Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. jestem za. Śledziłam kiedyś losy Chojraczka (*) który był u kikou i naprawdę psy mają u niej jak w raju.
  2. przybiegam na zaproszenie. :painting: stałej już nie dam rady ale jednorazowo poratuję grosikiem.
  3. może Ptyś , Tara , Lolek ? Tak wymyślone na szybko. A może dla spanielka Timi ?
  4. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-n%C4%99dz%C4%85[/url]
  5. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-n%C4%99dz%C4%85[/url]
  6. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-n%C4%99dz%C4%85[/url]
  7. cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-n%C4%99dz%C4%85[/url]
  8. za 300,- można już kupić dobrą budę. Zbieraliśmy na budy do przytuliska G. i były robione na zamówienie za taka właśnie cenę. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-MI%C5%81O%C5%9ACI%21-wlkp/page58[/url]
  9. moja za luty też już dawno poszła :cool3:
  10. [quote name='Marycha35']Wiadomo tylko, że pani z gminy domkiem zachwycona... Ma być tam wizyta PA.[/QUOTE] z tym "zachwytem pani z gminy " to byłabym ostrożna. Cieszą się,że jeden pies z głowy. Mam nadzieję,że jednak dobrze trafił ale uspokoję się dopiero po dobrych wieściach po wizycie PA.
  11. zaglądam i bardzo mnie cieszy adopcja Syriusza ale też bardzo chciałabym znać troszkę więcej szczegółów. Mam nadzieję,że nie trafił na łańcuch ? Bardzo proszę cioteczki zajrzyjcie chociaż na chwilkę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-nędzą?p=21935895#post21935895[/URL]
  12. ja odwiedzam. Jak on się czuje?
  13. może można by spróbować nazbierać deklaracji? Tak bardzo zapadł mi w serce. W schronie to on długo nie pociiągnie:shake: Dam 5,- stałej na dobry początek.
  14. mogę zamówić tylko potrzebuję adres na który ma być dostarczona przesyłka.
  15. w marcu dam jednorazowo 20,- . Oczywiście pamiętam o obiecanych pieniądzach dla Olusia - wpłacę w przyszłym tygodniu;)
  16. [quote name='Zosia123']Dziewczyny, nie ma szans żeby pies dostał naszą karmę w schronisku. Już rozpytuję o hotelik, a właściwie o hoteliki, tylko że jeszcze mamy za mało pieniędzy.[/QUOTE] a kontaktowałaś się już z tym nowych hotelikiem ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251233-Oferuj%C4%99-dom-tymczasowy-hotelik[/url]
  17. dziękuję,że jesteście. Szczegóły zna Zosia jak się pojawi to na pewno odpowie.
  18. ja tylko zrozumiałam ,że pies został oddany na dt tak " na gębę"?
  19. [quote name='Hope2']A ja nie mam dobrych wieści :( Domek dla Stefka cudny, marzenie, ale...ale Stefek nie może do niego iść :( nie dla tego,że nie chcemy-bardzo chcemy...ale Stefek ma właściciela...kogoś, kto zaoferował mu schronienie wtedy, kiedy Stefek był chory, kiedy bardzo tego schronienia potrzebował... Ktoś, kto leczył, karmił...tylko...tylko widzi psa w kojcu... My nie jesteśmy w stanie przeskoczyć pewnych rzeczy...na pewno będziemy jeszcze rozmawiać-dzisiaj emocje są zbyt silne i u nas i i Ktosia...dzisiaj nie powinniśmy wracać do rozmowy-bo to nie przyniesie niczego dobrego... Z domkiem pozostaniemy w kontakcie-ale mamy tez nadzieję,że uda się wypracować jakiś kompromis z opiekunem Stafiego. Bo być może uda się przekonać Opiekuna,że jednak życie w kojcu nie służy dobru psa?... Na razie...na razie prosimy o trzymanie kciuków za...kompromis...[/QUOTE] a czy ten dt podpisał umowę adopcyjną? jeżeli leczył i karmił za własne pieniądze to powinien mieć rachunki na swoje nazwisko.
  20. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-n%C4%99dz%C4%85?p=21930793#post21930793[/url]
  21. kochane cioteczki bardzo proszę zajrzyjcie chociaż na chwilkę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-Cejlon-bida-z-n%C4%99dz%C4%85?p=21930793#post21930793[/url]
  22. zapisuję wątek. Postaram się w przyszłym tygodniu wspomóc psiaka grosikiem.
  23. Zosiu ten psiak z O. dzisiaj pojechał do tego nowego h. co pisałam we wcześniejszych postach. Może teraz warto skontaktować się z dziewczynami co tam dzisiaj były i zapytać o ich wrażenia? Może to być szansa dla Belgyego? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251169-Huzar-jutro-opuszcza-schronisko-Prosimy-o-deklaracje?p=21929261#post21929261[/url]
  24. przybiegam na zaproszenie do pięknego "pręgusia" ;)
×
×
  • Create New...