Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Od tego miesiaca podwyzka stalej, juz popelniona na czerwiec
  2. Puszek wyglada jak moj Boby - papilion i tez jest juz 14 -letni. Tyle tylko, ze serduszko w porzadku, ale watrobka z rakiem . Taki to los naszych staruszkow.
  3. Ja uzywam roztworu teebaumöl (tj. olejek z drzewa herbacianego), pare kropel na male ilosci wody i watka przecieram skore a czasami bezposrednio, tez uzywam np. na pokaszenia komarowe lub roztocza trawy dla siebie.
  4. Szafranek dostanie od cioci lili8522 ciasteczka, moze podzieli sie z innymi.
  5. Moze. To nie sa uzywane ciuchy. Takie sobie samelsurium
  6. Nie zajety, wlasnie szuka. Odzyskany!
  7. Kto chce fanty na bazarek, do odbioru we Wroclawiu
  8. Ciocie, nareszcuie udalo mi sie przetransportowac do Wroclawia troche fantow na bazarek dla potrzebujacych psow. Ktora ciocia jest w stanie i na jakiego psa zrobic bazarek. Jak ladnie poprosze syna, to i dostarczy kartony na podany adres. Mozna tez samemu odebrac.
  9. Jaka maszynke? Do czego ma sluzyc ta maszynka?
  10. Podrzuce pare groszy na Agatkowe puszeczki. Moj Boby (14) ma sie dobrze, to inne staruszki musza miec dobrze. Konto
  11. Rozkoszniak to on jest. Ile ma lat?
  12. A z czym to sie je? Do podziwiania, czy do pomocy?
  13. ...ale nic sie nie dzieje. Moze malutkie zdjecie, jak" byczy" sie nasza psina
  14. Ja czyszcze maslem, a potem scieram czysta szmatka. Dzieci tez byly tak "pucowane"
  15. No to ja tez doloze swoje trzy grosze do zdjec. Tifani jest sliczna, rozluzniona, tulona i glaskana. Ma wlasny ogrod do biegania, coz wiecej trzeba do szczescia. Uklony dla nowych wlascicieli, dobra robota!
  16. Wielu dogomaniakow mieszka na wsi i jest dobrze. Nie ma sie co martwic, tylko poczekac
  17. Moja przyjaciolka ma juz drugiego tybetana. Poprzedni byl samcem, wspanialym ciapa, maszerowal nie ogladajac sie na nic. Natomiast po jego smierci wziela sunie. To jest maly diabel. Do polowania pierwsza, lazenia po chaszczach i pokonywania stromych scian, nie do opanowania. A wiec, kazdy pies jest inny i takie przeciez kochamy
  18. Mnie prosze nie zwracac. Mam nadzieje, ze inne psy skorzystaja z nich. To tak jak w duzej rodzinie, jedno dziecko dostanie paczke, ale podzieli sie z innymi. Niczego innego nie oczekuje. Tylko pare slow o jej zachowaniu w nowej rodzinie. Moze rodzinka jest w stanie podeslac jeszcze pare fotografi. Poprostu sliczny pies jest zawsze chetnie ogladany. I prosze sie nie kwasic. Tego jest duzo na innych watkach.
  19. Ja mam obydwie plcie. Pies siknie, ona obwacha i poprawi. Idziemy dalej, ona siknie, pies musi poprawic.A wizytowki obydwoje dokladnie sprawdzaja. Na spacerach nam sie nie spieszy. Nie biegamy!
  20. A moze by tak jeszcze tlustym drukiem Konto na Vive
  21. Biegne za ewagonzales na watek. Bede czytac jak Biblie wasza strone. A moze cos wiecej
×
×
  • Create New...