Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10846
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. domyśliłam się :evil_lol:
  2. mam nadzieję ,że nie zrobią mu " krzywdy" ?
  3. jeżeli go nie wyciągniecie to czarno to widzę :-( tylko najlepsze schroniska leczą psy. Większość po prostu morduje . Może ma robale ?
  4. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10409604_803622006344834_4986107472680637306_n.jpg?oh=234f60120dfaf62bce48cbf9603fefcc&oe=54562F44&__gda__=1413963516_90ae10dd09e92c6a65e98c6ea979e006[/IMG]
  5. Sylwia na fb. napisała : [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]"Kruczunio przyszedł do cioci na kawkę i odnalazł miłość swojego życia Fionkę.Jak oni się Kochają! " [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10514604_803619056345129_3851162065822086260_n.jpg?oh=fe92f0c990009a525709a2dc808f3699&oe=54388B0A[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica] [/FONT][/COLOR]
  6. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10527353_803620236345011_2479969043177813857_n.jpg[/IMG]
  7. tu jest bazarek ogłoszeniowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254267-Og%C5%82oszeniowy-pakiety-30-i-50-og%C5%82osze%C5%84-dla-Majki-i-Kory-do-10-08-do-21-00[/url]
  8. ok. Dużo nie mogę ale coś jeszcze wyskrobię .
  9. a na które konto wpłacić? Ja mam Renaty ...???
  10. a jak się okazuje, że pies ląduje na łańcuchu to go zabieracie?
  11. zapisuję watek. Stałej nie dam już rady. Mam tak dużo deklaracji,że już ledwo wyrabiam. Będę pamiętać o suni jak tylko będę mogła- znam ją z wątku Przytuliska.
  12. jeżeli zdecydujecie aby zrobić tomografię dołożę się.
  13. Witaj kochana :buzi:. Masz może wolne miejsca? Na fb poleciłam Twój h. dziewczynie z Lublina . Napisała do Ciebie w tej sprawie. Ma na imię Kinga. W sierpniu poratuję troszkę Bingosia .
  14. Ja to "widzę" troszkę inaczej. Pani wypowiedzi brzmią raczej jak przemowa na sali sądowej. Czy ktoś Panią prosił o interwencję prawną? Jeżeli tak to chyba dogomania nie jest odpowiednim miejscem do załatwiania tego typu spraw.
  15. LUDZIE PROSZĘ OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!!!! Wczoraj na wątku Białogonków temat został zamknięty a Wy dalej drążycie i rozpętujecie zadymę. Sprawia Wam to przyjemność? Czy nikt nie pamięta ile dobrego zrobiła Hałabajówka i ilu psom pomogła wbrew wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi , tonąc w długach? Zdarzyła się jedna wpadka a gnoicie Ją jakby robiła to nagminnie. Stało się , mleko się rozlało ale trzeba je wytrzeć i iść dalej. Tyle psów czeka na pomoc może warto tam przekierować energię?
  16. zapisuję wątek. Czy Bingo jest u Sylwii w Lasku Brzozowym?
  17. [quote name='Bonsai']Dajcie mi jeszcze trochę czasu. Przed nasłaniem Inspekcji Weterynaryjnej, TV, składaniem skarg do sądu etc. chcę jeszcze osobiście porozmawiać z wójtem. To ostatnia szansa, by sprawę przytuliska załatwić polubownie, a tak byłoby najlepiej dla wszystkich, a przede wszystkim dla psów. Nie zmienia to tego, że wciąż pamiętam o Rudim i wkrótce wpłynie do właściwej prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.[/QUOTE] a o tym drugim zamordowanym biedaku też ?
  18. melduję się u Duszka. Pomogę grosikiem ale dopiero po 1-szym sierpnia. Trzymam kciuki za zdrowie maluszka. Będzie śliczny jak troszkę przytyje.
  19. melduję się u Areska. Jaki on chudy biedaczek. :-(
  20. jak znacie kogoś z Krakowa to ostrzegajcie proszę [url]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Uwaga-W-Krakowie-ktos-zostawia-brutalne-pulapki-na-psy,wid,16721759,wiadomosc.html?ticaid=11301d[/url]
  21. UWAGA [url]http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Uwaga-W-Krakowie-ktos-zostawia-brutalne-pulapki-na-psy,wid,16721759,wiadomosc.html?ticaid=11301d[/url]
×
×
  • Create New...