mdk8
Members-
Posts
10845 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
przybiegam z zaproszenia na bazarek i poproszę nr. konta wspomogę grosikiem.
-
[quote name='sylwiaso']Kruczuś zaraz opowie jak przeszły dwa dni u cioci:wczoraj rano przyszła po mnie ciocia,padało,zastanawiałem się czy wyjść na dworek,ale ciocia mnie poprosiła,żebym zrobił siusiu.Pochodziłem troszkę,rozpatrzyłem się w terenie na spotkanie wyszły do mnie psiaki Klusia,Bisio i Maksiu,było fajnie.Potem poszedłem do swojego pokoiku odpocząć,bo wychodziły inne psiaczki,a potem znów ciocia przyszła po mnie i poszliśmy razem na drugi plac tam gdzie są skalniaki.Postanowiłem ukochać moją nową ciocię,widziałem,że bardzo jej się to podobało.Dziś jak rano weszła do mnie ciocia to ja leżałem sobie na miękkiej kanapie było mi ciepło i mięciutko.Zrobiła mi śniadanko,wlała do miseczki coś białego,ciepłego to chyba mlesio,ale ja nigdy nie piłem czegoś takiego.I znów chodziły ze mną ciocine psiaki te,które mieszkają z nią w domku,fajna ekipa myślę,że już się zaprzyjażniliśmy!Pozdrawiam i mocno ściskam wszystkie Kochane cioteczki:buzi::iloveyou:za kilka dni znów coś napiszę!:lol:[/QUOTE] dziękujemy za opowieść. :multi: Nareszcie kochany Kruczek sobie odpocznie po tylu latach pracy...
-
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
mdk8 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a przepraszam , faktycznie jest z datą 02-09. Tak- na Ali konto. -
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596643983755474&set=pcb.281611562001318&type=1&theater[/URL] z FB " [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Kruczek jeszcze nie wie do czego służy kanapa. Przywieźliśmy mu jego dywaniki z budy, na których od razu się położył. Pewnie nadal dziwi się, że nie ma budy:) Zdjęcia z wczoraj "[/FONT][/COLOR] to jest apartament Kruczka :lol:
-
z FB : [COLOR=#141823][FONT=lucida grande]KRUCZEK JUŻ W HOTELU.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Musiałyśmy przyspieszyć akcję, ponieważ zdjęte zostało ogrodzenie placu, na którym znajdował się pies. Dzisiaj przeniesiona została jego buda w inne, tymczasowo ogrodzone miejsce koło sklepu spożywczego. Jedna z Pań dokarmiających Kruczka pojechała z nami osobiście sprawdzić warunki w jakich będzie przebywał pies. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Na miejscu zostaliśmy wyjątkowo ugoszczeni przez przesympatycznych właścicieli Pensjonatu dla piesków w "Lesie Brzozowym". Poznałyśmy wszystkie psy przebywające w pensjonacie, o każdym usłyszałyśmy parę słów. Kruczek dostał pomieszczenie wewnątrz budynku z psią kanapą, oczywiście po uprzednim zapoznaniu się z terenem. Warunki zostały zaakceptowane [/FONT][/COLOR]
-
kochana pięknota :loveu:
-
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
mdk8 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
od sierpnia konto się nie zmieniło? bo nie widzę w rozliczeniu mojej wpłaty z dnia 29-08-2013 . -
a Magda miałaby dla niego miejsce po jakiś "promocyjnych " cenach? Nie mogę przestać o nim myśleć. Może wzięłaby go za karmę jako fundacyjnego?
-
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
mdk8 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to nikt już nie wpłaca na Pucka? Taki straszny dług u Pucusia ? -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
mdk8 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
ale z niego cwaniak. :evil_lol: jak nie widział to się śmiał a jak zobaczył to udaje smutnego :diabloti: -
na FB jest jeszcze stała Dominika S. 20,- Doda w moim poście 69 są dane do wpłat. Jutro powysyłam na pw do dogo-deklarowiczów aby wszystko było jasne. Opiekunka psiaka obiecała ,że się zaloguje na dogo a do tego czasu ja będę przeklejać wszystkie nowe istotne wiadomości z fb włącznie z płatami. Hotelik 350,-
-
[quote name='sylwiaso']Kruczuś już u mnie!Jest to Cudowna,Wspaniała,Kochana psinka.Zamieszkał w wewnętrznym boksiku,będzie miał ciszę i spokój.Ciocie mu pięknie pościeliły i psinka wiedziała już,że zostaje,położył się spokojnie na posłanku.Potem jeszcze chwilkę wyszedł i jak go zawołałam wszedł sam pięknie do boksu.Zwiedził podwóreczko,a jak piłyśmy herbatkę leżał spokojnie pod drzwiami.Kochani Dziękuję za Kruczusia:iloveyou:[/QUOTE] Sylwia to ja dziękuję,że jesteś :Rose:
-
[quote name='Radek']Na razie deklaruję dla emeryta 10 złotych miesięcznie (już nawet nie liczę która to moja deklaracja, stąd kwota nieduża). Pierwszą wpłatę będę mógł zrobić dopiero po wypłacie, czyli po pierwszym:( W tej chwili mam zupełnie pustą "psią kieszeń" Jeśli ta dycha co miesiąc się przyda proszę o info.[/QUOTE] każda złotówka na wagę złota. Dziękuję bardzo w imieniu Kruczka i jego opiekunek :buzi:. To może zapiszemy ,że deklaracja od IV ? Za marzec będzie mniej za hotelik.
-
przybiegam i ja ale stałej nie dam już rady. Jednorazowo pomogę w przyszłym tygodniu. Poproszę nr. konta.
-
z FB [TABLE="width: 458"] [TR] [TD][URL="https://www.facebook.com/n/?profile.php&id=100002296344531&aref=11093978&medium=email&mid=98c32ceG5af42e52fd68Ga947daGe5&bcode=1.1394750881.AblLqBQ5CGMHwNLe&n_m=mdk8%40op.pl"]Magdalena Chełkowska[/URL][/TD] [TD="align: right"]13 marca 23:47[/TD] [/TR] [/TABLE] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Niestety ostatnia szansa Kruczka na DT przepadła. Oczywiście będziemy nadal szukać dla niego dobrego domu ale zgodnie z pierwotnym planem zawieziemy go do pensjonatu dla piesków pod Łowiczem. Wyjazd organizujemy w sobotę rano. Z informacji jakie posiadam pensjonat zapewnia spacer , gotowane jedzonko i głaskanie. Pensjonat również będzie pomagał nam w znalezieniu nowego domu dla Kruczka. Poniżej wklejam informację od Kasi Gilarskiej z 11.03.2014r. z danymi konta udostępnionego dla Kruczka przez Stowarzyszenie Kundellos. Katarzyna Gilarska 11 marca o 21:33 Drodzy Wszyscy Wpłaty będzie można dokonywać na rachunek Stowarzyszenia Kundellos z dopiskiem "KRUCZEK" Rachunek bankowy: BOŚ PL94 1540 1157 2034 9111 1263 0001 kod BIC EBOSPLPWXXX PayPal:[email protected][/FONT][/COLOR]
-
jestem i ja , stałej nie dam rady ale jednorazowo poratuję.