Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Zalezy, ile ma lat. Moj Papilion 12-letni wychodzi do ogrodu ok.22 i znowu miedzy 2-3 nad ranem. Nie wytrzymuje calej nocy. Przychodzi do lozka i drapie w materac proszac o wypuszczenie. Pewnie starcza zlosliwosc, ale sikuluje i sprawadza przy okazji ogrod na obecnosc kociych sasiadow.Jak odesle go na poslanie, to rano stwiedzam podlany koszyk na odpadki w ...lazience!! On wie,gdzie nalezy sie zalatwiac w domu:angryy:
  2. [quote name='teresaa118']No to jestem z moja skladka na lepsze zycie Maxa[/QUOTE] Gdzie znajde potwierdzenie mojej wplaty?
  3. Oj, ale balagan.W tym wypadku rzeczywiscie biedny pies nie ma zadnych szans na porzadny domek, a chetni na placenie wykruszaja sie. Wlascicielka psa jest Aga 35, a w jej imieniu przemawia Kinga 1984, opiekunka jest Sylwiaso.Dlaczego wlascicielka psa nie doplaca do jego utrzymania?Hurrra, ratujemy psa -to nie oznacza, ze nie interesuje sie jego dalszymi losami. Dlatego ta pomoc jest tak utrudniona. Maly Ksiaze dowiedzial sie od swojej Rozy, jesli kogos oblaskawiles, ponosisz za niego odpowiedzialnosc do konca zycia. Jesli sprawa przerosla wlascicielke zwierzaczaka, powinna napisac na Forum i szukac rozwiazania, a nie jak strus schowac glowe w piasek mowiec, ze nie widzi problemu.Piec miesiecy nie placony domek, to bardzo duzo. Gdzie sa dziewczyny, ktore organizuja bazarki?
  4. Cioteczko tusina, juz wyslalam pare groszy na potrzeby malucha
  5. [quote name='teresaa118']Bezplatny domku-daj namiary na bank[/QUOTE] I poszlo pare groszy na swieta.
  6. [quote name='piescofajnyjest']a u mnie maz odsnieza;)[/QUOTE] No to tez zainwestowalas, cioteczko:loveu:
  7. Ciocie, jak juz chcecie po gornoslasku, to mozna nazwac Kami frelka- to oznacza sliczna, ladna dziewczyna
  8. Bezplatny domku-daj namiary na bank
  9. O ile jestem dobrze poinformowana, to Orsonek trafil prosto z ulicy do Kliniki. Chyba ciocia nie chce, aby Orsonek znowu wyladowal na bruku. Szkoda by bylo naszych datkow na jego leczenie.Trzeba szukac mu tymczas, a najlepiej wlasny domek na zawsze.
  10. [quote name='cancer43']Może to i nieparlamentarne,ale nie mogę się powstrzymać - kurczakom mówimy tak [IMG]http://imageshack.us/a/img600/5265/esow.jpg[/IMG][/QUOTE]dobre - he, he,he
  11. Cioteczko [I][B]kasiu77[/B][/I], dzielnie kibicuje twojej stronie, na ktorej opisujesz dzieje starych, chorych i nikomu nie potrzebnych psiakow. Gleboki uklon. Wiem, ze jestes smutna po odejsciu Kazanka, ale inne biedy juz ustawily sie do Ciebie w kolejce. Nigdy na nic nie jest za pozno. W miare naszych mozliwosci dzielimy sie z tymi psami naszymi domami i pieniedzmi. Niestety, stale jest za malo i dlatego nie jestesmy w stanie ogarnac tej nedzy. Wazne, ze jestesmy tu i teraz. Poprosze o konto.
  12. [quote name='mestudio']Nie zostanie sama, myślę, że każdy kto deklarował pomoc wywiąże się ze swoich obietnic :-).[/QUOTE] Ja wyslalam juz pare groszy na jej leczenie.
  13. Jak tylko dojedzie, to prosze numer konta. Bede 30 stalej placic
  14. [quote name='teresaa118']Oj cioteczko, to masz urwanie glowy. U mnie nie znajdzie sie tymczas, bom daleko. Ale moze pare groszy na leczenie malutkiej. Kiedy skonczy sie to bezmyslne rozmnazanie zwierzat?:placz:[/QUOTE] Przydaloby sie konto do wplaty
  15. Wysylam Orsonkowi pare groszy na leczenie. Trzymaj sie chlopaku, gdzies czekaja na ciebie dobre ludzkie rece
  16. [quote name='Anja2201']Na konto Foresta wpłynęło od Ani S -50zł i Teresyy118-60zł , Katarzyny C -10zł[/QUOTE] Potwierdzenie wplaty jest, a na pierwszej stronie nie jest wyszczegolnione
  17. [quote name='Anja2201']na konto Bajki wpłynęło 100 zł od Teresay118 :)[/QUOTE]Potwierdzenie wplaty jest, a na pierwszej stronie nie jest odnotowane.
  18. [quote name='sylwiaso']Wpłynęło od cioci teresaa18 za listopad i grudzień i coś ekstra aż 120zl Hurraaaa:laola:Bardzo,bardzo Dziękujemy za pomoc dla psiaka:buzi::Rose::klacz:[/QUOTE] Potwierdzenie wplywu jest, a na pierwszej stronie nie ma wyszczegolnienia wplaty.
  19. Ciocie, 19.X.wplacilam 60 zl za pazdziernik i listopad. Nie widze wpisu. Przelewam za grudzien.
  20. [quote name='teresaa118']Notuje sobie watek. Jeszce wroce[/QUOTE]No to jestem z moja skladka na lepsze zycie Maxa
  21. Moze wtrace moje uwagi. Ja widze, ze pies nie jest wybiegany i tutaj powinni inni(mescy) domownicy wkroczyc i umozliwic dlugie spacery z kontrola przy ciaganiu linki.W trakcie spacerow nawiazuja sie relacje, a tesciowa wyprowadza psa tylko na koo i pipi. To jest za malo. Sami wiecie, ile duzy pies gania. Bezdroze tez jest potrzebne. To nie jest pudelek lub ratlerek, ktory po 10 min. wraca do domu. I tu mamy ten nadmiar energi u psa. [B]Moja rada - pogonic chlopow do roboty i wykastrowac (ale tylko psa)[/B]:loveu:
  22. Sliczne rudosci. Niestety, nie jestem w stanie pomoc domem czy ogloszeniami. Ale bede obserwowac jej watek. Moze w odpowiednim czasie wlacze sie do pomocy.
  23. O rany, znowu kciukanie! Oby tym razem bylo dobrze.
  24. Mam do oddania Almazyme,dodatek przy problemach trawiennych dla psow i kotow. Niestety, wazne do lutego 2014
×
×
  • Create New...