Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jestem i ja , stałej nie dam rady ale jednorazowo poratuję.
  2. [quote name='Poker']Jakie?? Trzeba poprosić pracowników,żeby spytali ludzi skąd wiedzą o przytulisku. Czy psy są ogłaszane na stronie gminy ? Może stąd ludzie wiedzą o nich.[/QUOTE] a np. takie ,że adoptujący są podstawieni a psy wywożone....
  3. a wiesz ile on ma lat?
  4. na razie jeszcze nic nie wiadomo. Jak DT nie wypali to Kruczek w sobotę pojedzie do Sylwii. Jak już będę coś wiedziała to dam znać.
  5. [quote name='Anula']No to nie mam pojęcia skąd ludzie wiedzą o tym Przytulisku,skoro jeszcze niedawno nikt prawie o nim nie wiedział.Bardzo to wszystko dziwne i niezrozumiałe.[/QUOTE] mam czarne myśli. :shake: obym się myliła.
  6. tekst dobry. A Olusia proszę wycałować w nosek i wymiziać za uszkami :loveu:
  7. [quote name='Wojtek7']Wczoraj zadzwoniła do mnie pani, która pracuje w G., i powiedziała, że przyjechało małżeństwo obejrzeć psiaki, podobno aż z Grodziska Wlkp., spodobała im się Kenja i ja adoptowali. Pani, która tam pracuje, widziała też jak bawią się z Kenją, to wszystko co na razie wiem. Napewno nie kontaktowali się za mną, trudno mówić, że trafili tam przez przypadek, tego się dowiem w najbliższym czasie.[/QUOTE] bardzo to dziwne. Bliżej nie ma żadnego schroniska z którego mogli adoptować psa?
  8. nie chcę się wymądrzać ale ja swojego psa po schronisku z biegunek wyprowadzałam 10 m-cy. Miał nawet zapalenie żołądka i dostawał antybiotyk w zastrzykach. Belgy może mieć bardzo wrażliwy układ pokarmowy a w schronie wiadomo jak karmią :shake:
  9. [quote name='grzenka']Czyli wieści i w miarę dobre, i złe niestety... Czy ten "pan policjant" to ten sam który migał się wcześniej od kolejnej interwencji? Bo dziwne że nie dał mandatu, przecież to jego służbowy obowiązek a te ludzkie kreatury jawnie pokazały, że mają zalecenie gdzieś..Czyli łamią prawo w majestacie prawa a policja daje na to przyzwolenie...No szlag może człowieka trafić... Serce pęka...to ten którego chcą się pozbyć "bo stary"?[/QUOTE] jeżeli chcą to zrobią to wiadomo jak...... i w najbliższym czasie :-( może jakoś spróbować go uratować :modla:
  10. najnowsze wiadomości z FB. " [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest szansa na bezplatny DT dla Kruczka. Najswiezsze wiesci. Poczekajmy z wplatami [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR]
  11. a może zgłosić to do [url]http://otoz.pl/kontakt/[/url]
  12. oj uzależnia, jak narkotyk :loveu: ONA jest chyba kobietą :diabloti:więc musi mieć trochę wad. jak wszystko dobrze pójdzie to Kruczek w sobotę pojedzie do hoteliku.
  13. [quote name='sylwiaso']oooo to już teraz wiem,kto podał dziewczynkom mój nr.ciociu mdk bardzo Dziękuję:iloveyou::iloveyou::iloveyou:takie zaufanie daje motywacje do działania!!![/QUOTE] nie ma za co ;) polecam tylko najlepszych :loveu: jestem dobrym obserwatorem i widzę jak ciepło i z wielkim sercem opiekujesz się swoimi podopiecznymi. To widać na zdjęciach/również na blogu ;)/ no i nie wyrzuciłaś Nexia mimo , że został na jakiś czas bez środków do życia. :buzi:
  14. w pobliżu Cynamonowej. Już wiem dlaczego pokochałam dogomanię :loveu: bo są tu wspaniali ludzie,:buzi: którzy nie odwracają się od "psiego nieszczęścia" . Każdy pomaga jak może i to jest wspaniałe, chociażby obecnością na wątku. Bardzo Wam wszystkim dziękuję w imieniu swoim i ciotek , które ratują Kruczka przed starością w schronisku. :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Doda napiszę Ci deklaracje na chwile obecną z FB: Stałe: Magdalena Ch. 20,- Aleksandra M. 10,- Magda J. 30,- Anna M. 30,- Joanna C. 10,- Yvonne Sz. 10,- Katarzyna G. 30,- Jednorazowe: Magda P. 10,- / III,IV/ Agnieszka Sz. 50,-
  15. Iza nie przepraszaj , to nie Twoja wina. Zrobiłaś co mogłaś a nawet więcej,żeby ją znaleźć. Ja ciągle wierzę,że się znajdzie , może na razie "cieszy się " z wolności. Przyjdzie dzień ,że się pokaże i zostanie w jednym miejscu na stałe- gdzie miała by iść skoro nie zna terenu? Jest na dogo wątek Dropsa, który uciekł z dt - dziewczyny podobnie jak Ty i Krzyś przemierzyły wiele km i kiedy już wszyscy stracili nadzieję - znalazł się i siedzi teraz w hoteliku pod troskliwą opieką. Rudzia też się znajdzie. Chwilowo nie dam rady wspomóc Cię groszem bo zaangażowałam się w pomoc w ratowaniu staruszka, który ma mało czasu /inaczej wyląduje na Paluchu/ ale jak tylko mi się uda wszystko ogarnąć to pomogę. Trzymaj się , wszystko będzie dobrze ja nie tylko w to wierzę ale mam pewność.
  16. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  17. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  18. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  19. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775
  20. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  21. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  22. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  23. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  24. kochane cioteczki bardzo proszę o pomoc dla oszukanego staruszka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251628-KRUCZEK-pracowa%C5%82-dla-ludzi-ca%C5%82e-%C5%BCycie-zamiast-godziwej-emerytury-EKSMISJA-!?p=21956775#post21956775[/url]
  25. Magda ma komputer w naprawie , pisze z komórki, jak tylko go odbierze powiem jej.
×
×
  • Create New...