Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. to jak Park wie o jaką sunię chodzi to może będzie pośredniczyć i da się ją zabrać ? Bo na psa :właścicielskiego " to ona mi nie wygląda. A jak park będzie na niego naciskać to faktycznie sunia może nagle zniknąć.
  2. powiem szczerze ,że ja osobiście byłabym bardzo ostrożna jeżeli chodzi o jakiekolwiek ingerencje chirurgiczne u starszych psów. Tylko to co konieczne i mające na celu ratowanie życia.
  3. Mam nadzieję ,że to jest dom na który czekał Leoś i dom ,który czekał na Leosia . :)
  4. jakby się ją znalazło to chyba jedynym wyjściem jest hotelik. O dt to nawet nie ma co marzyć bo już się zaczęło wakacyjne wyrzucanie psów. :(
  5. stałej już nie mogę. Nie mam już z czego :( Mogę poratować jednorazowo pod koniec m-ca niewielką kwotą 15,-
  6. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  7. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  8. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  9. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  10. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  11. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  12. kochani znacie kogoś kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-g%C3%B3rne-bezdomna-sunia-wo%C5%82osata-prosi-o-pomoc/#entry16264377
  13. macie kogoś w Bieszczadach kto mógłby pomóc ? http://www.dogomania.com/forum/topic/147385-ustrzyki-górne-bezdomna-sunia-wołosata-prosi
  14. zgadzam się z tym. Trzeba się dowiedzieć co to za hycel i do jakiego schroniska by trafiła.
  15. tak uczciwie mówiąc ile temu biedakowi zostało życia? kilka m-cy , rok , dwa ? może warto podarować mu ten czas na wolności mimo braku pełnych deklaracji? Domowe ciacha dla psiaków na dogo schodzą więc napewno klientki będą. Mój Artasek łakomczuszek pierwszy będzie w kolejce :)
  16. niestety takie jest życie. Za swoje błędy się płaci . Wybacz ale jakiej rady oczekiwałaś pisząc , że gdyby to od Was zależało pies by już nie żył bo nie macie pieniędzy aby go ratować ? Tu na dogo są ludzie , którzy naprawdę kochają zwierzęta i ciężko nam coś takiego przyjąć spokojnie do wiadomości. Może spróbujcie zwrócić się o pomoc do jakiejś Fundacji. Wiem , że czasami pomagają w takich sytuacjach i organizują zbiórki.
  17. ......................................
  18. mówienie o miłości i usypianiu ze względów finansowych w jednym zdaniu to niestety niezbyt dobrze świadczy o szczerości Waszych uczuć . Jeżeli uczciwie porozmawiacie ze schroniskiem to myślę , że ich zgoda na spłacanie należności w ratach jest całkiem realna.
  19. myślę ,że to dobry pomysł.
  20. tonę w deklaracjach ale nie mogę stać z boku i patrzeć jak ostatnie swoje m-ce....? spędza w schronie. Dam 5,- stałej.
  21. skoro "ex-opiekun" Nas czyta to napiszę dwa zdania: - zwierzę nie jest rzeczą ani zabawką , którą można wyrzucić jak się zepsuje albo znudzi, to żywe czujące stworzenie . Zrobiliście Leo krzywdę !!! - tak naprawdę nie przemyśleliście decyzji o adopcji psa a Leo był tylko waszym kaprysem. Adoptując zwierzę bierze się za niego odpowiedzialność do końca jego dni na dobre i na złe. Również w zdrowiu jak i w chorobie. Skoro tego nie rozumiecie to mi Was bardzo żal...
  22. mogę jedynie pomóc niewielkim groszem jednorazowo. :( Szkoda ,że mimo wszystko państwo chcą się ich pozbyć. Przecież członków rodziny nie wystawia się za drzwi nawet jak życie czasami daje nam porządnego kopa .
×
×
  • Create New...