Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. ona jest piękna i bardzo się dziwie,że nikt się jeszcze w niej nie zakochał...:shake:
  2. jestem i ja, podeślijcie nr. konta .
  3. są coraz piękniejsi i widać, że coraz szczęśliwsi. Oby tak dalej...:loveu:
  4. a gdzie zaginęła Kora w jakiej części W-wy?
  5. jestem na zaproszenie Juldan i postaram się wspomóc maleństwa grosikiem.
  6. czyli wszystko na dobrej drodze :lol:
  7. przelałam dzisiaj moją stałą za maj. Jak amorek zostanie w nowym domku to przekażcie tą kaskę wedle uznania. Jak możecie to proszę zajrzyjcie http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald
  8. cioteczki jak możecie zajrzyjcie , potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald[/URL]
  9. a między Muszką i Lusią już dobrze?
  10. cioteczki potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21/page33?highlight=donald[/URL]
  11. przelew zrobię w przyszłym tygodniu jak ogarnę swoje finanse ;)
  12. zainteresować tematem VIVę i tvn , polsat.
  13. wiem ,że pieniądze są wielkim problemem ale jednak przez kilka miesięcy utrzymywałyście go a jeżeli teraz, kiedy jest malutkie światełko w tunelu, zrezygnujecie to ten czas i pieniądze pójdą na marne. Może spróbujcie poprosić jeszcze o pomoc osoby z deklaracji,które już nie płacą. Naprawdę szkoda stracić to wszystko. No ale decyzja należy do Was i nie gniewajcie się na mnie za te wypociny , po prostu bardzo, bardzo mi go szkoda.
  14. powrót do schronu to tak czy inaczej dla niego śmierć. Skoro hotel w którym jest szuka mu domu to naprawdę nie dacie mu jeszcze troszkę czasu?
  15. jestem i ja i poproszę nr. ale nie mogę obiecać stałej a tylko "coś" co jakiś czas.
  16. [quote name='Elza22']Tylko oni przecież nie chcą jej oddać.Zabranie suni to w sumie mój jedyny problem. Piesek został zabrany ze schroniska i są zobowiązani w umowie przeprowadzić kastrację wiec jest szansa.[/QUOTE] a co to za schronisko? nie może zabrać psa za nieodpowiednie warunki? Gdzieś czytałam, że właśnie za takie coś pies został odebrany adoptującym. Nie zapewnili psu odpowiednich warunków. A sukę koiecznie trzeba zabrać :shake: nie czeka ją tam nic dobrego.
  17. ja swojego psa po bezdomności i miesięcznym pobycie w schronie doprowadzałam do równowagi jelitowej prawie 10 miesięcy. Najpierw miał biegunki, więc przeszliśmy na royala i gotowany ryż z mięskiem lub anomindą, jadł 4 razy dziennie malutkie porcje, potem miał zapalenie żołądka i zastrzyki./ strasznie śmierdziało mu z tyłka/ . Po pól roku powoli przechodziliśmy na dwa posiłki troszkę większe. Teraz jest u nas 1 rok i 4 miesiące i nareszcie jest wszystko w porządku. Jednak cały czas musimy uważać na to co je, w ogóle nie dajemy mu "resztek " z naszego stołu.
  18. cioteczki pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807[/URL]
  19. cioteczki pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807[/URL]
  20. cioteczki pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807[/URL]
  21. powrzucam link na kilka wątków może ktoś się zjawi.
  22. ciotki pomocy http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807
  23. ciotki pomocy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243632-AST-w-przytulisku-POTRZEBNE-FINANSE-NA-HOTEL-ABY-NIE-POJECHA%C5%81-DO-RADYS%21%21%21?p=20897807#post20897807[/URL]
  24. no ale też nie do usypiania....
×
×
  • Create New...