Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Przelew przeszedl w moim banku 16 i mysle , ze do czwartku najpozniej bedzie na twoim koncie, cioteczko. Pieniazki sa juz wdrodze! Mam nadzieje, ze przydadza sie
  2. I ja tez regularnie zagladam, moze sa nowe fotki pieknej psicy.No i nie chce zapeszyc jej szczescia
  3. I co dalej. Czytalo sie jak dobry kryminal i bez zakonczenia? Ciocie, umieram z ciekawosci!
  4. Ja juz na Urgo zadeklarowalam stala kwote.Zobaczymy pozniej, jak sie rozwina moje zobowiazania w stosunku do innych psow. Chetniepomoge i abonuje watek
  5. I znowu niesamowicie ciesze sie, ale teraz tez zaczelam sie bac, czy to na zawsze? Ale zycie nie daje gwarancji.
  6. No wlasnie. Zyjmy dniem dzisiejszym, tak jak psy. Jutro bedzie jutro.Zycie jest tak ulotne.Nie ma sie czego martwic na zapas.Ciocie tez jeszcze zyja i cos dodadza na staruszka. Wiosna, moje mile cioteczki!
  7. Zagladnelam tu przypadkiem. Stare psy rozbrajaja mnie. I dlatego wyslalam troche grosza na jego potrzeby. Jesli idzie o kregoslup, to proponuje na krzyze zalozyc pas z owczej welny. Takie mieli robotnicy budowlani. Wygrzewa wspaniale i bole znikaja po dwoch, trzech dniach .Albo wyciac ze starego kozucha cos, co bedzie przypominalo ocieplacz na kregoslup. Pozdrowienia dla bolejacej cioci, ale bardzo dzielnej. No, jestesmy Polki.
  8. I juz poszly stale pieniazki.Pomoge chlopaczkowi . Niech ma "poslodzona"koncowke zycia
  9. [quote name='Zofija']Reksiu w swoim legowisku:)[/QUOTE] Sliczy psiaczek. Ale potrzebuje opieki i pieniedzy. Dlatego prosze o konto
  10. Poki sie toczy, to wszystko w porzadku. Pieknie go ciociu wypielegnowalas. Moj wielki szacunek.Staruszek ma teraz wszystko, co mozna sobie wymarzyc. Na kazdego z nas przyjdzie czas...
  11. Ciesze sie niesamowicie, ze ten naznaczony przez zly los pies znalazl swoja rodzine .Mam nadzieje, ze przyjada po niego tak jak planuja. Bongus,potul swoja nowa rodzine od cioteczki, jak juz bedziesz w domu.
  12. Troche trwalo,ale przelalam za marzec i kwiecien stale.On tez chce zyc. Dzieki ciocie, ze dalyscie mu szanse na godne zycie
  13. Moja stala wplata juz poszla. Zakochalam sie w nim bez pamieci.Zycze mu dobrych ludzi do miziania, a poki co, glaski odemnie.
  14. I juz poszlo pare groszy na potrzeby Latka-Lakiego.To beda chyba na zabki. Pozdrowienia i miziaki dla podopiecznego
  15. Cioteczki, doloze sie dla krajana dolnoslaskiego.Prosze konto
  16. I ja sie dolacze do wspierajacych. Poprosze konto
  17. Genialny z otwieraniem drzwi. Nie kazdy to potrafi. Grzeczny chlopczyk!
  18. I takie cudo koczowalo pod twoim domem? Nieee, ja typowalam na pudla, a wyszla przepiekna sznaucerka. Oplacalo sie tyle pracy wlozyc w jej zlapanie itd. :crazyeye:[B][I][U]gabriela.boczarska [/U][/I][/B]moj najwiekszy szacunek! Nie moge wyjsc z podziwu? A moze podmieniona?
  19. U mnie przekaz juz poszedl. Mysle, ze pani Monika zostawi sobie tego psa, ktory nie znajdzie nowego domu. Bez psa jest mi trudno wyobrazic nasze zycie. One nadaja nam rytm dnia no i tematy do rozmow, nawet z obcymi ludzmi na spacerze. Poprostu znajdujemy sie w duzej psiej rodzinie(ona nie zna granic).
  20. Moja sunia tez pokazywala mi, ze przeskakuje plotek bez problemu. Przypilnowalam na poczatku, ze nie wolno przeskakiwac, teraz nie lubi sama siedziec w ogrodzie.Na poczatku byla smycz na kazdym kroku - 2 razy wracala sama do domu, bo na spacerze zawieruszyla sie. Ale minelo ponad 10 miesiecy i mozemy jej zaufac.Rozumie, ze nalezy do naszego stada i ze trzeba sie pilnowac.Potrzeba czasu...
  21. ...i cieszymy sie, ze on jest szczesliwy.Wesolych swiat!
  22. My sie zrzucamy, ale to troche trwa. No i ci wredni sasiedzi, ktorzy by nawet psia karme zjedli...A wiec, najpierw kaaaasa! Wyskawiwac z groszy!
  23. Wzruszylam sie losem p.Moniki. Kazdemu moze sie cos takiego przydarzyc. Nie znamy dobrze prawodastwa panstw zachodnich i dlatego czesto wpada sie w pulapki. Prosze przekazac slowa "Glowa do gory, my Polki nie damy sie". A za tymi slowami leci przekazik.Pozdrawiam wszystkie ciocie i zycze dobrych Swiat Wielkanocnych bez nowych , wyrzuconych na bruk psiakow.
  24. Dajcie ciocie konto bankowe na pw. Deklaruje 30 zl miesiecznie dla Urgo. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...