[quote name='Bonsai']Dajcie mi jeszcze trochę czasu. Przed nasłaniem Inspekcji Weterynaryjnej, TV, składaniem skarg do sądu etc. chcę jeszcze osobiście porozmawiać z wójtem. To ostatnia szansa, by sprawę przytuliska załatwić polubownie, a tak byłoby najlepiej dla wszystkich, a przede wszystkim dla psów.
Nie zmienia to tego, że wciąż pamiętam o Rudim i wkrótce wpłynie do właściwej prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.[/QUOTE]
a o tym drugim zamordowanym biedaku też ?