Keksiu, jak dobrze, ze choc jeszcze czekasz na swoj domek, to dupcia juz Ci nie marznie. I brzuszek pelen. I nie trzeba sie bac. I glaski sa i zabawa...To jest piekne...
Dziekuje nieustannie (glosno i w myslach) wszystkim za ratowane pieski!!!!!
Jedyne co przychodzi mi do glowy po obejrzeniu zdjec i filmiku, to to, ze Kredke wprost rozpiera radosc i szczescie. A jednoczesnie jakby jeszcze nie do konca w to swoje szczesie wierzyla.
Jeszcze sie boi.
Cala soba, calym cialkiem pokazuje oddanie i wdziecznosc. A takze takie pokorne "nie skrzywdz mnie".
Taka kwintesencja Jej losu.
Przeczytalam wreszcie watek Myszki i poniewaz "jestem juz w temacie", postanowilam sie ujawnic :lol:...
Witam wszystkie Myszkomaniaczki!!!
Bardzo ciesze sie z tego, ze ta slicznota wyzdrowiala i operacja bedzie niepotrzebna. Oby tak zostalo!!!!
Wroclawskim Psom, Kotom, Myszkom, Szczurom - wszystkim stworzonkom w potrzebie - Domow, Milosci i Zdrowia!!!
Tym spoza Wroclawia tez!!!!
Ludziom Pomagajacym Zwierzetom - Zdrowia i Wszelkiej Pomyslnosci!!!!
Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!!
Bezdomnym - Domkow !!!!!
Cierpiacym - Zdrowia !!!!
Smutasom - Powodow do Radosci !!!!
Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!!
I niech sie spelni!!!
Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!!
Bezdomnym - Domkow !!!!!
Cierpiacym - Zdrowia !!!!
Smutasom - Powodow do Radosci !!!!
Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!!
I niech sie spelni!!!
Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!!
Bezdomnym - Domkow !!!!!
Cierpiacym - Zdrowia !!!!
Smutasom - Powodow do Radosci !!!!
Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!!
I niech Sie spelni!!!
Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!!
Bezdomnym - Domkow !!!!!
Cierpiacym - Zdrowia !!!!
Smutasom - Powodow do Radosci !!!!
Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!!
I niech sie spelni!!!!
Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!!
Bezdomnym - Domkow !!!!!
Cierpiacym - Zdrowia !!!!
Smutasom - Powodow do Radosci !!!!
Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!!
I niech sie spelni!!!
Z okazji Nowego Roku, Fruzince zycze juz tylko samych szczesliwych lat w zdrowiu!
Ludziom Zwierzolubnym Pomyslnego, Udanego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku!