mdk8
Members-
Posts
10834 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
mam ogromną prośbę aby przynajmniej raz w miesiącu jasno napisać za który miesiąc jest opłacony hotelik i jaki jest stan konta Barika. Wiąże się to z tym, że mam zapisanych na dogo około 20 psiaków,którym staram się pomóc finansowo i bardzo mi zależy aby na bieżąco wiedzieć, który psiak jest w danej chwili w największej potrzebie. Tak więc proszę zrozumieć moją prośbę:lol:
-
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
jakiś czas temu czytałam o psiaku, który w schronie cały czas leżał i wet. stwierdził nieodwracalny niedowład. Psiulek znalazł dom i po kilku tygodniach " normalnego jedzenia" stanął na nogi i nawet było zdjęcie jak biega. Płakałam jak czytałam jego historię. Jeżeli zdecydujecie się go wyciągnąć to miesięcznie wspomogę psinę jakimś groszem. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ja też jestem na zaproszenie- poprosze nr. konta i nie ma na co czekać. Ratujcie go. Dzisiaj zrobie przelew i w przyszłości postaram sie też cos pomóc.:lol: -
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
co u Badusia? -
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
ładnie:lol: -
a ja nie dostałam jeszcze nr konta:mad:
-
Ogromny,GUZ już po operacji ! Zbieramy na karmę i sterylizację!
mdk8 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
jak ona właściwie ma na imię? Łatwiej by było z tytułem przelewu;) -
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
właśnie zrobiłam przelew 10,- niestety na razie tyle mogę ale obiecuję,że w miarę możliwości będę pomagać -
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
mdk8 replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
znalazłam się u Maniusia całkiem przypadkiem:lol: i mam pytanie czy ja dobrze widzę ten wielki minus z początku wątku ? Jeżeli tak to poproszę nr.konta to troszkę pomogę w miarę możliwości. -
LABEK w kolczatce na łańcuchu....juz w swoim wymarzonym domku!!
mdk8 replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
poproszę nr. konta , pomogę w miarę możliwości :lol: -
znalazłam się tu całkiem przypadkiem ale ile będę mogła tyle pomogę. Proszę podajcie nr. konta.:lol:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mdk8 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
jestem i mówię małemu " dobranoc ":lol: -
śliczne fotki, piesio piękny - i pomyśleć, że mogło już go nie być:shake:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
mdk8 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
wiadomo ile psiaków jest w Olkuszu? -
[quote name='stzw']Napiszcie do justlose . Daje tymczas w zamian za opłacenie sterylki jej suczki. Na okres 4-5 m-cy. Uważam, że warto.[/QUOTE] to może tam spróbować? Na tą sterylkę by się nazbierało..Nie można go tak zostawić:shake:
-
[quote name='MALWA']Kurcze, mam już kilka psiaków z deklaarcjami na kilkadziesiat złotych miesięcznie, i przynajmniej kilka razy tyle płace miesięcznie dodatkowo na rózne inne bidy, ale jak będzie trzeba coś zebrać, to też się dorzucę. W razie zbiórki proszę o konto do wpłaty.[/QUOTE] to dokładnie tak jak ja - ale jak już wejdę na jakiś nowy wątek z psiakiem w potrzebie- to nie mogę się powstrzymać.....
-
chociaż na dogo jestem od niedawna to zdążyłam się zorientować, że pieniądze zawsze jakoś się znajdują... w razie potrzeby coś na stałe zadeklaruję a i czasami mogłabym dorzucić coś extra/ oczywiście w miarę możliwości/
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
mdk8 replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
wiadomo ile psiaków jest teraz w Olkuszu?