Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Ciotki podpuszczaja:loveu:.....a ja taka zainteresowana....
  2. No to trzeba pomyslec o nowym roku, kto dolozy sie do utrzymania Nexta i porobi ogloszenia. Trzeba atakowac reklama psiaka, inaczej nie znajdzie wlasnego domku
  3. U mnie moze dwa psy pojda do wlasnego domku, to beda wolne deklaracje. Na razie musze sie uspokoic. 11 psow na utrzymaniu, nie ogarniam tematu finansowo
  4. A co nowego u psiaczka? Co nowego zbroil? A moze tez nic nie zrobil? Ciekawska...
  5. Hurra, nowa ciocia pokochala Miska. Witaj ciociu w gronie uwielbiajacych Misia!
  6. Ja tez mam nadzieje, ze Forescik nareszcie znajdzie swojego czlowieka i domek. Psy intuicyjnie wiedza, ze ta osoba przyszla po mnie i chce mnie zabrac na zawsze. Przy pierwszej wizycie juz wszystko bedzie wiadomo. Tak bylo, jak pojechalam po swoja pudlisie do starszej, schorowanej pani pulkownik. Pieska od razu usiadla przy moim fotelu , a potem wyszla ze mna do ogrodu pobawic sie. Oczywiscie, byla smutna nastepne dwa dni, ale potem byl to moj i tylko moj pies az do konca(rak nerki)
  7. Apel wstrzasajacy-podoba mi sie to ogloszenie
  8. No to ciotki odpowiedzialne za Nexta sa smiertelnie obrazone. Przezyjemy. Ale co dalej z psiakiem, kto bedzie go dalej oglaszal? I co z zaplata za listopad, grudzien, styczen no i luty?
  9. Oj, zle z finansami Kamusi,jeszcze nie zaplacony grudzien, nie mowiac o styczniu i juz lutym. W przyszlym miesiacu podrzuce troche wiecej niz zobowiazanie miesieczne.
  10. [IMG]http://ts1.mm.bing.net/th?id=H.5021805834076616&w=272&h=155&c=7&rs=1&pid=1.7[/IMG]przy porannej kawce zagladam do Misiaczka, zdjecie, gdzie rozmawia jest najpiekniejsze
  11. [quote name='AlfaLS']Nie wiem nic nowego, może Kasia wejdzie na wątek i coś nam napisze. Ewentualnie zadzwonię do niej w przyszłym tygodniu i poproszę o wieści. Przepraszam Was bardzo ale dziś zmarł MÓJ TATA / dla mnie wielki człowiek dlatego napisałam dużymi literami/ i nie mogę się w żaden sposób pozbierać.... Przepraszam...[/QUOTE] Wyrazy glebokiego wspolczucia
  12. Najczesciej na wlasnego kota psy nie reaguja. Tylko te, ktore na zewnatrz uciekaja. No to trzeba pogonic...a co?
  13. No pewnie :" gdzie jestes moj domku i lud[URL="http://naforum.zapodaj.net/2e6843a80c2a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2e6843a80c2a.jpg[/IMG][/URL]ziem do glaskania i pelna miseczka"
  14. A o co chodzi z ta niemiecka fundacja? Chca wspomoc Simona, czy adoptowac?
  15. [quote name='teresaa118']Wyslalam jenorazowke na Rysia na leczenie. Moj piesio mial taka sama operacje ale z obydwu stron, nie pytajcie, ile wydalismy na obydwie operacje. Jak sie Rysio czuje?[/QUOTE] Ciocie, Andrzej Piotr S. to ja skryta za kontem syn. I znowu zapomnialam mojego nicka wpisac.
  16. Juz jestem poinformowana, bede obserwowac watek Simona, fajny psiak.
  17. Cos im to dlugo te liczenie idzie. Sprezyc sie, cioteczki. Trzeba nowych sponsorow poszukac. A nowe foteczki z rozesmiana mordeczka?
  18. Zgadzam sie na Simona. Rzeczywiscie chlopak nie ma zadnych pieniazkow na utrzymanie.
  19. No to prosze wspomoc Simona z wplaty na Keksa.
  20. Oj ciocie, wyslalam z rozpedu dla Keksa 30 zl,moze przekazecie dla innego potrzebujacego psa. Dajcie znac, ktoremu?
  21. Z kciukasami na nowy domek wyslalam stala na luty. Prosze wytarmosic mojego najpiekniejszego futrzaka ze wszystkich podopiecznych
  22. Dla Dropsika moze ostatnia stala wplata za luty. Oby juz w marcu siedzial we wlasnym domku
  23. Dla Siviego na luty poszla moja stala z porcja glaskow
  24. A ja juz mysle o nastepnym miesiacu dla Misia -stala wyslana lacznie z glaskami
×
×
  • Create New...