Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Cioteczki mam prośbę jak jesteście na FB zajrzyjcie proszę do opuszczonego staruszka [url]https://www.facebook.com/events/279793678849773/?ref_newsfeed_story_type=regular[/url]
  2. Cioteczki mam prośbę jak jesteście na FB zajrzyjcie proszę do opuszczonego staruszka [url]https://www.facebook.com/events/279793678849773/?ref_newsfeed_story_type=regular[/url]
  3. teraz tyle się słyszy o wywozie polskich psów do Niemiec /.....w niecnych celach/ że aż mi ciarki po plecach przechodzą z tej niepewności gdzie trafił Syriusz. Chociaż cały czas mam nadzieje,że ma kochający dom.
  4. no właśnie, kleszcze już szaleją :mad:
  5. o matko. Aż się popłakałam.:placz: Jaki on szczęśliwy. :loveu:
  6. niunio już wolny ?
  7. a ma chipa , adresówkę? Może złapana i jest w schronie?
  8. trzymam kciuki i oczywiście będę zaglądać w oczekiwaniu na wieści z domu cudnego Leosia.:loveu:
  9. to fajnie, bo jak ja 2 lata temu adoptowałam psa ze schronu to do tej pory nikt nie zainteresował się jak żyje psiak: czy jest zdrowy i w jakich warunkach mieszka. Chociaż w umowie adopcyjnej jest napisane,że adoptując psa wyrażam zgodę na niezapowiedzianą wizytę lub telefon ze schroniska.
  10. chodziło mi o ludzi z ogłoszenia. A jak przyjdzie sam i adoptuje to sprawdzacie po jakimś czasie jak się pies miewa?
  11. czyli nie robicie wizyt PA? Psy są wydawane każdemu jak leci?
  12. tylko błagam sprawdźcie dom, żeby znowu nie został psinek oszukany....
  13. a co z Kamą? Badania doszły do skutku? Wiadomo co jej jest?
  14. jaki on smutny :-( a jak u niego ze zdrowiem?
  15. kiedy planujecie go zabrać?
  16. a nie ma jakiejś szczepionki ? Jak się czuje? Owczarka mojej koleżanki miała raz i ledwo ją uratowali.
  17. [quote name='gluchypies']Przepraszam mdk8 bo poszło do Ciebie zaproszenie, a teraz patrzę, że Ty już tutaj jesteś :oops:[/QUOTE] nic się nie stało;)
  18. mogę nieśmiało zaproponować, aby chociaż niewielki grosik trafił do staruszka, którego chcemy wyciągnąć bo w schronisku nie ma żadnych szans ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-CEJLON-nic-nie-ma-psi-staruszek-ledwo-chodz%C4%85cy-pom%C3%B3%C5%BC-!!!?p=21943620#post21943620[/url]
  19. jestem za. Śledziłam kiedyś losy Chojraczka (*) który był u kikou i naprawdę psy mają u niej jak w raju.
×
×
  • Create New...