Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. zróbcie bazarek cegiełkowy na leczenie. Zawsze coś nazbieracie. tutaj jest lista osób, które przyjmują zaproszenia na bazarki. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaprosze%C5%84?p=21087517#post21087517"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaprosze%C5%84?p=21087517#post21087517[/URL]
  2. [quote name='bakusiowa']Poszedł dzisiaj przelew do Lilu. Mnie denerwuje to, że ludzie deklarują się na utrzymanie psów i niedługo po tym zapominają. Tak było u Zenka i u Toro.[/QUOTE] ja tego też nie rozumiem. Sama mam ponad 30 stałych deklaracji. Założyłam sobie zeszyt żeby nie pominąć żadnej i po każdej pensji przelewam pieniądze. Jeżeli wiem, że już więcej nie dam rady to się nie deklaruję tylko jak mogę wspomagam jednorazowo. Wczoraj przelałam na konto Moniki 20,- na leki dla Torusia. Jak tylko będę mogła to pomogę jeszcze.
  3. kochane cioteczki proszę o pomoc , dzisiaj koniec [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010[/URL]
  4. myślę ,że szczera rozmowa może wiele wyjaśnić. Proszę pomóżcie troszkę , dzisiaj koniec [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010[/URL]
  5. cioteczki pomocy , dzisiaj koniec proszę pomóżcie troszkę :Help_2: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247250-Centymetry-nici-chirurgicznej-na-operacj%C4%99-%C5%82apy-Tediego-do-30-09?p=21337010#post21337010[/URL]
  6. co z Bakusiem?
  7. bardzo się cieszę i z niecierpliwością będę czekać na zdjęcia szczęśliwego Czarka :loveu:
  8. teraz wpłacę niewiele ale pod koniec października postaram się coś więcej. Trzymam kciuki za staruszka. Z dwojga złego dobrze,że to nie nowotwór i jeszcze można mu troszeczkę pomóc.
  9. podaj proszę nr. konta na pw tym osobom , które o to prosiły . Jest to jeden ze sposobów aby coś drgnęło . Można te wpłaty rozliczyć jako darowiznę na potrzeby konkretnego psa. Nikt mi nie może zabronić takiej wpłaty. Chcę , więc płacę. Będę czekała na nr. konta. I bardzo proszę napisz na początku wątku dokładnie ile wynosi opłata za m-c za które miesiące jest opłacone i dokładnie ile jest długu. Zrób to jeżeli chcesz aby coś drgnęło.
  10. jak wyglądają obecnie finanse Donalda?
  11. a może Mario ?
  12. jak się czuje Jagienka?
  13. ja puściłam moją skromną deklarację i powinnaś już mieć.
  14. co słychać u Prymki? Swoją stałą z Prymki mogę przenieść na Nimkę tylko muszę wiedzieć czy już zbieracie i czy to samo konto?
  15. puściłam dla Szarika 30,- niestety tylko tyle mogę.
  16. Asiu podeślij proszę nr. konta. Chyba niedługo trzeba będzie opłacić h. za wrzesień i kawałek sierpnia bo opłacałam Grafi tylko 2 tygodnie sierpnia. No i trzeba by pomyśleć o badaniach na hormony- bo może to przez nie jest to sikanie? Ile by takie badanie kosztowało?
  17. przybywam z zaproszenia na bazarek i postaram się pomóc chociaż troszeczkę. śliczna psinka jak on się czuje?
  18. ja też z zaproszenia Norkowej ;) poproszę nr. konta , jak tylko będę mogła to poratuję....
  19. fajnie,że Roman zdrowy ale to oznacza ,że inna bida chora :-(
  20. o rany, jakieś szczegóły???????
  21. ja też proszę o info na pw. Wpłaciłam niedużo ale zróbcie z tym co uważacie.:lol:
  22. ja wszystko jestem wstanie zrozumieć. Ktoś chciał ratować psa i po prostu przeliczył się z siłami. To się zdarza. Jednak nie jestem wstanie pojąć jak można zamilknąć i udawać,że nic się nie dzieje. Wpłacam co miesiąc stałą i nie wiem gdzie są te pieniądze. Hotelik ich nie dostał. Z każdej sytuacji jest wyjście tylko trzeba poprosić o pomoc a nie uciekać. Dalej czekam na odpowiedź co dalej. Za wrzesień nie wpłacę deklaracji na konto , które mam a zrobię to tylko na konto hoteliku. / ciągle czekam na nr. konta/
  23. być może to już była starość ? I przyszedł na niego czas ?:-(
  24. [COLOR=#000000]kochane cioteczki, zapraszam na " smaczny " bazarek dla 3 starszych schorowanych psiaków [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247374-w-budowie?p=21344998#post21344998"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post21344998[/URL]
×
×
  • Create New...