mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
[quote name='MALWA']Kurcze, mam już kilka psiaków z deklaarcjami na kilkadziesiat złotych miesięcznie, i przynajmniej kilka razy tyle płace miesięcznie dodatkowo na rózne inne bidy, ale jak będzie trzeba coś zebrać, to też się dorzucę. W razie zbiórki proszę o konto do wpłaty.[/QUOTE] to dokładnie tak jak ja - ale jak już wejdę na jakiś nowy wątek z psiakiem w potrzebie- to nie mogę się powstrzymać.....
-
chociaż na dogo jestem od niedawna to zdążyłam się zorientować, że pieniądze zawsze jakoś się znajdują... w razie potrzeby coś na stałe zadeklaruję a i czasami mogłabym dorzucić coś extra/ oczywiście w miarę możliwości/
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
mdk8 replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
wiadomo ile psiaków jest teraz w Olkuszu? -
może zmiana karmy wpływa na ilość wypróżnień i za kilka dni wszystko się unormuje? jak byście mogły zajrzyjcie proszę, może coś wymyślicie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240200[/url]
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
mdk8 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
jak wygląda obecnie sytuacja finansowa staruszka? -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
........................ -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ja też pomogę ale jak pisałam dopiero po 1-szym:lol: -
mnie możecie zapraszać- zjawię się na pewno ;)
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
mdk8 replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
dam stałej na Fokusa i Czekana po 10,-/ więcej już nie dam rady:-( -
dzięki już zapisałam:multi:
-
tak. Stałej już nie dam rady.:-( ale na pewno na jednej wpłacie nie poprzestanę:lol:
-
proszę na pw nr. konta. W miarę możliwości postaram się pomagać:lol:
-
jestem i witam cieplutko :multi:
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
mdk8 replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
można by spróbować... a pieniądze zawsze się jakoś znajduje:lol: -
Bigielka RUBI ... operacja się udała :-) już w domu stałym!!!
mdk8 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
W miarę możliwości pomogę ale dopiero w przyszłym tygodniu. -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
proszę o nr. konta . W miarę możliwości pomogę ale dopiero w przyszłym tygodniu.:lol: -
podajcie na pw nr. konta dla Chojraczka w miarę możliwości będę pomagać:lol: bardzo proszę zajrzyjcie w wolnej chwili może ktoś wpadnie na pomysł jak pomóc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240191-CZEKAN-i-FOKUS-z-jedlickiej-przechowalni-W-przysz%C5%82ym-tygodniu-czeka-je-OLKUSZ-!!!?p=20489575[/url]
-
Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
w wakacje mąż z synem i psiulkiem pojechali na urlop na Mazury na działkę. Przychodziła w odwiedziny suczka od sąsiadów no i mój Artasek uderzał do niej w konkury i było super. Po tygodniu dojechałam do nich i jak przyszła suczka to wszystko było w porządku do momentu kiedy podleciała do mnie machając ogonkiem. Na to mój pies szczekają zaczął gonić sukę . I to był koniec "wielkiej miłości" :lol: więcej nie pozwolił jej zbliżyć się do mnie. zajrzyjcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240191-CZEKAN-i-FOKUS-z-jedlickiej-przechowalni-W-przysz%C5%82ym-tygodniu-czeka-je-OLKUSZ-!!!?p=20489575[/url]