[quote name='mtf zalesie']uwazam ze nie nalezy od razu pisac negatywow o dt - dt ktory spadl rzeczywiscie z nieba w tej sytuacji -tylko podeslac kobiecie powyzsze historie i pocieszac bo dt ma trudniesza robote niz klikanie/nie lubie dogo wlasnie z tego powodu ze jak cos nie pomysli ogolu to zaczyna sie mieszanie z blotem ochotnika, przez niektorych oczywiscie/[/QUOTE]
nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Chodziło o wpis kudlataja " [COLOR=#000000]Od niektórych osób, które prosiłam o pomoc usłyszałam, ze takie psy jak Karol i Misza usypia się i nie ma sensu im pomagać, " a o nie krytykę dt. [/COLOR]