Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
  • Posts

    13197
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Figunia

  1. może mogłabym trochę pomóc przy Parysie. Np. jechać po niego do schronu, wsiąść w autobus (nie mam samochodu) i podwieźć chociaż do miasta- nie wiem gdzie jest "jego" lecznica, ale sądzę, że już byłoby łatwiej.
  2. już mi odpisała, że nie zna nikogo...ale będzie myśleć. Na razie to ja się załamuję. Myślałam, że pójdzie jak po maśle, a tu schody...:shake:
  3. Kurcze, ja też napisałam do Poker (na pw). Mam nadzieję, że wybaczy nam ten "nalot". Napisałam też na wątku "Wrocławskie psy w potrzebie", bo tak poradziła mi Brzośka. Trzymam kciuki za ... wiadomo co - wizytę, transport, domek i całą resztę :lol: Pozdrawiam!!!
  4. nie mogę się napatrzeć na to śliczne pyszczydełko. Ściskam Cię Kacperku i duuuzo zdrówka!
  5. Dziewczyny (ewent. chłopaki też!)!!! Proszę o pomoc w wizycie adopcyjnej w Trzebnicy, dla młodego pieska, zdjętego z łańcucha. Wklejam prośbę Zmierzchnicy: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL] Bardzo proszę o pomoc! :lol:
  6. Przytulam Vikunię a przy okazji, prośba o pomoc w wizycie PA w Trzebnicy. Wklejam info: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL]
  7. Jesli możecie dziewczyny, to pomóżcie, proszę. Wklejam wiadomość: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL]
  8. Dziewczyny, dostałam prośbę o pomoc w wizycie PA od Zmierzchnicy. Pomóżcie, ja kojarzę tylko Kikou ale pewnie sie mylę... Wklejam wiadomość: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL]
  9. malunią czarnulkę głaskam i całuję
  10. Oby wszystkie psie historie tak się kończyły!!! Szybko, sprawnie, szczęśliwie. Pozdrawiam i kłaniam się nisko wszystkim sprawczyniom odmiany losu sunieczek.
  11. te piękne zdjęcia przyciągają wzrok, więc jest nadzieja...
  12. no tom gapa... Przerzucam wątki "na chybcika", bo wczoraj cały dzień w parku na adopcjach i muszę nadrobić zaległości.
  13. A gdzie Ciocia Keakea nam zniknęła? Jeśli nie zna jeszcze najnowszych Mariankowych rewelacji, to aż Jej zazdroszczę...tyle radości przed Nią!
  14. domyślam się. Nawet nie chciałam pytać :shake::-( I co te łebki mogą myśleć o ludziach...niezrozumiałe dla nich jesteśmy istoty... Oby tylko w boksie nie było żadnych "zgrzytów".
  15. :lol::lol::lol:
  16. Zefirek za to interesował się ludźmi...Sam podchodził, przytulał się, wygłaskało go wiele rąk. To ja dziękuję Zosiu, bo choć odrobinkę mogłam pomóc...:lol:
  17. do domków cudne pieski!!! nie za kraty z powrotem...:-( Kciuki zaciskam cały czas!
  18. Piękny jest, uroczy, kochany. A jaki fotogeniczny!!! Pani z synkiem (pod koniec imprezy) byli nim zainteresowani, zwł. synek. Może, może...?
  19. piękną mordysię ma Roki, taką przyjazną i uśmiechniętą..:lol:
  20. zaglądam do pieska, ale nie jestem w stanie nic więcej napisać :shake: Zdrowiej Parysku !!!
  21. też zaglądam do piesi
  22. Nareszcie!!!! Nawet nie chcę myśleć, że Panie mogłyby się rozmyślić. Też czytam po raz kolejny...Diabełku jak się cieszę, że Ci się udało!!!
  23. Ramzes na zdjęciach wygląda na "kawał psa". A to taka drobinka...
×
×
  • Create New...