mdk8
Members-
Posts
10845 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
przemoszę swoją deklarację z Messiego na Grafiego....W listopadzie jeszcze nie płaciłam więc będzie juz na tą bidę...
-
przenoszę swoją deklarację dla Grafiego.
-
[quote name='Zofija']Aha-porta Psygarnij - wrzucił wyjaśnienie Pani Natalii, a moje usunął w ciągu minuty. Super portał. Najważniejsza jest ilość. I nie wolno napisać nic , co popsuło by sielankę adopcyjną. Tym bardziej, ze ja tylko napisałam suche fakty.[/QUOTE] właśnie o Psygarnij już kilka razy słyszałam nieciekawe opinie....
-
ostatnio dwa psy moich znajomych zostały otrute. Sunię koleżanki po ciężkiej walce "upartej i zdeterminowanej" Pani wet. udało się uratować a pies znajomej niestety odszedł. Dlatego skoro ona taki odkurzacz to nawet dla jej bezpieczeństwa warto zakładać kaganiec. 2-3 miesiące temu na Fb było ostrzeżenie: nie pamietam w którym mieście straż zebrała w miejskim parku rozrzucone kawałki mięsa naszpikowane gwoździami. Od tamtej pory pilnujemy aby nasz psiak nic na dworzu nie pożerał, bo nigdy nic nie wiadomo....
-
Dianka - Łajka już w SWOIM domku :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
mdk8 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
przybiegam na zaproszenie. Stałej już nie dam rady ale jak będziecie zbierać na h. to czasami coś dorzucę. -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
mdk8 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='obiezyswiat75']Dlaczego mi to robisz???[/QUOTE] :diabloti: szukałam wątku na którym jesteś :evil_lol: idą ciemne, długie wieczory........:lol: -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
mdk8 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Mortes a ja Ci powiem... "olej takie wpisy" i dalej rób to co robisz bardzo dobrze: RATUJ ZWIERZAKI !!!!!!!!! -
Bercik i do niego los się uśmiechnął. Już w nowym domu!
mdk8 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
jestem i poproszę nr. konta. Stałej nie mogę ale czasami coś dorzucę w miarę możliwości. -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
mdk8 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
cioteczki zapraszam na bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248436-Wysy%C5%82ka-gratis!!-Bafikowa-ksi%C4%99garenka-do-17-11-godz-21?p=21508132#post21508132"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248436-Wysy%C5%82ka-gratis!!-Bafikowa-ksi%C4%99garenka-do-17-11-godz-21?p=21508132#post21508132[/URL] -
[quote name='Noelle']trochę aktualności, [B]mdk8[/B], wielkie dzięki za podrzucenie wątku Donalda!!! Heks przeprowadzi się właśnie do tego hoteliku, bardzo prosimy o wpłaty, mamy za mało stałych deklaracji, a hotelik kosztuje 450zł.[/QUOTE] cieszę się, latam po wielu wątkach na dogo, znam historię kilkudziesięciu psów i fajnie ,że czasami to się przydaje i można pomóc. Konto do wpłat to samo?
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
mdk8 replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
ja dołożę coś na początku grudnia. Tylko jak się zmieni konto to daj znać na pw. -
MAX...Skrzywdzony, z chorą łapą i duszą DON:( Pomóżmy Mu!!!
mdk8 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
widziałam zdjęcia z tej interwencji na FB. Masakra, tyle biednych psiaków. Ostatnio puściłam kolejny przelew na "psy z Ujścia" i niestety chwilowo już nie dam rady ale pamiętam o tych bidach cały czas.... wstawcie w 1-szym poście nr. konta. Może ktoś by zrobił jakiś bazarek cegiełkowy? Ja niestety nie umiem... -
ja poproszę nr. konta.
-
wiecie co? czytam dokładnie wszystko na tym wątku i nigdzie nie znajduję jednoznacznego stwierdzenia żadnego lekarza,że to jest padaczka na 100%. A dlaczego wet nie chce zrobić badań na babeszjozę tylko stwierdza,że nie ma typowych objawów. Wiem,że to są koszty ale czy jednak nie warto spróbować? Na jednym z wątków - Owczarki Iwony- czytałam historię psiaka,który gasł w oczach. Też były badania , leki, weci rozkładali ręce ...pies odszedł. Iwona zdecydowała się zrobić sekcję. Okazało się , że żaden wet nie wpadł na pomysł aby zrobić usg żołądka/tylko miał rtg/. Pies połknął piłkę i przyrosła mu do ściany żołądka. Rtg tego nie wykazało a gdyby zrobili usg to by psa uratowali.....
-
Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!
mdk8 replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
ja uważam ,że Mortes na paliwo za dojazdy "tam" powinna wziąć pieniądze z puli. Ciotki co o tym sądzicie? -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
mdk8 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
a szukałyście Adasiowi H. ? -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
mdk8 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
a gdzie jechały? -
konto jest w 1-szym poście ;)
-
Podaj nam pomocną łapę- świętokrzyskie psiaki w potrzebie!!!
mdk8 replied to Norkowa's topic in Już w nowym domu
ale dziewczyny jest bardzo proste rozwiązanie. Kto ma jakieś wątpliwości to może jechać i zobaczyć na własne oczy. Po co pisać....;) -
ciotki bardzo proszę zajrzyjcie , potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3[/URL]
-
ciotki bardzo proszę zajrzyjcie , potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3[/URL]
-
ciotki bardzo proszę zajrzyjcie , potrzebna pomoc http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3
-
ciotki bardzo proszę zajrzyjcie , potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248047-U%C5%9Bpi%C4%87-grzeczn%C4%85-kanapow%C4%85-m%C5%82od%C4%85-suni%C4%99-Padaczka-przekre%C5%9Bla-szanse-na-dom/page3[/URL]