Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. mam nadzieję,że konto się nie zmieniło bo puściłam 10,- dla Nikosia. Niestety tylko tyle mogę, za dużo jest bid którym chciałoby się pomóc.
  2. melduję się u ślicznego psiaka.
  3. cioteczki poszukuję kogoś z Radomia. Znacie?
  4. ja jestem ale strasznie "wkurza" mnie to nowe dogo. Bardzo ciężko cokolwiek znaleźć :pissed:
  5. ile teraz Duszek waży? Przytył chociaż troszeczkę? Cioteczki czy jest tu ktoś z Radomia?
  6. ja też poruszam się po nowym dogo jak w gęstej mgle. Tragedia. Podobno miało być lepiej. Poszukuję ciotek z Radomia. Znacie kogoś ?
  7. piękny. Bardzo podobny do mojego Artaska .
  8. [quote name='Ewa Marta']Jaki szczęśłiwy Kruczek:-) Tam, gdzie był cały czas pracował, pilnował, czekał na kogoś... Teraz przyszedł czas na szczęśliwą i spokojną emeryturę:-)[/QUOTE] oby jak najdłużej :lol:
  9. są jakieś nowe wieści?
  10. ja wznowię od końca września
  11. wirtualnie byłam z Barnisiem może nie tak długo jak Wy ale jego los nie był mi obojętny. Przeżyłam jego śmierć bardzo jednak wiem ,że ostatnie lata spędził wśród ludzi , którzy go kochali i dbali aby ta starość była jak najmniej "bolesna" Może to nie miejsce ale bardzo Was proszę o radę i może jakąś pomoc. Na fb "poznałam" los psa. który za 3 dni zostanie uśpiony bo państwo się rozwodzą i nikt go nie chce. Jest to owczarek 9-cio letni. Dziewczyny , które chcą mu pomóc pukały już do wielu drzwi - nikt nie chce pomóc / fundacje i inne zwierzęce organizacje/ bo nie jest bezdomny. Zegar tyka . Na środę jest umówiony na ostatni zastrzyk. Pisząc to płaczę bo jestem bezradna. Mieszkam daleko on niego , jedna dziewczyna w Niemczech a na miejscu też tylko jedna. która nie ma jak pomóc. Na hotel też nikt ni chce się złożyć - bo ma właścicieli. Sytuacja beznadziejna. Jedyna moja nadzieja w dogomanii. https://www.facebook.com/events/1513010535585919/1532195930334046/?notif_t=event_mall_reply
  12. dzięki za odpowiedź. Cieszę się ,że z Faraonem jest lepiej. Na fb wyglądał strasznie.
  13. zapisuję się u Aslanka.
  14. zapisuję Witusia. Chwilowo nie mogę już się zadeklarować ale będę starała się coś wpłacić jednorazowo. Nie obiecuję kiedy być może jeszcze we wrześniu.
  15. [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/15685_832494453457589_4374654004086351971_n.jpg?oh=7798f64c6ce38f79b0c2d56e0042bc8d&oe=54653309[/IMG]
  16. [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10603566_832495073457527_940486202822617681_n.jpg[/IMG]
  17. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10636081_832495516790816_9048262354854872917_n.jpg?oh=e8f3230f362d0646b2c28e67e8679df1&oe=5466A30D&__gda__=1417595061_781dec94b252b14a1af812487083dd1d[/IMG]
  18. [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10647098_832495830124118_1250671247250716424_n.jpg?oh=93bdf3260e5e623243bccf05255a1652&oe=545C5EE9&__gda__=1417739601_c55eba63256feb02a4e91a9157b0fe2d[/IMG]
  19. dla zainteresowanych. Znalazłam na fb wydarzenie haszczaka [url]https://www.facebook.com/events/1455685024709625/?ref_newsfeed_story_type=regular[/url]
  20. cudny "padnięty" Piracik :diabloti:
  21. i tutaj też witam śliczną psinkę ;)
  22. melduję się u Gordonka
×
×
  • Create New...