Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. byłam na fb- może załóż mu tutaj wątek. Kiedy go zabieracie do Hoteliku?
  2. [COLOR=#000000]" Wyjatek stanowi mdk8, która zadecydowała sama, ze na Amora wpłaca 5 zł, i na Messiego 5 zł. " Jeżeli na 100% Amor już nie potrzebuje kasy to mogę wpłacać dla Messiego[/COLOR]
  3. poproszę nr. konta
  4. jestem na zaproszenie i poproszę nr. konta
  5. [quote name='Agnieszka103']Wspaniałe wieści. To ze wspomnianych wcześniej psów pozostaje ciężarna suczka... Co z nią?[/QUOTE] z wątku Messiego "[COLOR=#000000]suczka jest już w hoteliku tam gdzie trafił ast z O., będzie sterylizowana. Pani z hoteliku bardzo przejęła się jej losem i postanowiła jej pomóc"[/COLOR]
  6. Fundacja Zwierzęca Polana ma pod opieką psa uratowanego przed eutanazją , jego losy na fb [URL]https://www.facebook.com/events/502497143150436/?ref=notif&notif_t=plan_edited[/URL] i ich fb [URL]https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana?fref=ts[/URL]
  7. [quote name='yolanovi']wyżełek mam nadzieję już opuścił to koszmarne miejsce? napiszcie jak tylko coś będzie wiadomo[/QUOTE] info z wątku Burbona " [COLOR=#000000][I]Z dobrych wieści to wyżeł wyciągnięty zawieźliśmy go do Katowic prosto pod lecznicę i tymczasowa opiekunka od razu poszła z nim do weta.[/I][/COLOR] [COLOR=#000000][I]Schron również opuścił owczarek z którym siedział wyżeł. Angela również miała zabrać go do weta."[/I][/COLOR]
  8. mój syn jak miał 1-miesiąc dostał gronkowca złocistego we krwi i przewodzie pokarmowym. Gronkowiec nie jest uleczalny tylko zaleczany. Dwa tygodnie antybiotyku i przez 21 lat jego życia gronkowiec " śpi" więc i u psiaka powinno być dobrze.
  9. a jeżeli krew nie zostanie wykorzystana to będzie można ją jakoś zwrócić?
  10. skoro tyle siły kosztowała walka o jego życie to nie można teraz się poddać. Zamawiaj. Nie można pozwolić mu teraz odejść.
  11. no właśnie co u psiaka?
  12. [quote name='zuanna']A ja myślę (mam nadzieję), że to nie do końca tak. Część pewnie boi się szybkiego pożegnania. Zawsze jest to trudny moment, a w przypadku adopcji staruszka, nadejdzie znacznie szybciej. Nie mam niestety domu z ogrodem i warunków na drugiego dużego psa. Dla mnie wiek nie byłby problemem, ale rozumiem tych, co się boją.[/QUOTE] ja bardzo przeżywam każde odejście zwierzaka nawet takiego, którego nie znam a co dopiero mówić o moim. Jak żegnałam jednego z moich chomików to cały dzień beczałam i żyg.... jak kot więc jestem wstanie zrozumieć niektórych ludzi.
  13. jaki roześmiany pycholek :lol:
  14. zaproście Ada-jeje na wątek ona chyba walczy z O. i zbiera takie sprawy przeciwko właścicielowi tego punktu.
  15. co słychać u Ineczki? nikt nie zainteresowała się śliczną suńką?
  16. ja zaglądam ale tyle bid przybyło na dogo, że nie wyrabiam:shake:
  17. poproszę aktualny nr. konta Filonka
  18. nie oddawajcie go tam... to będzie dla niego wyrok!!!!!!!! Poproszę nr konta i błagam ratujcie go.
  19. trafiłam tu z banerka i postaram się wspomóc grosikiem psiaczka na ile będę mogła.
  20. [quote name='mdk8']poproszę nr. konta stałej już nie mogę ale czasami pomogę ile będę mogła.[/QUOTE] przypominam się :lol:
  21. na FB ciężko czyta się takie historie bo faktycznie komentarzy pod każdym wpisem dużo i często się powtarzają a tu wszystko jest jasne. Może faktycznie założyć nowy wspólny wątek obu psiakom , spróbować zebrać deklaracje i pościągać ciotki na wątek?
  22. a może ktoś go ukradł / niekoniecznie teraz/ a jak się zestarzał to wyrzucił? a jeżeli wyrzucił właściciel to jest chyba na to paragraf?
  23. ja bym takim ludziom psa nie wydała. Jak by im zależało to by znaleźli czas a skoro ich wiecznie nie ma w domu to pies cały dzień sam???????
×
×
  • Create New...