Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
  • Posts

    13197
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Figunia

  1. Keksiu, jak dobrze, ze choc jeszcze czekasz na swoj domek, to dupcia juz Ci nie marznie. I brzuszek pelen. I nie trzeba sie bac. I glaski sa i zabawa...To jest piekne... Dziekuje nieustannie (glosno i w myslach) wszystkim za ratowane pieski!!!!!
  2. Sliczny Jestes Atosku! Buziaki!!!
  3. tez stale do Niego zagladam. Mam nadzieje, ze jest szczesliwy. I zdrowy.
  4. tez stale zagladam...z nadzieja...
  5. Dlugo czekal na swoje szczescie...ale sie doczekal :multi:!!! Zdrowia maluszku dziadziusiowo-szczeniaczkowaty...:lol:!!!!!
  6. Jedyne co przychodzi mi do glowy po obejrzeniu zdjec i filmiku, to to, ze Kredke wprost rozpiera radosc i szczescie. A jednoczesnie jakby jeszcze nie do konca w to swoje szczesie wierzyla. Jeszcze sie boi. Cala soba, calym cialkiem pokazuje oddanie i wdziecznosc. A takze takie pokorne "nie skrzywdz mnie". Taka kwintesencja Jej losu.
  7. Przeczytalam wreszcie watek Myszki i poniewaz "jestem juz w temacie", postanowilam sie ujawnic :lol:... Witam wszystkie Myszkomaniaczki!!! Bardzo ciesze sie z tego, ze ta slicznota wyzdrowiala i operacja bedzie niepotrzebna. Oby tak zostalo!!!!
  8. tez zycze tego domku i zdrowia!!!
  9. serce sie raduje...:multi:
  10. Odwiedzam cudnego pieska. Trzymam kciuki na najlepszy domek! Wspanialego, kochajacego Opiekuna! Oby jak najszybciej!
  11. to odczekujemy. Z wiara i nadzieja...
  12. wszystkie biedaki pod skrzydla Sleepingbyday!!!!:cool3::multi: chocby tylko mentalnie...:lol:
  13. Daisy - szczescia i zdrowia w nowym roku!!!!
  14. [quote name='margoth137']kochany dziaduszek:loveu:[/QUOTE] i kochana Pani... Lukasku dlugich, szczesliwych lat w zdrowiu!!!!!
  15. Dobrego Roku, w zdrowiu i pomyslnosci wszelkiej. Tak ludziom, jak i zwierzetom!
  16. Wspaniale!!!! Ciesze sie bardzo!!!! Szczescia Atosku!!!
  17. Atosku, no przeciez Tobie tez zycze dobrego domku w nowym roku. zdrowia, milosci i wlasnej kanapy!
  18. Wroclawskim Psom, Kotom, Myszkom, Szczurom - wszystkim stworzonkom w potrzebie - Domow, Milosci i Zdrowia!!! Tym spoza Wroclawia tez!!!! Ludziom Pomagajacym Zwierzetom - Zdrowia i Wszelkiej Pomyslnosci!!!!
  19. Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech sie spelni!!!
  20. Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech sie spelni!!!
  21. Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech Sie spelni!!!
  22. Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech sie spelni!!!!
  23. Szczesliwego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku tak ludziom, jak i zwierzaczkom wszelkim!!!! Bezdomnym - Domkow !!!!! Cierpiacym - Zdrowia !!!! Smutasom - Powodow do Radosci !!!! Bezrobotnym - Wspanialej Nowej Pracy!!!!! I niech sie spelni!!!
  24. Z okazji Nowego Roku, Fruzince zycze juz tylko samych szczesliwych lat w zdrowiu! Ludziom Zwierzolubnym Pomyslnego, Udanego Nowego Roku w Zdrowiu i Dostatku!
×
×
  • Create New...