Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Najwazniejsze, ze pies nie umarl bezimiennie i samotnie na betonowej podlodze
  2. I tak sie stalo. Ja dalam tylko i wylacznie na sterylke. Nalezalo sie psince. Zadna przyjemnosc nawet dla psa kazdego roku nosic ciaze i potem wychowywac niechciane przez ludzi szczeniaki. A babulec jest beszczelny. Nic na to nie zrobimy. Okrutna rzeczywistosc.
  3. Sterylka jest b.wazna przed adopcja. Pozniej ludzie nie maja glowy do takich rzeczy i pozamiatane.
  4. A ja z niesmialym zapytaniem, doszla kasa?
  5. [quote name='teresaa118']Moglabym kupic bezposrednio w sklepie karme do 100 zl. Prosze o link, jaka i w jakim sklepie[/QUOTE] No to pare groszy juz w drodze na karme.Kupcie sobie same-ciociesamosie. Glaski dla Myszenki
  6. A ja przyziemnie-wlasnie przelalam na miesiac sierpien moja deklaracje. Przepiekna psica. Mysle, ze bedzie miala cudny domek
  7. Moja stala poszla juz na sierpien. Glaski dla fajnego psiaka
  8. Sierpien, a Kami jeszcze bez wlasnych glaskaczy. Smutne! Ale przynajmiej ciocia pamieta o jej miseczce. Pieniazki w drodze.
  9. Sierpien-czas na wplate na jedzonko. Pieniazki juz w drodze i glaski tez
  10. Juz sierpien, a moj najpiekniejszy pies dalej nie ma wslasnego glaskacza! Pieniazki wyslane
  11. I sierpien juz za pasem. Czas na wplate - juz poszla. Glaski od ciotki
  12. Ale ten czas leci. Juz sierpien puka do drzwi bankowych-poszlo moje stale i glaski dla piesiula
  13. Najwazniejsze, ze Farelek ma juz swoj spokoj-zadnych boli, a za TM moze znajdzie znowu kogos do czochrania.
  14. MOJA STOWECZKA POSZLA:Wstretne babsko. Szantazuje i gra na uczuciach innych. Takiej nawet mrowki bym nie dala do opieki.Ciesze ie, ze chociaz wiecej pieskow nie bedzie. A Beczuleczka jest rzeczywiscie sliczna
  15. Ja wplacam zakonczeniowo 50 zl i ciesze sie niezmiernie z udanej adopcji.
  16. Zagladam i rezerwuje. Cos sie pozniej wykrystalizuje
  17. Polak Polakowi oko wykole, aby nie mial lepiej, niz on. Znam to.Mam nadzieje, ze nasza bohaterka znajdzie sposob uratowania psa przed zastrzeleniem. Ja tez nie zostawilabym swojego psa w potrzebie.
  18. I ja tez czekam na dobre wiesci, ze piesio ma juz wlasnych glaskaczy.
  19. No wlasnie. Jesli nic nie zadzieje sie do soboty, to juz pozamiatane. Niech wlascicielka sama martwi sie o swoj nabytek. Moja oferta jest wazna tylko do soboty.
  20. A ja dla Feliksa troche kasy wygrzebalam. Niech piesek szybko dochodzi do zdrowia. Jest sliczny. Rozkoszniak
  21. Pomoge do sterylki 100- wa
  22. Moglabym kupic bezposrednio w sklepie karme do 100 zl. Prosze o link, jaka i w jakim sklepie
×
×
  • Create New...