Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Cos mi nie pasuje w rozliczeniu. Wyslalam 60 zl za pazdziernik i listopad, nigdzie nie jest odnotowane.Ale rachunek byl inny.
  2. Teraz Stiwi bedzie mial dobrze. Cioteczki, jest jak jest, piesio dostanie tabletki i bedzie lepiej. A ja przelewam za listopad i grudzien + 10 nadwyzki.
  3. Przelalam dla Keksika za listopad i grudzien.
  4. Finansowo stoi Szafranek niezle, ale pare groszy w zapasie nigdy nie jest za duzo. Wplace tym razem za listopad i grudzien. Glaski dla puchaczka
  5. Poleciala wplata za dwa kolejne miesiace. Zycze psiakowi wspanialych wlasnych ludzi. Na pewno znajda sie, poczekamy
  6. Czas na nowe wplaty, miesiac juz minal. Tym razem wplace za dwa miesiace, trzeba kody oszczedzac. Swietnie, ze Reksiowi dobrze idzie.Jak pies ma apetyt, to i jest zdrowy
  7. Dla Misia poszla stala za listopad i grudzien
  8. Zgodnie z obietnica, polecialo za dwa miesiace w wiekszym wymiarze. Zycze polepszenia dla Urgusia
  9. Za listopad juz nie place-bede Stiwiego wspierac.
  10. [quote name='dreag']Zależy z której strony, u nas poczatek :) .[/QUOTE] Dla mnie rzeczywiscie koniec Polski, bo ja od Zgorzelca
  11. Zapisze sobie watek., Moze cos sie wyskrobie ze skarpetki
  12. Mala jest w wojewodztwie podlaskim. Chyba koniec Polski
  13. No i macie cioteczki temat na nowe ogloszenie: Szukasz towarzyszki do ogladania Tv(ksiedza Mateusza)? Greyka jest do wziecia...itd.Co myslicie o tej opcji. Strasznie podobal mi sie opis cioci malagos o ogladajacej telewizje Greyce
  14. Oj, jakie dobre wiadomosci. Messi, ty szczesciarzu!
  15. Przybieglam na wezwanie [I][B]obiezyswiat75[/B][/I] z pieniazkami w zebach-35 miesiecznie.Zawsze cos
  16. [quote name='Dominika84']Roki odszedł 31.10.2013r :-( Miał dopiero 3 lata :shake:[/QUOTE]Sutne:placz:
  17. No to czekamy dalej, szkoda by bylo naszej roboty.
  18. A co tam pieniadze, wazne, ze wlasny czlowiek zglosi sie po Oskarka. Zycie jest krotkie....
  19. No to dolozymy miesiecznie 10 od listopada, nie zdawalam sobie sprawy, ze tak cieniutko Urgo przedzie
  20. Sliczny psiunio. Bede obserwowac rozwoj sytuacji. Szkoda by bylo zostawic go na tym parkingu na zime. Meteorolodzy przepowiadaja ostra zime na ten sezon
  21. No to nie jest zle, Czarnuszka jest na plusie. Trzymam kciuki na wlasny domek
  22. Czy to oznacza, ze Forest nie pojdzie do wlasnego ludzia?
×
×
  • Create New...