-
Posts
13197 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Figunia
-
może mogłabym trochę pomóc przy Parysie. Np. jechać po niego do schronu, wsiąść w autobus (nie mam samochodu) i podwieźć chociaż do miasta- nie wiem gdzie jest "jego" lecznica, ale sądzę, że już byłoby łatwiej.
-
JUŻ W DOMU! Łatek adoptowany :) Proszę o przeniesienie.
Figunia replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
już mi odpisała, że nie zna nikogo...ale będzie myśleć. Na razie to ja się załamuję. Myślałam, że pójdzie jak po maśle, a tu schody...:shake: -
JUŻ W DOMU! Łatek adoptowany :) Proszę o przeniesienie.
Figunia replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Kurcze, ja też napisałam do Poker (na pw). Mam nadzieję, że wybaczy nam ten "nalot". Napisałam też na wątku "Wrocławskie psy w potrzebie", bo tak poradziła mi Brzośka. Trzymam kciuki za ... wiadomo co - wizytę, transport, domek i całą resztę :lol: Pozdrawiam!!! -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
Figunia replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny (ewent. chłopaki też!)!!! Proszę o pomoc w wizycie adopcyjnej w Trzebnicy, dla młodego pieska, zdjętego z łańcucha. Wklejam prośbę Zmierzchnicy: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL] Bardzo proszę o pomoc! :lol: -
Przytulam Vikunię a przy okazji, prośba o pomoc w wizycie PA w Trzebnicy. Wklejam info: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL]
-
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
Figunia replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Jesli możecie dziewczyny, to pomóżcie, proszę. Wklejam wiadomość: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL] -
Dziewczyny, dostałam prośbę o pomoc w wizycie PA od Zmierzchnicy. Pomóżcie, ja kojarzę tylko Kikou ale pewnie sie mylę... Wklejam wiadomość: Witam! Szukam kogoś do wizyty przedopcyjnej dla Łatka... Może znasz kogoś w Trzebnicy? Psiak miałby super dom, to jedyny który w ogóle jest na niego chętny, ale jednak odległość zmusza mnie do sprawdzenia domu zanim Łacia oddam.. Może masz tam kogoś znajomego? To psiak z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231504-%C5%81atek-z-%C5%82a%C5%84cucha-ma-10-miesi%C4%99cy-i-przed-sob%C4%85-fataln%C4%85-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-Pom%C3%B3%C5%BCmy-mu%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C5%BCmy-mu%21[/URL]
-
Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku
Figunia replied to Zosia123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:oops::lol: -
malunią czarnulkę głaskam i całuję
-
MAJĄ DOM! :) 5 mini suczek na łańcuchu - woj. opolskie
Figunia replied to zmierzchnica's topic in Już w nowym domu
Oby wszystkie psie historie tak się kończyły!!! Szybko, sprawnie, szczęśliwie. Pozdrawiam i kłaniam się nisko wszystkim sprawczyniom odmiany losu sunieczek. -
te piękne zdjęcia przyciągają wzrok, więc jest nadzieja...
-
Zefirek za to interesował się ludźmi...Sam podchodził, przytulał się, wygłaskało go wiele rąk. To ja dziękuję Zosiu, bo choć odrobinkę mogłam pomóc...:lol:
-
zaglądam do pieska, ale nie jestem w stanie nic więcej napisać :shake: Zdrowiej Parysku !!!
-
też zaglądam do piesi
-
Malusi czarny DIABEŁEK teraz LILO juz w swoim DOMU
Figunia replied to bros's topic in Już w nowym domu
Nareszcie!!!! Nawet nie chcę myśleć, że Panie mogłyby się rozmyślić. Też czytam po raz kolejny...Diabełku jak się cieszę, że Ci się udało!!!