[quote name='paula_t']Doczekamy się wreszcie Figuniu, trzeba w to wierzyć![/QUOTE]
[COLOR=#222222][FONT=Times]Powiem tak: nie wierze w to, by ten piesek kogos nie zauroczyl.
Tylko chcialoby sie, zeby Rollo juz dzis, najdalej jutro trafil do Swego domku, niesiony na rekach Swego Opiekuna.
Zeby juz nie czekal dluzej, nie smucil sie...[/FONT][/COLOR]