-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
Pies warczy na mnie, gdy chce wymusic poranne wyjście
teresaa118 replied to almonde's topic in Agresja
Zalezy, ile ma lat. Moj Papilion 12-letni wychodzi do ogrodu ok.22 i znowu miedzy 2-3 nad ranem. Nie wytrzymuje calej nocy. Przychodzi do lozka i drapie w materac proszac o wypuszczenie. Pewnie starcza zlosliwosc, ale sikuluje i sprawadza przy okazji ogrod na obecnosc kociych sasiadow.Jak odesle go na poslanie, to rano stwiedzam podlany koszyk na odpadki w ...lazience!! On wie,gdzie nalezy sie zalatwiac w domu:angryy: -
MAX...Skrzywdzony, z chorą łapą i duszą DON:( Pomóżmy Mu!!!
teresaa118 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']No to jestem z moja skladka na lepsze zycie Maxa[/QUOTE] Gdzie znajde potwierdzenie mojej wplaty? -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Oj, ale balagan.W tym wypadku rzeczywiscie biedny pies nie ma zadnych szans na porzadny domek, a chetni na placenie wykruszaja sie. Wlascicielka psa jest Aga 35, a w jej imieniu przemawia Kinga 1984, opiekunka jest Sylwiaso.Dlaczego wlascicielka psa nie doplaca do jego utrzymania?Hurrra, ratujemy psa -to nie oznacza, ze nie interesuje sie jego dalszymi losami. Dlatego ta pomoc jest tak utrudniona. Maly Ksiaze dowiedzial sie od swojej Rozy, jesli kogos oblaskawiles, ponosisz za niego odpowiedzialnosc do konca zycia. Jesli sprawa przerosla wlascicielke zwierzaczaka, powinna napisac na Forum i szukac rozwiazania, a nie jak strus schowac glowe w piasek mowiec, ze nie widzi problemu.Piec miesiecy nie placony domek, to bardzo duzo. Gdzie sa dziewczyny, ktore organizuja bazarki? -
Cioteczko tusina, juz wyslalam pare groszy na potrzeby malucha
-
[quote name='teresaa118']Bezplatny domku-daj namiary na bank[/QUOTE] I poszlo pare groszy na swieta.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']a u mnie maz odsnieza;)[/QUOTE] No to tez zainwestowalas, cioteczko:loveu: -
Bezplatny domku-daj namiary na bank
-
Cioteczko [I][B]kasiu77[/B][/I], dzielnie kibicuje twojej stronie, na ktorej opisujesz dzieje starych, chorych i nikomu nie potrzebnych psiakow. Gleboki uklon. Wiem, ze jestes smutna po odejsciu Kazanka, ale inne biedy juz ustawily sie do Ciebie w kolejce. Nigdy na nic nie jest za pozno. W miare naszych mozliwosci dzielimy sie z tymi psami naszymi domami i pieniedzmi. Niestety, stale jest za malo i dlatego nie jestesmy w stanie ogarnac tej nedzy. Wazne, ze jestesmy tu i teraz. Poprosze o konto.
-
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
teresaa118 replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Jak tylko dojedzie, to prosze numer konta. Bede 30 stalej placic -
[quote name='teresaa118']Oj cioteczko, to masz urwanie glowy. U mnie nie znajdzie sie tymczas, bom daleko. Ale moze pare groszy na leczenie malutkiej. Kiedy skonczy sie to bezmyslne rozmnazanie zwierzat?:placz:[/QUOTE] Przydaloby sie konto do wplaty
-
Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Na konto Foresta wpłynęło od Ani S -50zł i Teresyy118-60zł , Katarzyny C -10zł[/QUOTE] Potwierdzenie wplaty jest, a na pierwszej stronie nie jest wyszczegolnione -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 100 zł od Teresay118 :)[/QUOTE]Potwierdzenie wplaty jest, a na pierwszej stronie nie jest odnotowane. -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
teresaa118 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwiaso']Wpłynęło od cioci teresaa18 za listopad i grudzień i coś ekstra aż 120zl Hurraaaa:laola:Bardzo,bardzo Dziękujemy za pomoc dla psiaka:buzi::Rose::klacz:[/QUOTE] Potwierdzenie wplywu jest, a na pierwszej stronie nie ma wyszczegolnienia wplaty. -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
teresaa118 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Ciocie, 19.X.wplacilam 60 zl za pazdziernik i listopad. Nie widze wpisu. Przelewam za grudzien. -
MAX...Skrzywdzony, z chorą łapą i duszą DON:( Pomóżmy Mu!!!
teresaa118 replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='teresaa118']Notuje sobie watek. Jeszce wroce[/QUOTE]No to jestem z moja skladka na lepsze zycie Maxa -
Moze wtrace moje uwagi. Ja widze, ze pies nie jest wybiegany i tutaj powinni inni(mescy) domownicy wkroczyc i umozliwic dlugie spacery z kontrola przy ciaganiu linki.W trakcie spacerow nawiazuja sie relacje, a tesciowa wyprowadza psa tylko na koo i pipi. To jest za malo. Sami wiecie, ile duzy pies gania. Bezdroze tez jest potrzebne. To nie jest pudelek lub ratlerek, ktory po 10 min. wraca do domu. I tu mamy ten nadmiar energi u psa. [B]Moja rada - pogonic chlopow do roboty i wykastrowac (ale tylko psa)[/B]:loveu:
-
rudziutka Asi DOSTAŁA SWOJĄ SZANSĘ,MA DOMEK
teresaa118 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Sliczne rudosci. Niestety, nie jestem w stanie pomoc domem czy ogloszeniami. Ale bede obserwowac jej watek. Moze w odpowiednim czasie wlacze sie do pomocy. -
Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!
teresaa118 replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
O rany, znowu kciukanie! Oby tym razem bylo dobrze. -
Mam do oddania Almazyme,dodatek przy problemach trawiennych dla psow i kotow. Niestety, wazne do lutego 2014