Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Abra teraz trafiłaś na Anioła, szkoda, że wcześniej spotykałaś w życiu potwory:(
  2. jak On sam wyszedł z tej babeszjozy, ona pewnie spustoszyła zdrowie Ralfa:(
  3. Liderek pozdrawia jesiennie:-) a Kuku to ja Lider, a Ty co się tak gapisz, nie widziałeś nigdy takiego przystojniaka?
  4. no właśnie teraz przeczytałam u Ralfa i nie dochodzi to do mnie; chłopak staruteńki, a tak się trzymał; dziękuję z całego serca za piękną opiekę nad Bartuniem:(
  5. o nie nasz kochany Bartuś, o On się tak świetnie trzymał i miał świetną opiekę:(
  6. Oskar z wrocławskiego schronu, co jest u mnie, ma chorą tarczycę i też był taki beczułkowaty i łysy, tzn miał tylko irokeza na całej długości, a boczki łyse, i same uzupełnienie hormonów wystarczyło, ale On nie ma problemu z sikaniem; tzn teraz ma ale ma kryształy w moczu i krew, ale po lekach jest normalnie; trzymam za to, żeby to nie był cushing
  7. Lilutosi, wow to Reksiu jest u Ciebie? jestem na Jego wydarzeniu, ale to pokazuje jak bardzo nie potrafię zidentyfikować os. z dogo na fb; cieszę się, że chłopaka wypatrzyłaś; nawet nie chcę ujawniać co myślę o byłych "opiekunach", zostawili psa w chorobie, straszne:(
  8. ciekawe co powoduje taki atak/paraliż, dobrze, że nie często, jednak ważne żeby poznać przyczynę;
  9. :( na sam koniuszek życia znalazła Ciebie, aby bezpiecznie mogła odejść:( przytulam Was
  10. Ralfiku odwiedzam, szerz grono kochających Cię ciotek:)
  11. przybiegam na razie bez deklaracji, chyba że któryś z moich deklarowiczów znajdzie dom, to przekażę dla Ralfika:)
  12. przybiegam na razie bez deklaracji, chyba że któryś z moich deklarowiczów znajdzie dom, to przekażę dla Ralfika:)
  13. mi się wydawało, że pies potrzebuje człowieka i chyba po to był założony wątek, teraz zamykamy Mu tę niewielką szansę, bo wiadomo duży i czarny, ale nadzieja umiera ostatnia, jak się nie szuka domu, to się nie znajdzie:( szkoda:(
  14. Marysiu, jak się cieszę, że walczysz o Nią i że Ona walczy, tak bardzo chcę żeby Wam się udało, oby...... trzymam kciuki
  15. każda śmierć boli tak samo, czy pies jest u nas 15 lat, dwa miesiące, rok i dwa lata; współczuję Ci bardzo:(
  16. podpisuję się pod postem sunia2000
  17. nocka ma jakby cycuchy wyciągnięte, pewnie jeszcze przed schronem rodziła nie raz:(
  18. jeśli chodzi o podnoszony argument o dzieciach, wtedy się należy pytającego zapytać, czy on kiedykolwiek taką pomoc okazał dzieciom, a jeśli nie to najwyższa pora; bo gadać każdy potrafi;
  19. Maryś, tak mi przykro, wydawało się że Łatka to największa tragedia, a tu takie złe wieści o Bonie:( jak to wszystko ogarnąć? w swojej niebywałej tragedii te wszystkie bidy znalazły najlepszego człowieka na swojej drodze jakim jesteś Ty, uchylasz Im kawałek nieba na tym ziemskim padole:( Bona kochana suniu tak bardzo bym chciała, żeby diagnoza wetki się nie sprawdziła, żebyś mogła cieszyć się zdrowiem i dobrym życiem;
  20. kochana Maryś przytulam mocno i współczuję;
  21. mam do oddania sprawną pralkę ładowaną od góry AEG Elaktrolux, czy może komuś, coś?
  22. matko jaki cudowny dom Lonia znalazła, niesamowite:)
  23. nadziąslaki są takie wredne, i odrastają, ale żeby aż tak szybko, co za cholerstwo:(
×
×
  • Create New...