mdk8
Members-
Posts
10835 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
dam stałej 10,- jak się uda z DT to dajcie znać na pw bo śledzę masę wątków i mogę przegapić:lol:
-
Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..
mdk8 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='aga.k']według moich obliczeń na koncie Badiego jest 1 113,40 zł uzupełniłam w poście 1604, strona 65[/QUOTE] super:lol: -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Dzięki dziewczyny za deklaracje, ja jestem 400 km od Żuczka. Toyota pomaga psiakom w tym schronie. Poczekajmy więc na Toyotę, aby podjęła decyzję, czy korzystamy z propozycji Kikou, czy szukamy bezpłatnego tymczasu[/QUOTE] a czy on doczeka??? -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
to ja dam 5,- nie dam rady więcej- jak tak dalej będzie to przez dogo z torbami pójdę...:lol: -
Mały łagodny piesek od jesieni mieszka na ulicy-okolice Warszawy
mdk8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Dzięki za założenie wątku. To ja załozyłam wydarzenie na FB psiakowi. Niestety od piątku nie można go namierzyć :( Pani, która go znalazła i dowiedziała się od ludzi o jego historii, szuka...[/QUOTE] kurcze. Aby tylko go nie wyłapali.... -
Żuczek w DT u Hałabajówki potrzebuje $ na jedzonko !
mdk8 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że to nie dużo. Pieniądze zawsze jakoś się znajdują a wdzięczność w psich oczach "bezcenne" -
znalazłam coś takiego: " Nivalin, odkryłem (duuużo) tańszy zamiennik Drodzy, wielu z Was, w przypadku problemów z kręgosłupem aplikuje psu nivalin. Jak wiadomo jest to doskonały środek poprawiający przewodnictwo nerwów obwodowych, a w rezultacie zmniejszający skutki porażań czy też niedowładów. Jak wszyscy wiemy, środek ten jest bardzo drogi, kiedy ostatni raz kupowałem, płaciłem za paczkę ponad 100 zł. Odkryłem jednak środek, który działa bardzo podobnie, zaś pudełko zawierające 10 ampułek kosztuje mniej niż 10 zł. Oczywiście zachęcam przed podjęciem decyzji o wypróbowaniu do konsultacji z vetem. Ja dawałem z niezłym skutkiem 2 razy dziennie po 1ml psu o masie 60 kg. Jak łatwo policzyć koszt to niecałe 30zł miesięcznie, a skutek odnosiliśmy podobny do nivalinu. Środek ten nazywa się polstygmina http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1758 Jeszcze raz zachęcam do uprzedniej konsultacji z weterynarzem. Przede wszystkim ważne jest ustalenie właściwej dawki. Lek powinien być podawany w dawce podzielonej - okres działania pojedynczego zastrzyku to maks kilkanaście godzin. " Co Wy na to?
-
Mały łagodny piesek od jesieni mieszka na ulicy-okolice Warszawy
mdk8 replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']czy ktoś zmniejszy mi to zdjęcie- proszę[/QUOTE] znalazłam coś takiego [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149312/Dom-Tymczasowy-dla-pieskow/[/url] ja niestety mogę tylko wspomóc jakimś groszem. -
to super, że chociaż bidka bezpieczna. Założycie jej oddzielny wątek? I jak teraz na nią wpłacać?
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
mdk8 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
czy jest pełna kwota na hotelik za luty? -
jak obecnie wyglądają finanse Zenusia?
-
[quote name='memory']Ojej, jak cudownie! :multi: Dziękujemy! :loveu: :Dog_run: Może ktoś jeszcze zechce wspomóc Nexta stałą deklaracją? :modla: Lub chociaż jednorazowo?[/QUOTE] słuchajcie- trzeba pozapraszać cioteczki- wiem,że nie każda sobie tego życzy ale można powchodzić na różne bazarki i pospisywać osoby. które zjawiają się na zaproszenia i spróbować...
-
z pierwszego postu wywnioskowałam, że dług psiaka to prawie 5000,-?????? Dobrze zrozumiałam??
-
[quote name='sylwiaso']Ciociu memory masz 100%rację!Nexiu prosi o pomoc:modla::modla::modla::buzi::buzi:[/QUOTE] poproszę o nr konta- dam stałej 10,- a jak będę mogła czasem dorzucę coś extra:lol:
-
[quote name='RudyKas']Udało się :) [B][URL="http://www.facebook.com/magda.balcewicz"]Magda Balcewicz[/URL]: maluszek jedzie z Sabcią a transport jest za freee Kochane dziewczynki [/B] Teraz trzymamy kciuki,żeby wszystko było ok!!:)[/QUOTE] ale super wieści:loveu:
-
Majk pojechał do nowego domu do Mikołowa. (trzymać kciuki)
mdk8 replied to Diabełek's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Kochani, cena 20 zł /dzien to rozbój w biały dzien. Zaden hetel nie bierze tyle za dogomaniackiego psa. Pytaliscie w hotelu Raszka u Emis ? To jest blisko, k. Sarnowa. Moge rano zadzwonic. A Psanatortium ? To najlepszy hotel jaki znam. Jest daleko, to prawda, ale cena 14 zł dziennie z wyzywieniem, ocieplane boksy i super warunki.[/QUOTE] faktycznie 20,- to bardzo drogo i jeszcze dodatkowo karma?:shake: