Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. [quote name='bela51']Tak mysle, z o tym co napisała Madzia i o tym jacy ludzie są podli.:angryy: Jechałam wczoraj mało uczeszczaną ulica, na srodku - gołąb. Wyhamowałam, aby mogł odfrunąc. Ale jadący z naprzeciwka samochod nie miał nawet takiego zamiaru... w lusterku zobaczyłam tylko fruwające pióra:-( Jestesmy bardzo niedobrym narodem.:shake:[/QUOTE]Moj syn tez zahamowal na ulicy szybkiego ruchu z powodu golebia, niestety nastepny nie mial szans i najechal syna, samochod to male piwko, ale syn ma do tej pory problemy z kregoslupem na wysokosci szyi. Lepiej nie zatrzymywac ruchu ulicznego. Uratujemy golebia lub kota, ale stracimy sami przy tym zdrowie
  2. Teraz, po operacji widze, ze pies chce i ma mozliwosci przezycia. Prosze o konto. W grudniu pojdzie pare groszy ze "Skarpeteczki Robercikowej" (tak nazywam swoja prywatna fundacje-na czesc zmarlego syna).
  3. Ja wplace moje zobowiazania troche pozniej. Na wiadomosc, ze Messi ma juz dom przenioslam na Nexta jego pieniazki. A 50 to jest dosc duzo. Wybaczcie ciocie.
  4. wlasnie yumanji zaprosila mnie na swoj watek, a ja juz zapoznalam sie z jego zawartoscia dzisiaj przed poludniem. Podoba mi sie robota wykonywana przez cioteczke i dlatego jestem jej wielbicielka. Pomagam tez od czasu do czasu finansowo. Tylko tyle moge zrobic dla wszystkich psow swata(moje dwa prywatne maja wszystko, co moze sobie pies zazyczyc)
  5. Co innego jest byc jednym z wielu psow, a co innego byc tym naj....naj...i jedynym do glaskania. Czekam tak jak inni dalej na tego jednego, jedynego czlowieka dla mojego Pupila Szafranka
  6. Musze przyznac, ze troche podziwu dobrze robi na moje ego. Glaszcze moje wyrzuty sumienia, ze sama nie zbieram porzucone zwierzeta, opiekuje sie itd. To jest ciezka robota
  7. Moja skarpetka emerytki jeszcze ma zapasy. Prosze o konto
  8. [quote name='teresaa118']Od tego miesiaca wplacam o 5 zl wiecej[/QUOTE]Zgadza sie, Misio ma tak malo deklarowiczow:placz:
  9. A ja tylko przelalam skromna darowizne jednorazowa.
  10. Ja tez przenosze moja stala z Fado na Dropiatego. Bedzie lepiej, Murko!:cool3:
  11. No, nareszcze jeden z moich podopiecznych ma troche cialka. Na spacerkach na pewno zrzuci i wszystko unormuje sie.Jest rzeczywiscie sliczna, pyszczek jak cioteczka-kloteczka, malusi.
  12. [quote name='teresaa118']Przesylam pare groszy na jej dlugi[/QUOTE] Ciocie...i znowu nie wstawilam swojego nicku. Andrzej Piotr S. to moj syn, z ktorego konta korzystam.
  13. Oj cioteczko, to masz urwanie glowy. U mnie nie znajdzie sie tymczas, bom daleko. Ale moze pare groszy na leczenie malutkiej. Kiedy skonczy sie to bezmyslne rozmnazanie zwierzat?:placz:
  14. Kojec dla jednej kury, czy co? No bo chyba nie dla psa. To jest sredniowiczny loch!
  15. Melduje sie chetna do pomocy. Swieta Bozego Narodzenia zblizaja sie i trzeba troche tez dla bliznich uczynic.
  16. Smutne. Jesli nic niewyjdzie z adopcja, wroce z moja stala.:placz:
  17. I ja zagladam, ale przy 12 stalych deklaracjach, jest cienko. Popatrzymy w przyszlym miesiacu. Moze dostane od meza pare groszy pod choinke, to podziele sie z potrzebujaca Dianka.
  18. Juz sie wyjasnilo. Jestem zakrecona, stara baba. Juz wysylam na potrzeby Bajeczki. Przepraszam za zamieszanie:oops:
  19. Tyz prowdo. Psy nie pytaja o mature, chca byc poprostu kochane i na rekach noszone(mam na mysli te do 5 kg, potem kregoslup siada)
  20. Piekne okazy robali. Masz nerwy ciociu!:-o
  21. Przesylam pare groszy na jej dlugi
  22. Wplacilam stala za listopad i troche extra.
×
×
  • Create New...