiego. Czuje się znakomicie. Mieszka w domu wraz z kumpelą – suczką o imieniu „Labi”. Razem biegają na spacerach, kopią dziury, choć "Czesio" bardziej patrzy na kopanie dziur przez „Labi” niż działa z nią w porozumieniu w tej sprawie. Dopiero po wykopaniu dziury wsadza w nią nos. Nadal jest nieufny w stosunku do obcych. Ufa tylko swoim opiekunom. Na spacerach jest posłuszny, nie ucieka. Nadal czeka na dom....."[/FONT][/COLOR]
  6. wysłałam maila do Grzegorza i zobaczymy co odpowie. Jak będzie dalej cisza to napiszę do zarządu. nie można tak tego zostawić.
  7. dziękuję. Postaram się czegoś dowiedzieć. Dam znać.....
  8. [quote name='& Gloria &']Ewentualne wpłaty proszę kierować na to konto - zostało ono utworzone specjalnie na potrzeby Boidudków. 72 1140 2017 0000 4702 1283 0560 MultiBank Magdalena Stanisławska Z. Krzyszkowiaka 25 86-032 Niemcz Proszę o dopisanie w pierwszym poście :)[/QUOTE] na pozostałą 5-kę?
  9. żadnej decyzji w sprawie Żuczka??
  10. a może już pora posprawdzać w schronach? i tp.
  11. no właśnie, czekamy na nowe wiadomości. puszka karmy o której pisałyście w sklepie www.kar-ma.pl jest o 0,50 gr tańsza koszt wysyłki od 79,- gratis.
  12. [quote name='krakowianka.fr']Od Anety Tur z FB dostalam info, ze w Zuradzie (przez Z z kropka) k/ Olkusza blaka sie psies - czarny, wilkowaty. Zdj ponizej. Pies kuleje, ma wylysiale boki. Grozi mu Olkusz, bo ludzie jak to z tamtych okolic zamiast szukac wlasciciela to niestety bez namyslu dzwonia po Straz Miejska a ta wiadomo po kogo.... Macie jakis pomysl? Gdzie go zabrac w razie gdyby sie go udlo zlapac? Pies jest towarzyski. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/czarny2wv.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8382/czarny2wv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/czarnypy.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4466/czarnypy.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] o rety jaka bida..Pomożecie mu?
  13. [quote name='Kama79']Na strychu mam 320 milionów książek :) I dziękuję z góry za każdą pomoc :loveu:[/QUOTE] ja bym była zainteresowana książkami- jak ruszy bazarek to będę :crazyeye:wypatrywać zaproszenia;)
  14. a kto jest nad tym Pogotowiem dla zwierząt? Macie może jakieś inne namiary na nich- jakiś email? Napisałabym do nich na początek z prośbą o rzetelne informacje na temat psa. A jak nie będą chcieli po dobroci.......Nie może tak być,że nie udzielają żadnych informacji. Czy ten psiak jeszcze w ogóle żyje?:shake:
  15. czyli czeka go... starość... i śmierć w schronie?
  16. [quote name='nazgula']Podbijam. Joker na tych zdjęciach jest urzekający, jeżeli opiekunka (mniemam, że Klaudia) nie ma czasu, to bym chętnie podjęła się spacerów z Jokerem. Niestety takiego psa aktualnie na DT zabrać nie mogę, a szkoda, bo ma w sobie coś co mi przypomina mojego [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-1B6iL_m_WIc/SZsatU6HwBI/AAAAAAAAJxg/LtgNctE6CtI/s812/P2170166.JPG"]psiaka[/URL] (niestety już za TM). Naprawdę jest uroczy. Może po przeprowadzce i jak wróci moja Druga Połówka, to popracujemy nad tym Jego lękiem zobaczymy czy to permanentne czy do "wyleczenia". Na razie mogę zrobić tylko tyle.[/QUOTE] myślę, że to bardzo dużo. Może bardziej by się otworzył na ludzi i miałby większe szanse na adopcję. Szkoda psiaka - on jest cudny.
  17. [quote name='Cień Nadziei']szczerze to nie wiem i nie mogę się dowiedzieć. Dzwoniąc na podany numer (powyżej) uzyskuję tylko informację że czesiu jest bezpieczny. Nie chcą nawet udzielić mi informacji na temat hoteliku w którym przebywa...[/QUOTE] oj.oj! Bardzo to dziwne.....
  18. wygląda o wiele lepiej, oby tak dalej. Powodzenia:lol:
  19. kiedy obetniecie pazurki? Musi im być niewygodnie. No i chyba są wykąpani-bo wyglądają trochę lepiej.
  20. a to nie jest przypadkiem przepuklina? Mój pies ma coś takiego prawie w takim samym miejscu i będzie miał operację. Chyba ,że to jest twarde?
  21. już 7 marca a tu dalej cisza. Co się dzieje z pieskiem?
×
×
  • Create New...