Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Godzinę dali już nam porządną to i to zrobią ;) Charlie głaski Ci pięknisiu zostawiam :grins:
  2. Czyli to nie było w nowym dogo? Wszyscy piszą, że jeszcze nie działa tak jak powinno. Szkoda, że nie dopracowali tego do końca i nie wydali na PW instrukcji obsługi a dopiero później je zmieniali. Mielibyśmy teraz lżejsze życie :grins:
  3. Czy mała ma zapewnione jakieś lokum jak wyjedziesz? Wiem ,że maila być u ana666 ale w obecnej sytuacji kiedy jej nie ma na dogo chyba to miejsce odpada? Czy fundacja będzie miała możliwość w zabraniu suni na DT?
  4. No niestety nikt nie pomyślał o nas kiedy zmieniali dogo. A szkoda bo wystarczyło tylko założyć temat jak korzystać z nowych funkcji. Trochę zrzutów z kompa dla łatwiejszego zrozumienia i by wszystko było git. Możliwe, że coś u Ciebie nie działa bo ja bez problemu mogę taki wątek zapisać w LUBIANA ZAWARTOŚĆ. Aby tego dokonać otwieram taki wątek i w prawym górnym roku strony jest nad okienkiem DODAJ ODPOWIEDŹ jest ŚLEDŹ TEN TEMAT. Klikając na to okienko otwiera się kolejne i tam klikamy ŚLEDŹ TEN TEMAT i temat mi się zapisuje w LUBIANA ZAWARTOŚĆ. Jeśli chce z niego zrezygnować to klikam albo znowu na to okienko, w którym już tym razem pisze PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN TEMAT albo wchodzę w spis w LUBIANA ZAWARTOŚĆ i tam przy temacie wybieram okienko z napisem ZMIEŃ. Po kliknięciu wybieram opcję PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ. Bogusiu a gdzie widziałaś to zielone kółeczko? Godziny faktycznie by mogły być zapisywane normalnie :wallbash: Fajnie Anulko, ze trafiliście na dobrą opiekunkę dla psiaczków :bigcool: Miki cwaniaczek rozpuścił się troszeczkę :ices_bla:
  5. Bo teraz żeby subskrybować wątki czyli po nowemu LUBIANA ZAWARTOŚĆ znajdzie się tam dopiero kiedy w prawym górnym rogu klikniesz ŚLEDŹ TEN WĄTEK. MOJA ZAWARTOŚĆ to z wątkami, w których kiedyś zapisaliśmy swój post. Tam też możemy odszukać swoje ulubione wątki.
  6. Też mnie zastanawiają te liczby - co one oznaczają? :siara: Emotki dla mnie najlepszym rozwiązaniem by było gdybym mogła na tym pasku zapisać sobie kilka emotek najwięcej przeze mnie używanych :evil_lol: Zmienić trzena to w USTAWIENIA PROFILU-------> USTAWIENIA POWIADOMIEŃ. Tam trzeba odznaczyć ptaszki z kratki pod powiadomieniem na maila:) Wychodzi na to że albo tak będzie albo coś jeszcze po dopracowaniu się zmieni. Ja czasami mam jeszcze chcąc gdzieś wejść ERROR wiec może jeszcze coś się poprawi? :mdrmed:
  7. Niestety tego jeszcze nie wiem...Zmienili dogo na lepsze? OK ale powinni jakąś instrukcję obsługi do niej dać :diabloti:
  8. A Pro Plan z łososiem i rybą próbowałyście?;)
  9. W folderze MOJA ZAWARTOŚĆ nie możemy chyba nic usunąć. Jedynie folder LUBIANA ZAWARTOŚĆ to nasz poprzedni folder subskrypcje.
  10. Wcale nie informatyczka tylko wszędzie się dopytywałam i prosiłam o pomoc trochę sama pokombinowałam :D (młodszym lepiej się zorientować w nowym dogo bo bywają na większej ilości forach )
  11. W moja zawartość jest wszystko gdzie zostawiliśmy swój post Jeśli zrobimy selekcję na TYLKO TEMATY wtedy ja ma te które sama założyłam w selekcji TYLKO POSTY to tam gdzie zostawiliśmy kiedyś swój post i przez to ja znalazłam moje subskrybowane wątki - niestety tylko do września ubiegłego roku - pewnie przez to że każdy ma ograniczoną ilość na "przechowywanie " a ja z powodu bazarków mam ich dużo i pewnie przez to mam tylko do września ubiegłego roku. LUBIANA ZAWARTOŚĆ to poprzedni folder z subskrypcjami. Teraz żeby zaznaczyć temat w prawym górnym rogu strony mamy ŚLEDŹ TEN TEMAT a żeby go odznaczyć klikamy w tym samym miejscu tylko wtedy już tam pisze PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN WĄTEK z PW jest teraz tak ,ze możemy tylko mieć na poczcie 50 wiadomości - poprzednio 200. I teraz jeśli ktoś ma przepełnioną skrzynkę starymi wiadomościami to nić do niego nie da rady się wysłać. Nusi taka osoba pousuwać wiadomości do mniej niż 50 Aby sprawdzić lub wysłać do kogoś PW najeżdzasz myszką na nick - pokazuje się wtedy okienko :)
  12. oj ma ma :) Pyszczolek mały :kiss_2: Regulamin się nie zmienił i nadal max rozmiar zdjęcia to 640x640 pikseli :)
  13. Niestety ja wszystkich nie znalazłam. Wszystko co jest to mam tylko do września ubiegłego roku a reszty nie mam :(
  14. Nic tylko całować w ten nochalek :)https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10574358_10203194941891326_4818929064063607109_n.jpg?oh=9eb35f9228e70ccec256c5ef42d742c1&oe=549B1FDE
  15. Może jak poczytacie to Wam to pomoże w poruszaniu się po nowym dogo:) http://www.dogomania.com/forum/topic/113239-zaginione-bazarki-zaginione-licytacje-tu-spróbujemy-sie-odnaleść-zajrzyj/?p=15788489
  16. U mnie to nie są moje subskrybowane wątki . To chyba raczej albo wątki, w których się pojawił wpis albo to te, w których coś kiedyś pisałam. Niestety prawie wszystkie to nie moja subskrypcja:( :pissed: :nonono2:
  17. Dla młodych co bywają też na innych forach pewnie będzie łatwiej. Niestety im człowiek starszy tym gorzej ze zmianami:(
  18. Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(
  19. Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(
  20. Ja się dziwię, że jeszcze nie ma domku po śliczna z niego bestyjka :) Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(
  21. Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(
  22. Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:( Nic nie mogę znaleźć a odszukanie subskrybowanych tematów to wcale nie mogę:(
  23. Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(
  24. Powoli odnajduję subskrybowane wątki na nowym dogo. szkoda, ze nie ma instrukcji jak się teraz odnaleźć w nowych funkcjach:(
  25. Znalazłam w necie http://www.sosdalmatynczyki.pl/umowa-dt.html
×
×
  • Create New...