Jump to content
Dogomania

Figunia

Members
  • Posts

    13197
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Figunia

  1. [quote name='Hałabajówka']Trzyma się... zakolegowała się z Daktylem więc nie jest tak źle.[/QUOTE] Oj, to się cieszę. Bo już "widziałam" jak szuka Jej po kątach, jest smutna i nie chce jeść... Jednak towarzystwo nie pozwoli Jej na samotność i smutki :multi:
  2. Hałabajówko, spytam o Inez...została bez mamulki, a całe życie były razem...:-( Trzyma się jakoś????:shake: Bardzo smutna???:shake:
  3. Śliczne pysie, mordysie i ryjeczki :lol: Szczęsliwe stworki...:multi:
  4. O żesz... tak by się chciało pomóc pieskowi a tu wciąż znaki zapytania. Czy weterynarz proponuje dobry lek, czy lek zadziała... Dobry wet w dodatku niedrogi, to niestety rzadkość...(a i on może się pomylić). Strach eksperymentować na piesku, te leki nie są raczej obojętne dla zdrowia, zawsze coś innego uszkodzą, wątrobę, nerki. A to chyba gorsze, niż kuśtykanie pieska...Tak myślę, ale oczywiście o niczym nie decyduję, bo nie mam prawa (i wiedzy).
  5. Cudne to pierwsze, uśmiechniete szeroko (i wysoko ;)) zdjęcie :multi: Widać na nim, hmmm, co to właściwie może być...żołądek...?, czy wyrostek robaczkowy? :lol:
  6. takie wiadomości to coś przewspaniałego...:multi: Szczęścia piesku - już na zawsze!!!!:lol:
  7. Ramzes - pies niezwykłej urody! I talentów wszelakich. No bo kto potrafi zrobic tak piekną trąbkę z języka...? Znowu się zakochałam...
  8. Podtrzymuję deklarację! Mam nadzieję, że już niedługo...:cool3: Keksio taki piękny, musi być w końcu dobrze i do domku cudnego trafić...:lol: Jak przeczytałam, że wrócił z adopcji :mad: wysłałam kasę, bo o czym tu deliberować....:angryy:
  9. Mam nadzieję, że w tej sytuacji Lupi odda pieniądze niezwłocznie. Pieniądze, które były przeznaczone dla Miki i Inez...
  10. O Boziu, co ja czytam...Mika uspiona????!!!! Biedactwo kochane... Biedna Inez... Hałabajówko, współczuje :-(
  11. Trzymam kciuki za szczęście Gapci. Za powodzenie planów i zamierzeń Wolfa też!!!!
  12. Drobiazg, niech dobrze służy Myszce :lol: Choć najlepiej by było, gdyby nie musiała go już brać... I dziękuję Zosi :lol:.
  13. Do Cioteczki Barb, Kochana, wierna Cioteczko. Stałe deklaracje, robienie ogłoszeń, itp są więcej warte, niż jednorazowa wpłata...
  14. Niedobre Ciotki, tak męczą piesia...:mad::lol: Pimpulku, ogonek do góry!...w końcu będziesz zdrowy i skończą się te badania, brrr...
  15. Pozdrawiam serdecznie cudownych ludzi-aniołów, pod skrzydłami których ta psinka znalazła dom, opiekę i miłość...:lol: Jeszcze tylko ten lot...oj, będziemy lecieć razem z Kłapouszkiem i trzymać kciuki...:lol:
  16. Niezły łakomczuch z Uszatka :lol: Kłapouszku kochany, ciastka i chipsy to nie jest najlepsze jedzonko :shake:, dla piesiów też...! Cudny "oszroniony" pycholek :lol:
  17. Piękne, radosne zdjęcia i wieści!!!:lol: Tylko mina Uszatka (na 3 zdjęciu) wyraża smutek i ubolewanie z powodu braku dostępu do tych kuszących pyszności na talerzykach... Więc - jak to z tym ciasteczkiem było...???:cool3::lol:
  18. Maleńka, przepraszam, że nie mogłam Ci pomóc... Okrutny losie!!!:(
  19. [quote name='marta0731']Szczeniak jak mały konik ;) Keksiu nie miał ochoty go "ponękać" jak Simona? ;):D[/QUOTE] Keks udaje, że go nie widzi...wolał zająć się patykiem. Mądry piesek!!! A przy tym wielkopsie, Keksio wygląda jak swoja miniaturka :lol:
  20. Kiedyś przyjdzie to, co nieuniknione... Ale dokąd nie cierpi, niech żyje maleńka. Tak żałuję, że nie mogę pomóc...:shake:
  21. A ja nie mogę pomóc (choć bardzo chciałabym), bo najpierw muszę wyzdrowieć, stanąć na nogi. Tak jak jest teraz, to sama wymagam opieki i pomocy...:shake: Mam nadzieję, że Daisy jeszcze będzie mogła cieszyć się życiem. Że......................
  22. Bo to grzeczny i dobrze wychowany piesek jest i nie odmawia, jak go częstują... Choćby potem miał cierpieć...:shake: biedaczyna... Fajnie mają pieski u Ciebie, Dominiko. Oby wszystkie DT były właśnie takie :lol:
  23. [quote name='Marycha35']:):):) i tak będzie, kanapa, buziaki i kochający właściciel:) Asiu mocno ściskam:)[/QUOTE] Tak być MUSI :lol: A Pimpuś nas też popiera...:lol:
×
×
  • Create New...