mdk8
Members-
Posts
10843 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
mdk8 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Psiaki mają czas do konca grudnia. Mdk8 u Amadorki jest hotelik, kto za niego zapłaci? Mamy miejsce dla 3 psiaków za 450 zł. to bardzo tanio a i tak deklaracji brak:([/QUOTE] wiem ale Amadorka dla takich psów ma też promocyjne ceny jakby znalazły się deklaracje. Nie ma szans aby te psy zostały tam gdzie są? -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
mdk8 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
jestem z zaproszenia. Dziewczyny spróbujcie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247090-BDT-i-hotelik-u-Dexterki-zaprasza-WOLNE-MIEJSCE?highlight=dexterka[/URL] i u Amadorki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy?highlight=hotel"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierz%C4%85t-4%C5%82apy?highlight=hotel[/URL] może będą mogły pomóc. Do kiedy psiaki mają czas? -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
ja też beczę czytając takie wiadomości :loveu: -
BRUNO - ODSZEDŁ ZA TM [*] CHORY czarny labrador z NUŻYCĄ.
mdk8 replied to jolam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896 -
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896
-
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
mdk8 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
dawno tu nie byłam a tu takie wieści :loveu: cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL] -
też dawno nie byłam u pięknoty :loveu: cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
Roger w typie sznaucera spragniony człowieka już w DS !
mdk8 replied to margo001's topic in Już w nowym domu
poproszę nr. konta. -
Ponad rok na ulicy!!! Już w swoim domu, przy kochajacych ludziach
mdk8 replied to mari23's topic in Już w nowym domu
ja też jestem ciekawa :razz: -
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
agusiazet daj znać jak zrobisz to trochę pozapraszam ciotki z listy...:lol: -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękuję. Przelew zrobiony. Dotrze w poniedziałek. Zróbcie bazarek cegiełkowy. Ostatnio sporo jest ich na dogo ale nawet całkiem ładne sumki są zbierane. A na ratowanie życia - tym bardziej ciotki pomogą. Ja niestety nie umiem ich robić . -
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
mdk8 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy konto aktualne? Ja mam konto Kasi. -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
mdk8 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to zostanie teraz sama:-( jak ona to zniesie? -
4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)
mdk8 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
przybywam na zaproszenie . Mam pytanie co z mamuśką bo nie mogę doczytać? -
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
mdk8 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
proszę o nr. konta... -
BRUNO - ODSZEDŁ ZA TM [*] CHORY czarny labrador z NUŻYCĄ.
mdk8 replied to jolam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakieś wieści po badaniach? -
Płacząca Mary już tyle w schronisku...wejdź i pomóż otrzeć jej łzy!
mdk8 replied to orpha's topic in Już w nowym domu
szkoda,że nie ma żadnych wiadomości ... -
[quote name='mdk8']poproszę nr. konta bo albo gdzieś zapodziałam albo nie dostałam :lol:[/QUOTE] przypominam się ;)
-
[quote name='katarzyna09'][FONT=Verdana]Suzanka(psina bei100) wraz z kotką Millą(kicia ajlii) startują w konkursie. Chcą wygrać preparat [/FONT] [FONT=Verdana]witaminowo-mineralny dla Suzki. Jeśli któraś cioteczka ma konto na fb to [/FONT] [FONT=Verdana]prosimy o lajka :smile:[/FONT] [FONT=Verdana]Uwaga! Trzeba polubić zdjęcie oraz stronę producenta by głos był ważny. Poniżej link do zdjęcia konkursowego: [/FONT]https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater zrobione ;)