Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. [quote name='Rumi.']spróbujemy każdej opcji, tylko że dla Heksa jest potrzebna osoba z doświadczeniem, ponieważ heks przejawia agresję lękową, w szczególności do osób obcych, niestety mało który hotel się podejmie pracy z takim psem.[/QUOTE] ale właśnie ten hotelik w którym jest Donald pracuje z trudnymi a nawet bardzo agresywnymi psami. Przeczytaj pierwsze posty o Donaldzie to sama zobaczysz.
  2. dlaczego nie alarmowałyście wcześniej. Pokazałyście mu niebo a teraz strąciłyście do piekła.
  3. dziewczyny skontaktujcie się z ciotkami od Donalda [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21?highlight=donald"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-czeka-na-diagnoz%C4%99-%21?highlight=donald[/URL] . Może w tym hotelu byłoby miejsce dla Heksa? Tam jest taniej.
  4. o matko - on "znika" :-(
  5. powiem szczerze, że po Twoim opisie spodziewałam się tego. Pan pedant , który kocha psy na swoich zasadach. Ja to tak odebrałam. A Pan powinien pokryć koszty transportu w obie strony.
  6. dam 5,- stałej tylko tyle mogę i czasami coś extra jak finanse pozwolą. Mam już stanowczo za dużo deklaracji:shake:
  7. śliczna mamusia to dzieciaczki tez będą piękne:loveu: wspomogę groszem ale dopiero po 1-szym
  8. jestem i dam 5,- stałej. Nie mogę patrzeć jak ten biedak siedzi w tej nędznej budzie taki przerażony.
  9. już jestem i puściłam 20,- dla biedaka. Trzymam kciuki za powrót psiaka do zdrowia.
  10. [quote name='Martika@Aischa']o tym samym pomyślałam ;) poza tym jak tylko Nerusek zniknie Soni z oczu natychmiast piszczy i go szuka. Więc chłopak wraca na zasadzie " no dobra dobra już nie płacz" Sońka natychmiast go opiernicza gdzie był jak go nie było ? co robił ? i czy na pewno otrzymał od niej pozwolenie na wychodne ;)[/QUOTE] prawdziwa kobitka :evil_lol:
  11. widać,że maluszek szczęśliwy :loveu:
  12. jestem i na razie zapisuję.
  13. [quote name='ona89']Ma czipa. Jest też wykastrowany (szkoda, ale nic już się nie poradzi).[/QUOTE] warunkiem "wyjścia psa ze schroniska" do adopcji jest kastracja i sterylizacja suniek . Ma to ograniczyć bezdomność psiaczków. W lipcu dziewczyny znalazły w jakiejś wsi wyrzuconą suczkę onkowatą. Była szczenna i zrobioną miała sterylkę aborcyjną. Miała w sobie 11 szczeniaczków. Wyobrażasz sobie kolejne 11 bezdomnych bidulek? Smutne to ale prawdziwe. Są jeszcze takie miejsca gdzie psy rozmnażają się na potęgę a niestety nie dla wszystkich są domy. :-(
  14. jak założysz wątek to daj znać.
  15. to bardzo się cieszę, że nareszcie Perełka szczęśliwa :loveu:
  16. miałaś jakieś wiadomości o Perełce?
  17. a będzie wizyta PoA ? Wtedy łatwo poznać po zachowaniu psa jaki mu tam jest.
  18. chyba trzeba jeszcze dodać o wizycie PA i PoA oraz,że nie wydacie psa do budy i powinna być jedynym psem w domu ?
  19. " No i chciała robotnika urąbać jak jechał z taczką a Szarik na drodze leżał ;-) " no i miał rację. Co mu "po jego drodze będzie jechał":evil_lol:
  20. nikt Ci nie sugerował abyś szła na szkolenie. Czyżbyś była z tych ludzi co "wiedzą najlepiej" i denerwują jak ktoś śmie myśleć inaczej? Wszystkie wpisy tutaj są spowodowane troską o psa, który już w swoim życiu dużo przeszedł i nie są atakiem na Ciebie. Wyraziłam swoją opinię i tyle w temacie.
×
×
  • Create New...