Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. I czekamy dalej na odpowiedzialny domek, w miedzyczasie stala za wrzesien dla Forescika z porcja glaskow
  2. Dla kochanego chlopaczka stale za wrzesien z olbrzymimi glaskami
  3. Pilnie obserwuje poczynania chlopaka, a ze nie mam nic do powiedzenia, to i milcze. Wrzesien, stala poszla z porcja glaskow dla przystojniaka
  4. Ja tez zagladam, ale nie mam duzo do powiedzenia, wrzesien-czas na stale i porcje glaskow dla chlopaka.
  5. Wrzesien, dla Reksia stale i glaski od cioci. Jak sie ma staruszek:p
  6. Od 23 zadnych nowych wiadomosci. No to musze sie poskarzyc, ze nikt nikt nie ciagnie watku. A ja ciekawska....
  7. Czasami trzeba poczekac i nic nie robic na sile.Piekny pies znajdzie swoj wlasciwy domek.
  8. Ja mysle,ze [B][I]malawaszka[/I][/B] skarcila pancie, ktora chce byc wlascicielka Forescika. Przeklada spotkania, nie melduje sie, "olewa" cioteczki, a te czekaja z nadzieja w sercu na dobry domek dla naszego podopiecznego.
  9. No to dla mnie podejrzane. Osoba lekcewazaca czas innych, to nie ladnie
  10. Co za watpliwosci. Zdac relacje ciociom, jestesmy straaasznie ciekawskie
  11. Jaka Lusia? Ja pisze o Adusi, ktora byla potracona przez samochod i lezala dlugo na poboczu szosy.[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1069798_619400054745519_1122819943_n.jpg[/IMG] Jaka Lusia. Ja pisze o Adusi.
  12. [quote name='nescca']prosimy...zaglądajcie do nas :([/QUOTE] Zagladamy, a u was nic sie nie dzieje.Zadnych wiadomosci. To po co otworzyliscie watek?
  13. Ciesze sie, ze za jednym razem przeprowadzilas ciociu dwie akcje. Ile to szczeniakow od dwoch suk bedziemy miec mniej? Setki...Lubie upartych, ludzi, pewnie Twoj chlopak tez, ciociu. Zycze duzo osobistego szczescia
  14. Jakby chcieli cos sami zrobic, to od razu by zaproponowali. Nie martwic sie drobiazgami.Oni musza przez nastepne pare lat psa karmic, szczepic itp. Maja jeszcze duzo przed soba. Robmy to, co nalezy zrobic od razu, sterylke, szczepienia. I tak dlugo czekala na swoj domek. Zycze wszystkiego dobrego ciociom zajmujacyh sie Szanti. Dobra robota!:loveu:
  15. Doloze 50, prosze podac konto. Nie mozna malej wydac bez sterylki, a domek moze nie bedzie dlugo czekac. Czy ta kwota zalatwi sprawe?
  16. W przyszlym miesicu zamelduje sie u Marcelka. Moje fundusze sa juz mocno przeciagniete. Fajny chlopczyk. Glaski dla futrzaczka. A zapieralam sie, ze tylko stale bede prowadzic przez nastepne miesiece. Zal sciska d...e.
  17. I znowu zadnych nowych wiadomosci. Jak sie czuje Adusia i Tobis, bo na te dwa przekazalam pomoc finansowa. Chcialabym cos wiecej o nich wiedziec na biezaco.:mad: Moze sie ktos zlituje nad ciekawska ciotka?
  18. Zgadza sie. Nie mialam czasu czekac na inne konto. Jakos sie wszystko i tak zazebia. Trzeba szybko dzialac, moze wlasnie przy tych ogloszeniach ktos(ksiaze) zjawi sie na bialym rumaku i porwie nasza Kamunie do swego palacu z ogrodem...ech. Samo zycie
  19. Konto jest na jej bazarku, na samym poczatku
  20. Male slicznosci. Juz pare groszy poszlo na jej dlugi. Prosze ja wyglaskac od cioci.
  21. A teraz nikt nie potwierdza wplaty!
  22. [quote name='teresaa118']No dobra, dla Kami wszystko. Przelewam 25 zl na znane mi konto.[/QUOTE]Pieniadze przelalam razem ze stala deklaracja na wrzesien. Kami powinna powoli zbierac sie do wlasnego domku i trzeba jej w tym pomoc.
×
×
  • Create New...