Teraz Stiwi bedzie mial dobrze. Cioteczki, jest jak jest, piesio dostanie tabletki i bedzie lepiej. A ja przelewam za listopad i grudzien + 10 nadwyzki.
Czas na nowe wplaty, miesiac juz minal. Tym razem wplace za dwa miesiace, trzeba kody oszczedzac. Swietnie, ze Reksiowi dobrze idzie.Jak pies ma apetyt, to i jest zdrowy
No i macie cioteczki temat na nowe ogloszenie: Szukasz towarzyszki do ogladania Tv(ksiedza Mateusza)? Greyka jest do wziecia...itd.Co myslicie o tej opcji. Strasznie podobal mi sie opis cioci malagos o ogladajacej telewizje Greyce
Sliczny psiunio. Bede obserwowac rozwoj sytuacji. Szkoda by bylo zostawic go na tym parkingu na zime. Meteorolodzy przepowiadaja ostra zime na ten sezon