Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. W Niemczech ogranicza sie populacje psow poprzez podatek od psa. Za pierwszego psa placi sie 30 €, a juz za drugiego placi sie 60 €, bez wzgledu na miasto czy wies.Czyli za dwa psy placi sie rocznie 90 €. Trzeba tez pamietac, ze karma jest droga, no i wizyta u lekarza tez nie nalezy do tanich. Obecnie rozwazaja mozliwosc wprowadzenia podatku za koty, czy to wejdzie, zobaczymy.
  2. [quote name='Mortes']teresa118 a kiedy wysłałaś przelew ...bo cos nie moge znależc ...:( mam teraz rozliczenie bazarku więc napływaja do mnie wpłaty ...może cos przeoczyłam ale sprawdzałam dwa razy :([/QUOTE] Dalam wiadomosc na pw. mysle, ze pieniadze sa u was. Jeszcze raz popatrz ciociu, roboty musza byc zakonczone przy ogrodzeniu.
  3. I juz poszlo pare groszy na potrzeby Tofika, mam nadzieje, ze lekarze pomoga mu. Glaski dla siersciuszka.
  4. Cos sie wyskrobie ze starej skarpety. Prosze o konto. Jak sie ma chlopczyk?U kogo przebywa i co sie dla niego do tej pory zrobilo?
  5. Warto bylo walczyc o niego i jego zdrowie. Dzieki cioteczki!:loveu:
  6. Czy doszedl moj przelew?Czy Pan dostal juz cement na wykonczenie ogrodzenia?
  7. Ja tez wypowiedzialam sie na stronie Amoreczka. Nie damy zginac przytulasnemu
  8. Ja mysle, ze propozycja polowy deklaracy Amorowych mozna przekazac na Boksia. Potem popatrzymy, jak nam finase sie uloza. Jestem za, a nawet przeciw-jak mowil Walesa.
  9. Podoba mi sie takie blyskawicze zalatwianie klienta. Juz przelalam moja stala na Niufa. Mam nadzieje, ze bedzie tak samo w czepku urodzony jak Amor, szybko znajdzie swoich nowych ludzi do glaskania.
  10. Ciocie, leci deklaracja 40 zl stalej. Prosze zapisac
  11. A ja notuje sobie.Mam slabosc do staruszkow
  12. Ciesze sie, ze nasza pomoc przynosi owoce. Mam nadzieje, ze jeszcze wiecej Pan bedzie robil dla swoich zwierzat
  13. No i znowu Szafranek dostal odemnie za czerwiec. Niech mu idzie na zdrowie. Prosze wytrzepac od cioci to stare futerko
  14. Wplacilam moja stala dole za czerwiec. Co nowego u Urgo? Dobrze znosi kaprysy wiosennej pogody?
  15. No i juz jest czas na czerwcowe wplaty. Uczynilam to i przelalam na Reksia potrzeby. Jak sie czuje chlopaczek?
  16. Misiu,ciocia juz wyslala pieniazki za czerwiec.Glaski
  17. Moje stale za czerwiec juz przelalam.
  18. I poszly konie po betonie za czerwiec-moje stale
  19. Mozesz ciociu pokiwac glowa nad glupota ludzka!! Wlasnemu mezowi sie nie ufa do konca, a co dopiero zwierzusiowi, ktory tez ma swoje humorki
  20. No to podesle pare groszy na wszystkie sprawy. Uprzedzam, to bedzie troche trwac
  21. Ciocie,w kwietniu i maju wplacilam moje stale 45, ale nie widze w zadnym rozliczeniu!
  22. Trzymam kciuki za naszego piecha. Mysle, ze bedzie umial sie odwdzieczyc za wlasna chate i glaski miloscia do nowej panci.
×
×
  • Create New...