[quote name='orpha']mdk8 dziękuje , ja tylko potrzebuję wsparcia w tym bazarku cegiełkowym bo w życiu go nie robiłam , generalnie potrzebuję wsparcia bo poza tą suczką , ogarniam 3 swoich tymczasowych haszczaków i jeszcze do tego "domową pseudohodwlę ' u baby. W sensie chyba cudem nadprzyrodzonym namówiłam kobitę na sterylki 5 suk które u niej są , a jedną wowofunlandkę zgodziła się dać do adopcji nawet.[/QUOTE]
ja niestety nie umiem robić bazarków ale postaram się ściągnąć tu ciotki, które to robią i może Ci pomogą wytłumaczą jak.