mam nadzieje ,że gmina doceni Waszą działalność dzięki , której już tak mało psów jest w przytulisku i nie zrobią czegoś tak okropnego...Czy zostały te same władze co uśpiły Rudiego czy są nowe ?
Lepiej aby nie wrócił do tej nieodpowiedzialnej rodziny...