-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
Lara, to co złe minęło - rozpoczyna nowe życie w nowym domu
teresaa118 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jak trza, to trza, powiedziala kaczka do kaczora. Oczywiscie, ze sprobujemy ratowac. W odpowiednim czasie doloze sie finansowo-stale. -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
teresaa118 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
I juz poszlo! -
Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.
teresaa118 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A moje nie sa potwierdzone. Zawieruszyly sie w przepascistych bankach? -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
teresaa118 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
I ja sie troche doloze do staruszka Olafka zamiast bazarkowac. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
teresaa118 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja tez chce wtracic pare groszy od siebie. Mam w domu wilczaka i okazuje sie, ze te psy musza byc stale(1-2 godz.wyjatek) przy wlascicielu. Czuja sie wtedy bardziej bezpieczne. Jesli ktos pracuje, nie nadaje sie do opieki nad zwierzeciem. Taka to towarzyska rasa . Moja dziewczynka najpierw mnie okazywaly przywiazanie, ale po czasie bardziej zainteresowana jest moim mezem i to akceptuje. Psy maja wyczucie -
Ciocie, a moja stala jeszcze nie doszla?
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']I to też jest problem, nikt nie wierzy do momentu aż Szafranek nie pokaże na co go stać.[/QUOTE] Pewnie chce byc tym jedynym, a nie jednym z wielu. Typowa zazdrosc. -
[quote name='EVA2406']Dziękujemy pięknie :) Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.[/QUOTE] Wszystko dokladnie przeczytalam i prosze o kontakt do wolontariusza, ktory zajmuje sie zakupem karmy, powiedzialam 100 zl bo wyczytalam, ze ponizej 100 trzeba samemu dostawe zaplacic. Szkoda grosza, bo mozna go inaczej zainwestowac
-
Jesli chodzi o karmy, ciocie, to ja zielona. Moje psy dostaja Rinti, Cesar i troche gotuje na bazie indykow i kurczakow, nie mowiac o pieczonej watrobce . Sucha dostaja zadko, bo nie jedza za bardzo. Do tego dostaja cala mase smaczkow.Dlatego prosilam o link. Mialam juz kontakt ze schroniskiem, bo przekazalam karme wygrana na bazarku. Nie bylo tego duzo, cioteczki pisaly, ze ok.2,5 k. No to sie troche zawstydzilam i chcialam zasponsorowac troche wiecej. I dalej nie wiem, co mam zamowic.
-
Koralik - Z domu na ulicę, z ulicy do schrona, co dalej?!
teresaa118 replied to kalina5648's topic in Już w nowym domu
Tylko zakochac sie,jesli ktos wezmie go na hotel, to bede sie dokladac. Szkoda, aby swopje ostatnie lata (2-5) przesiedzial w okropnym boksie. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
A ja koryguje zapis, moja wplata na "kochasia" jest stala. Milosc nie zna granic. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
teresaa118 replied to barb's topic in Już w nowym domu
Swietnie zrobione widio. Mam mala korekte, w ostatniej sekwencji- "zadzwon" dalabym jeszcze raz numer telefonu dla przypomnienia.Reszta jest poprostu wspaniala. Masz ciociu talent do reklamowek -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
teresaa118 replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dla nastepcy Amorka-Messiego na lipiec ciocia wyslala 50 zl. -
Barry - uratowany z Olkusza ma już dom ale pozostał dług...
teresaa118 replied to barb's topic in Już w nowym domu
Wystarczy stanac pod szkola i wiadomo juz, czy pies lubi dzieci. Ja osobiscie wyslalam lipcowe alimenty na Barrego. Glaski dia szorsciacha -
Moja stala za lipiec jest juz w drodze. Niech mu na zdrowie bedzie
-
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
teresaa118 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Na lipiec poszly pieniazki . Co nowego do bialaskow?