Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10834
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. mam ogromną prośbę aby przynajmniej raz w miesiącu jasno napisać za który miesiąc jest opłacony hotelik i jaki jest stan konta Barika. Wiąże się to z tym, że mam zapisanych na dogo około 20 psiaków,którym staram się pomóc finansowo i bardzo mi zależy aby na bieżąco wiedzieć, który psiak jest w danej chwili w największej potrzebie. Tak więc proszę zrozumieć moją prośbę:lol:
  2. jakiś czas temu czytałam o psiaku, który w schronie cały czas leżał i wet. stwierdził nieodwracalny niedowład. Psiulek znalazł dom i po kilku tygodniach " normalnego jedzenia" stanął na nogi i nawet było zdjęcie jak biega. Płakałam jak czytałam jego historię. Jeżeli zdecydujecie się go wyciągnąć to miesięcznie wspomogę psinę jakimś groszem.
  3. jestem na zaproszenie i lecę na bazarek- i poproszę o nr. konta na normalne poza bazarkowe wpłaty:lol:
  4. ja też jestem na zaproszenie- poprosze nr. konta i nie ma na co czekać. Ratujcie go. Dzisiaj zrobie przelew i w przyszłości postaram sie też cos pomóc.:lol:
  5. a ja nie dostałam jeszcze nr konta:mad:
  6. jak ona właściwie ma na imię? Łatwiej by było z tytułem przelewu;)
  7. właśnie zrobiłam przelew 10,- niestety na razie tyle mogę ale obiecuję,że w miarę możliwości będę pomagać
  8. znalazłam się u Maniusia całkiem przypadkiem:lol: i mam pytanie czy ja dobrze widzę ten wielki minus z początku wątku ? Jeżeli tak to poproszę nr.konta to troszkę pomogę w miarę możliwości.
  9. poproszę nr. konta , pomogę w miarę możliwości :lol:
  10. znalazłam się tu całkiem przypadkiem ale ile będę mogła tyle pomogę. Proszę podajcie nr. konta.:lol:
  11. jestem i mówię małemu " dobranoc ":lol:
  12. śliczne fotki, piesio piękny - i pomyśleć, że mogło już go nie być:shake:
  13. ja jestem na FB. Właśnie zaczęłam " obserwować post" jak coś się pojawi to dam znać.
  14. dzięki. Chodziło mi tylko o to czy psinka jest bezpieczna:roll:
  15. [quote name='stzw']Napiszcie do justlose . Daje tymczas w zamian za opłacenie sterylki jej suczki. Na okres 4-5 m-cy. Uważam, że warto.[/QUOTE] to może tam spróbować? Na tą sterylkę by się nazbierało..Nie można go tak zostawić:shake:
  16. [quote name='MALWA']Kurcze, mam już kilka psiaków z deklaarcjami na kilkadziesiat złotych miesięcznie, i przynajmniej kilka razy tyle płace miesięcznie dodatkowo na rózne inne bidy, ale jak będzie trzeba coś zebrać, to też się dorzucę. W razie zbiórki proszę o konto do wpłaty.[/QUOTE] to dokładnie tak jak ja - ale jak już wejdę na jakiś nowy wątek z psiakiem w potrzebie- to nie mogę się powstrzymać.....
  17. chociaż na dogo jestem od niedawna to zdążyłam się zorientować, że pieniądze zawsze jakoś się znajdują... w razie potrzeby coś na stałe zadeklaruję a i czasami mogłabym dorzucić coś extra/ oczywiście w miarę możliwości/
  18. w tej sytuacji domowy DT byłby najlepszym wyjściem
  19. wiadomo ile psiaków jest teraz w Olkuszu?
×
×
  • Create New...