mdk8
Members-
Posts
10834 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
cioteczki odpowiedzialne za Żuczka jak podejmiecie decyzję to dajcie znać na pw. -
otrzymałam odpowiedź i zdjęcia z wczorajszego spaceru Czesia i mam zgodę aby je tu umieścić: " [COLOR=#000000][FONT=courier new]Witam.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=courier new]Odpowiadając na Pani pytanie; pies jest w hotelu na terenie województwa mazowieckiego. Czuje się znakomicie. Mieszka w domu wraz z kumpelą – suczką o imieniu „Labi”. Razem biegają na spacerach, kopią dziury, choć "Czesio" bardziej patrzy na kopanie dziur przez „Labi” niż działa z nią w porozumieniu w tej sprawie. Dopiero po wykopaniu dziury wsadza w nią nos. Nadal jest nieufny w stosunku do obcych. Ufa tylko swoim opiekunom. Na spacerach jest posłuszny, nie ucieka. Nadal czeka na dom....."[/FONT][/COLOR]
-
[quote name='& Gloria &']Ewentualne wpłaty proszę kierować na to konto - zostało ono utworzone specjalnie na potrzeby Boidudków. 72 1140 2017 0000 4702 1283 0560 MultiBank Magdalena Stanisławska Z. Krzyszkowiaka 25 86-032 Niemcz Proszę o dopisanie w pierwszym poście :)[/QUOTE] na pozostałą 5-kę?
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
żadnej decyzji w sprawie Żuczka?? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
mdk8 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
jakieś nowe wieści ??????? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
a może już pora posprawdzać w schronach? i tp. -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no właśnie, czekamy na nowe wiadomości. puszka karmy o której pisałyście w sklepie www.kar-ma.pl jest o 0,50 gr tańsza koszt wysyłki od 79,- gratis. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
mdk8 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Od Anety Tur z FB dostalam info, ze w Zuradzie (przez Z z kropka) k/ Olkusza blaka sie psies - czarny, wilkowaty. Zdj ponizej. Pies kuleje, ma wylysiale boki. Grozi mu Olkusz, bo ludzie jak to z tamtych okolic zamiast szukac wlasciciela to niestety bez namyslu dzwonia po Straz Miejska a ta wiadomo po kogo.... Macie jakis pomysl? Gdzie go zabrac w razie gdyby sie go udlo zlapac? Pies jest towarzyski. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/czarny2wv.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8382/czarny2wv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/czarnypy.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4466/czarnypy.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] o rety jaka bida..Pomożecie mu? -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kama79']Na strychu mam 320 milionów książek :) I dziękuję z góry za każdą pomoc :loveu:[/QUOTE] ja bym była zainteresowana książkami- jak ruszy bazarek to będę :crazyeye:wypatrywać zaproszenia;) -
a kto jest nad tym Pogotowiem dla zwierząt? Macie może jakieś inne namiary na nich- jakiś email? Napisałabym do nich na początek z prośbą o rzetelne informacje na temat psa. A jak nie będą chcieli po dobroci.......Nie może tak być,że nie udzielają żadnych informacji. Czy ten psiak jeszcze w ogóle żyje?:shake:
-
[quote name='nazgula']Podbijam. Joker na tych zdjęciach jest urzekający, jeżeli opiekunka (mniemam, że Klaudia) nie ma czasu, to bym chętnie podjęła się spacerów z Jokerem. Niestety takiego psa aktualnie na DT zabrać nie mogę, a szkoda, bo ma w sobie coś co mi przypomina mojego [URL="https://lh3.googleusercontent.com/-1B6iL_m_WIc/SZsatU6HwBI/AAAAAAAAJxg/LtgNctE6CtI/s812/P2170166.JPG"]psiaka[/URL] (niestety już za TM). Naprawdę jest uroczy. Może po przeprowadzce i jak wróci moja Druga Połówka, to popracujemy nad tym Jego lękiem zobaczymy czy to permanentne czy do "wyleczenia". Na razie mogę zrobić tylko tyle.[/QUOTE] myślę, że to bardzo dużo. Może bardziej by się otworzył na ludzi i miałby większe szanse na adopcję. Szkoda psiaka - on jest cudny.
-
wygląda o wiele lepiej, oby tak dalej. Powodzenia:lol:
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
mdk8 replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
a to nie jest przypadkiem przepuklina? Mój pies ma coś takiego prawie w takim samym miejscu i będzie miał operację. Chyba ,że to jest twarde?