konto się nie zmieniło ? podeślę chociaż grosik dla chłopaków.
może ktoś ma ochotę na dobrą książkę ? http://www.dogomania.com/forum/topic/144271-dla-loli-ksi%C4%85%C5%BCkowe-hity-polskie-i-zagraniczne-do-081214r-g2200/
co u Zekusia? Jak jego finanse? Przydałoby się raz na jakiś czas jakieś rozliczenie. Czy Fundacja wzięła Zekkiego pod swoje skrzydła? Bo jeżeli tak i nie chce się rozliczać z wpłat na Zekkiego to może już nie potrzebuje tych pieniędzy?
wcześniej gmina dokładała się do pobytu Adasia w hotelu. Może teraz też coś by dołożyli? Tylko nie wiem czy by się zgodzili jakby przeszedł pod fundację ?
drugi to był Krawiec ale on nie żyje.
http://www.dogomania.com/forum/topic/86702-nie-ma-na-hotel-pom%C3%B3%C5%BC-krawcowi-utrzyma%C4%87-si%C4%99-w-hotelu/?hl=%20krawiec