[quote name='yoshi22']Niketóre psy już znałam z wątków, ale nie wiedziałam, że ich aż tyle u Ciebie ;) Większość bym chętnie adoptowała, chociażby ze względu na wygląd, ich historię... Podziwiam Cię za to co robisz i dziwię się jednocześnie jak to wszystko ogarniasz ? No, a tak znów całkiem z innej strony to Ci zazdroszczę, że możesz robić to co zawsze chciałaś. Powodzenia w dalszej pomocy i wytrwałości !!! :)[/QUOTE]
Tu jest wszystko co chcialabym napisac po wizycie w Halabajowce.
Zatem podpisuje sie pod powyzsza wypowiedzia Yoshi22 (bo po co powtarzac jak papuga...:lol: innymi slowami lecz ten sam sens...)
A gdzie Dyzio ??? (chyba dobrze pamietam...)