Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. cały czas... na dogo jestem od stycznia ale już tyle łez tu wylałam, że nazbierała by się pełna wanna. Beczę z żalu, bezsilności nad głupotą ludzką , po odejściu psiaków za TM ale też w takich chwilach kiedy oglądam cudowne zdjęcia uratowanych psich serduszek i widzę jak podnoszą się " z kolan" i dzielnie walczą o każdy dzień życia.
  2. poleciały ode mnie 20,- na razie tylko tyle mogę.
  3. kochane śliczne psiaki, serce się raduje i łza w oku ze wzruszenia kręci :loveu:
  4. zaglądam z bazarku Bakusia i poproszę nr. konta w miarę możliwości czasami wspomogę chłopaka grosikiem.
  5. ja wpłacę swoją stałą do końca tego tygodnia.
  6. mam nadzieje,że ten domek to na zawsze.
  7. jak się czują bidulki?
  8. mój w tym roku złapał już 3 ale na szczęście kropelki zadziałały i same "sztywne" odpadły.
  9. dla takich bezdomniaków powinny być zniżki.
  10. jestem Lara i ja. Pomogę grosikiem chociaż już niewiele mogę. Jak się biedak czuje? On nie może trafić do schronu. Dlaczego klinika nie przetrzyma go chociaż parę dni?
  11. jakie wieści po wizycie PA?
  12. cioteczko dobrze zrobiłaś. Rudaskowi też coś się należy. Koło 10 lipca podeślę znowu jakiś grosik dla psiaków.
  13. podaj nr. konta proszę coś dorzucę.
  14. ja dzielę taką puszkę na trzy i bardzo dobrze w lodówce się przetrzymuje.
  15. no już dotarłam. poproszę nr. konta postaram się coś dorzucić
  16. byłam na fb- może załóż mu tutaj wątek. Kiedy go zabieracie do Hoteliku?
  17. [COLOR=#000000]" Wyjatek stanowi mdk8, która zadecydowała sama, ze na Amora wpłaca 5 zł, i na Messiego 5 zł. " Jeżeli na 100% Amor już nie potrzebuje kasy to mogę wpłacać dla Messiego[/COLOR]
  18. poproszę nr. konta
  19. jestem na zaproszenie i poproszę nr. konta
  20. [quote name='Agnieszka103']Wspaniałe wieści. To ze wspomnianych wcześniej psów pozostaje ciężarna suczka... Co z nią?[/QUOTE] z wątku Messiego "[COLOR=#000000]suczka jest już w hoteliku tam gdzie trafił ast z O., będzie sterylizowana. Pani z hoteliku bardzo przejęła się jej losem i postanowiła jej pomóc"[/COLOR]
  21. Fundacja Zwierzęca Polana ma pod opieką psa uratowanego przed eutanazją , jego losy na fb [URL]https://www.facebook.com/events/502497143150436/?ref=notif&notif_t=plan_edited[/URL] i ich fb [URL]https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana?fref=ts[/URL]
×
×
  • Create New...