Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. dam stałej 10,- jak się uda z DT to dajcie znać na pw bo śledzę masę wątków i mogę przegapić:lol:
  2. [quote name='aga.k']według moich obliczeń na koncie Badiego jest 1 113,40 zł uzupełniłam w poście 1604, strona 65[/QUOTE] super:lol:
  3. [quote name='Gabi79']Dzięki dziewczyny za deklaracje, ja jestem 400 km od Żuczka. Toyota pomaga psiakom w tym schronie. Poczekajmy więc na Toyotę, aby podjęła decyzję, czy korzystamy z propozycji Kikou, czy szukamy bezpłatnego tymczasu[/QUOTE] a czy on doczeka???
  4. to ja dam 5,- nie dam rady więcej- jak tak dalej będzie to przez dogo z torbami pójdę...:lol:
  5. [quote name='Lobaria']Cioteczki - Węgielek dziękuje bardzo !!! Jutro powysyłam konto skarbnika, dziś już padam...[/QUOTE] ok. Będę czekać:lol:
  6. [quote name='mysza 1']Dzięki za założenie wątku. To ja załozyłam wydarzenie na FB psiakowi. Niestety od piątku nie można go namierzyć :( Pani, która go znalazła i dowiedziała się od ludzi o jego historii, szuka...[/QUOTE] kurcze. Aby tylko go nie wyłapali....
  7. ja myślę, że to nie dużo. Pieniądze zawsze jakoś się znajdują a wdzięczność w psich oczach "bezcenne"
  8. 5,- stałej dam bo już więcej "nie udźwignę". Podajcie nr konta na pw i wyciągajcie go , resztę jakoś się uzbiera.
  9. znalazłam coś takiego: " Nivalin, odkryłem (duuużo) tańszy zamiennik Drodzy, wielu z Was, w przypadku problemów z kręgosłupem aplikuje psu nivalin. Jak wiadomo jest to doskonały środek poprawiający przewodnictwo nerwów obwodowych, a w rezultacie zmniejszający skutki porażań czy też niedowładów. Jak wszyscy wiemy, środek ten jest bardzo drogi, kiedy ostatni raz kupowałem, płaciłem za paczkę ponad 100 zł. Odkryłem jednak środek, który działa bardzo podobnie, zaś pudełko zawierające 10 ampułek kosztuje mniej niż 10 zł. Oczywiście zachęcam przed podjęciem decyzji o wypróbowaniu do konsultacji z vetem. Ja dawałem z niezłym skutkiem 2 razy dziennie po 1ml psu o masie 60 kg. Jak łatwo policzyć koszt to niecałe 30zł miesięcznie, a skutek odnosiliśmy podobny do nivalinu. Środek ten nazywa się polstygmina http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1758 Jeszcze raz zachęcam do uprzedniej konsultacji z weterynarzem. Przede wszystkim ważne jest ustalenie właściwej dawki. Lek powinien być podawany w dawce podzielonej - okres działania pojedynczego zastrzyku to maks kilkanaście godzin. " Co Wy na to?
  10. jakie to biedaki:-( mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie już tylko lepiej
  11. [quote name='wtatara']czy ktoś zmniejszy mi to zdjęcie- proszę[/QUOTE] znalazłam coś takiego [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/149312/Dom-Tymczasowy-dla-pieskow/[/url] ja niestety mogę tylko wspomóc jakimś groszem.
  12. dzięki, przykro mi ,że masz taki kłopot z tą paczką. Gdybym wiedziała wysłałabym kurierem
  13. ona naprawdę jest śliczna,:lol: różnica między zdjęciami z początku wątku a obecnie -kolosalna:crazyeye:
  14. to super, że chociaż bidka bezpieczna. Założycie jej oddzielny wątek? I jak teraz na nią wpłacać?
  15. czy jest pełna kwota na hotelik za luty?
  16. jak obecnie wyglądają finanse Zenusia?
  17. ja też jestem z wpisu Iwonki na wątku Bongo i zrobiłam przelew na 60,- niestety teraz mogę tylko tyle ale będę pamiętać. Pieniądze dojdą w poniedziałek.
  18. [quote name='memory']Ojej, jak cudownie! :multi: Dziękujemy! :loveu: :Dog_run: Może ktoś jeszcze zechce wspomóc Nexta stałą deklaracją? :modla: Lub chociaż jednorazowo?[/QUOTE] słuchajcie- trzeba pozapraszać cioteczki- wiem,że nie każda sobie tego życzy ale można powchodzić na różne bazarki i pospisywać osoby. które zjawiają się na zaproszenia i spróbować...
  19. z pierwszego postu wywnioskowałam, że dług psiaka to prawie 5000,-?????? Dobrze zrozumiałam??
  20. [quote name='sylwiaso']Ciociu memory masz 100%rację!Nexiu prosi o pomoc:modla::modla::modla::buzi::buzi:[/QUOTE] poproszę o nr konta- dam stałej 10,- a jak będę mogła czasem dorzucę coś extra:lol:
  21. [quote name='asiek.l-g']również dobranoc Ineczko...ja se tu jeszcze popłacze nad takim jednym wątkiem, już dobre trzy godziny wyje..a plan był taki piękny iść spać w miare normalnie.[/QUOTE] a jakie zakończenie ma ten wątek?
  22. [quote name='RudyKas']Udało się :) [B][URL="http://www.facebook.com/magda.balcewicz"]Magda Balcewicz[/URL]: maluszek jedzie z Sabcią a transport jest za freee Kochane dziewczynki [/B] Teraz trzymamy kciuki,żeby wszystko było ok!!:)[/QUOTE] ale super wieści:loveu:
  23. [quote name='bela51']Kochani, cena 20 zł /dzien to rozbój w biały dzien. Zaden hetel nie bierze tyle za dogomaniackiego psa. Pytaliscie w hotelu Raszka u Emis ? To jest blisko, k. Sarnowa. Moge rano zadzwonic. A Psanatortium ? To najlepszy hotel jaki znam. Jest daleko, to prawda, ale cena 14 zł dziennie z wyzywieniem, ocieplane boksy i super warunki.[/QUOTE] faktycznie 20,- to bardzo drogo i jeszcze dodatkowo karma?:shake:
×
×
  • Create New...