Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. ciotki bardzo proszę zajrzyjcie , potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3[/URL]
  2. ciotki bardzo proszę zajrzyjcie , potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3[/URL]
  3. [SIZE=3][COLOR=#000000][B]20zł [COLOR=#000000]- Małgorzata Kamińska [/COLOR][/B][COLOR=#000000] z rozliczenia to ja. [SIZE=2] w listopadzie też coś dorzucę.[/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=#ff0000][B][SIZE=5][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]
  4. a psiak będzie u Hałabajówki? Jeżeli tak to może faktycznie wpłacać do niej? Płacę kilka stałych na psy u niej więc za jednym zamachem czasami coś mogę dorzucić dla STIV-ego ?
  5. stałej już nie dam rady ale od czasu do czasu w miarę możliwości pomogę. Podeślij nr. konta.
  6. stałej już nie dam rady ale czasami coś dorzucę, poproszę nr. konta.
  7. a znacie historię Donalda ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnozę-!?highlight=donald bardzo podobna sprawa , pies nieadopcyjny ale .... przeczytajcie w wolnej chwili.
  8. [quote name='Malgoska']ze 100 km...................[/QUOTE] o kurcze. Sporo.
  9. [quote name='margoth137']masakra:( przecież pies się musi przyzwyczaić, w parę dni tego nie zrobi:([/QUOTE] mój zabrany ze schroniska wył 2 tygodnie jak zostawał sam. Przetrzymałam sąsiadów i wszystko się unormowało. Po prostu trzeba chcieć. A jak widać tutaj chęci brak....Tacy ludzie nie powinni adoptować psów po przejściach skoro nie mają cierpliwości i nie potrafią zrozumieć,że taki psiak potrzebuje CZASUUUUUUUUUUUUUU.
  10. a ile jest do Amoka ?
  11. jestem i postaram się pomóc w przyszłym tygodniu...
  12. LILUtosi jest z okolic Wrocławia może pomoże w wizycie PA zapytajcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny[/URL]
  13. tu jest ogłoszeniowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-11-do-21-00?highlight=Majki[/URL]
  14. [quote name='yolanovi']Ja też byłam zaskoczona jak zobaczyłam Tiranka promowanego przez Psygarnij.pl ...[/QUOTE] nie chcę rozsiewać plotek ale podobno z tym Psygarnij.pl jest coś nie tak. Czy jest możliwość, że schron wyda Tiranka bez Waszej wiedzy?
  15. a sprawdzałyście u LILUtosi ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny[/URL]
  16. nie dałoby rady wynegocjować od stycznia niższej opłaty za hotel? Przecież nie oszukujmy się domu nie znajdzie on już uznał opiekuna za swojego Pana a powrót do schronu to śmierć.
  17. jak dzisiaj czuje się Bruno?
  18. o rety...faktycznie ogromna niespodzianka.... szczęśliwy , kanapowy Badi..:loveu:
  19. [quote name='auraa']Pieniądze wpływają na konto fundacji. Ja nie mam tam wglądu.Jutro poproszę o informację kto wpłacił ...[/QUOTE] Małgorzata Agnieszka K. to ja :lol:
  20. [quote name='yolanovi']A u Tiranka cichutko :( Co robimy z hotelikiem? A może jest BDT dla Tiranka? Ja muszę dać znać Dexterce czy chcemy to miejsce u niej...[/QUOTE] a jakie proponuje warunki?
  21. a ja bym chciała wiedzieć czy coś drgnęło w sprawie opłat za hotelik, bo dalej nie wiem co się dzieje z moimi stałymi wpłatami?
  22. może spróbujcie u Amadorki może ma miejsce. Jest u niej dużo psów z dogo. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][h=4]Informacje[/h] Hotel dla psów i kotów znajduje się w cichej,spokojnej okolicy.Mamy duże 2 hektarowe, zabezpieczone wybiegi.Posiadamy miejsca w kojcach zewnętrznych, oraz domowe i w budynku ogrzewanym w którym każdy zwierzak ma oddzielny boks. [B]Opis[/B] Zwierzętami w hotelu zajmujemy się całodobowo, poświęcamy im dużo czasu, zabawy, spacerów, socjalizujemy psy nieufne. Ponadto każdemu zwierzakowi który u nas przebywa zapewniamy: - troskliwą opiekę - pomoc weterynaryjną z zaprzyjaźnionej kliniki, - karmienie- karmą suchą lub gotowaną, - możliwość wykonania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak kąpiele, czesanie, czyszczenie uszu, przycinanie pazurków. -każdy zwierzak otrzymuje na pamiątkę pobytu płytę z nagranymi zdjęciami ze spędzonego u nas czasu. Dla organizacji pro zwierzęcych ceny od 10 zł/dobę. [h=4]Podstawowe informacje[/h] [TABLE="class: _5e7- profileInfoTable _3stn, width: 376"] [TR] [TH="class: label"]Otwarto[/TH] [TD="class: data"]2011[/TD] [/TR] [TR="class: spacer"] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TH="class: label"]Lokalizacja[/TH] [TD="class: data"][URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbing.com%2Fmaps%2Fdefault.aspx%3Fv%3D2%26pc%3DFACEBK%26mid%3D8100%26where1%3DWykno%2B2a%252C%2B97-225%2B%2BTomasz%25C3%25B3w%2BMazowiecki%26FORM%3DFBKPL0%26name%3DHotel%2Bdla%2Bzwierz%25C4%2585t%2B4%25C5%2581apy%26mkt%3Den-US&h=zAQEac4xd&s=1"]Wykno 2a, 97-225 Tomaszów Mazowiecki[/URL][/TD] [/TR] [TR="class: spacer"] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [/TABLE] [h=4]Dane kontaktowe[/h] [TABLE="class: _5e7- profileInfoTable _3stn, width: 376"] [TR] [TH="class: label"]Numer telefonu[/TH] [TD="class: data"]606 142 150[/TD] [/TR] [TR="class: spacer"] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TH="class: label"]E-mail[/TH] [TD="class: data"][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/TD] [/TR] [TR="class: spacer"] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [TR] [TH="class: label"]Strona internetowa[/TH] [TD="class: data"][URL="http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.hotel-4lapy.pl&h=VAQFYbUga&enc=AZNGarmrmd7EttQfTJe5yhKpSzuSX8OP8gua_VuESceJupsNoGpAmENjJUBxLuxHz2k01iev10FwYBM15Y-p58E4Yw1s6xis-J6wQ_-yjpFZ-Q&s=1"]http://www.hotel-4lapy.pl[/URL][/TD] [/TR] [TR="class: spacer"] [TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD] [/TR] [/TABLE] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#737373][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR]
  23. [quote name='Secia']czy ktoś wie o bazarku z ogłoszeniami do kupienia? FB to może troche mało, co o tym myślicie?[/QUOTE] tu jest bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-11-do-21-00?p=21458877#post21458877"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-11-do-21-00?p=21458877#post21458877[/URL]
  24. dziewczyny zróbcie bazarek cegiełkowy zawsze coś można uzbierać.Pomogę rozsyłać mam dużo wątków w subskrypcjach więc znam sporo dogociotek. Ja niestety nie umiem robić bazarków. A czy Gmina dalej by coś dokładała?
×
×
  • Create New...