Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. ciotki potrzebna pomoc a mało czasu, Zajrzyjcie proszę może wpadniecie na jakiś pomysł? [url]https://www.facebook.com/events/243349599165014/275219992644641/?notif_t=plan_mall_activity[/url]
  2. jest jakaś chociaż malutka szansa,żeby dowiedzieć się co z Syriuszem?
  3. jestem ija u maluszków. Stałej już nie mogę ale w kwietniu postaram się coś wyskrobać. Poproszę nr. konta.
  4. zapisuję wątek :lol:
  5. zapisuję wątek:lol:
  6. [quote name='PaSja Hera']Psiaki białogogońskie jak wiemy kiedyś przebywały w hotelach.Część z nich zostałam tam wysterylizowana,część sterylizowana była już w schronie. Nawet jak nie ma zapisu w papierach,to jest wet do którego wystarczyłoby wykonać jeden telefon,podac nr czip i byłoby wiadomo czy sunie są po sterylce. Ale to już za dużo zachodu! Trzeba kur*a bawić się życiem tych biedaków,które i tak wiele już przeszły :(. Co za ludzie ,kto na to pozwala???!!!![/QUOTE] władze Kielc oddając zarząd schroniskiem takim ludziom!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. ciągle myślę o Syriuszu. Do jakiego domu trafił ?
  8. [quote name='Murka']Tajciątko przekazane :) Sprawował się całkiem fajnie, mam nadzieję, że nie będzie z nim większych problemów. Oby im tylko nie zwiał na wstępie.[/QUOTE] no właśnie. Ostatnio jest plaga psów uciekinierów zaraz po adopcji. Jedna sunia niestety zginęła pod kołami samochodu.
  9. [quote name='MALWA']Przeczytałam powyższe posty i daleka jestem od oceny, ale myślę, że jest tak, ze ludzie rozstali się - czasem tak bywa, a pies został w dotychczasowym miejscu (z relacji sąsiada wynika, ze pies jest widywany w ogrodzie). Moze Ania planuje zabrać psa - pytanie dokąd? Pewnie jest tak, ze Ania chce ułozyć swoje sprawy, nie odpowiada na e-maila czy telefony, bo nie chce tłumaczyć się z tego co zaistniało w Jej rodzinie. Podejrzewam, ze gdyby chciała oddać Grysia, to yolanovi byłaby pierwsza osobą, do której zwróciłaby się o pomoc, bo w końcu od niej wiedziała o Grysiu.[/QUOTE] z tego co pamiętam to tam był jeszcze jeden pies. Więc skoro sąsiad widział psa to ok. ale pytanie , którego ?
  10. uff. ulżyło mi :loveu:
  11. tym bardziej,że nikt nie chce ich oceniać ani komentować aktualnej sytuacji rodzinnej. Nam chodzi tylko o bezpieczeństwo psa. Aniu bardzo Cię proszę odezwij się jak to przeczytasz. Chociaż na 2 słowa. :modla::modla:
  12. w rozliczeniu nie ma mojej wpłaty za luty z dnia 27-02-2014 ? nie doszła?
  13. owszem ale wystarczyłoby powiedzieć, że jest bezpieczny i nie trafi do schronu.
  14. macie jakieś wiadomości o Harnasiu?
  15. i ja jestem u biedaka.
  16. Doda zdjęcia już wysłane. Dziękuję :loveu:
  17. mam nadzieję,że jednak ich nie rozdzielicie. :-(
  18. ręce opadają :angryy: a co chodzi? Szczeka za głośno,?nie szczeka wcale ?, chce na spacer ?, domaga się głaskania? albo nie chce być głaskany?, za dużo śpi ? albo za mało ? a może za dużo je ? ..... a może ma za mało plamek albo za dużo ?????????
  19. mam zdjęcia Kruczka , ktoś może je wstawić? Ja nie umiem :oops: . Mogę przesłać na emaila.
  20. jestem i ja u ślicznej suni. Wspomogę grosikiem ale w przyszłym tygodniu po pensji.
  21. jeżeli jesteś na FB tu jest wydarzenie Kruczka [url]https://www.facebook.com/events/279793678849773/?fref=ts[/url] i najlepiej skontaktować się z organizatorkami wydarzenia. Do hoteliku psiaka zawiozła Magda , nie wiem kto podpisał umowę. Z tego co mi wiadomo to Kruczek był niczyj- porzucony. Tyle wiem. Ja przez przypadek znalazłam prośbę o pomoc na wydarzeniu Fundacji " Przytul psa" i skontaktowałam się z osobą umieszczającą ogłoszenie. Psu groził Paluch więc czasu było mało. Dałam namiary na hotelik i poprosiłam o pomoc dogociotki resztę załatwiała Magda. Telefon do Magdy w 1-szym poście.
×
×
  • Create New...